geleceğim burada

geleceğim burada

Re/Max, Türkiye çapındaki 180'den fazla ofisine yılsonuna kadar 700'ün üzerinde yeni gayrimenkul danışmanı alacak

Burada Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Burada Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de Bekir Çolak ve Özcan    Aktaç ortaklığında kuruldu. 

Burada Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burada Mimarlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Cem Bezmez tarafından Kadıköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Balıkesir 10 Burada AVM'nin temeli atıldı!

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, 120 bin metrekarelik alana kurulacak 10 Burada AVM'nin 3 katlı inşa edileceğini söyledi.

Burası Nurol Park! Burada her şeyi sizin için yaptık!

Bağcılar'ın Güneşli bölgesinde yükselen Nurol Park projesi " Burası Nurol Park! Burada her şeyi sizin için yaptık! " sloganıyla satışlarına devam ediyor. Projenin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Burada ne bir gökdelen var ne bir AVM!

Ceren Kumbasar dün güne Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün tweetiyle başladım. Kendisi Roma’dan attığı tweette, “Burada ne bir gökdelen var, ne AVM” diyordu. Bu tweet beni gülümsetti...

Kadir Topbaş: Gezi Parkı’na AVM, otel veya rezidans yapılmayacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gezi Parkı’nın yıkılarak yerine AVM, otel veya rezidans yapılmayacağının altınız çizerek, “Burada bir ‘Kent Müzesi’ yapılacak” dedi.

Neşe Fabrikası yarışmasını Can Özkan ve Serdar Köroğlu kazandı!

"Annemin işi, benim geleceğim" kapsamında yapılan Neşe Fabrikası yarışmasını Can Özkan ve Serdar Köroğlu kazandı...

Türk - Amerikan Kültür ve Medeniyet Merkezi'nin temeli atıldı!

Erdoğan, Türk-Amerikan Kültür ve Medeniyet Merkezi temel atma törenine katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Bu eser çok işlevli niteliğiyle de milletimizin aynı zamanda bir yüz akı olacaktır" dedi.

Ataşehir Sample Park'ta 298 bin TL'ye 2+1!Yüzde 3 indirim!

Sample Park’ta ev sahibi olmak istiyorsanız burada sizi bekleyen en cazip fırsat dairenizi peşin olarak aldığınız anda kazanacağınız yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor...

Papa Fancis, Santa Marta'da 90 metrekarelik odada yaşıyor!

Vatikan'da bulunan Santa Marta'da 90 metrekarelik bir odada yaşamını sürdüren Papa Francis, yaşamına burada devam edeceğini açıkladı...

Samsun-Kavkaz Tren Feri Hattı açılışı gerçekleştirildi!

Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanı Maxim Y. Sokolov: ''Bugün burada olmaktan dolayı memnuniyetlik duyuyorum. Gerçekten sadece komşuluk ilişkilerimiz değil, dostluk ilişkilerimizin de geliştiğinin bir göstergesidir bu''

Sinop nükleer santral projesi için müzakereler devam ediyor!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Kilci ''Burada yabancı konsorsiyumun, kamu adına yatırımcı olarak içinde olacağız. Türk şirketi EÜAŞ bu işin ortağı olacak.'' dedi.

Erdoğan Bayraktar: Kentsel dönüşümde istenirse sorun çözülür!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar: ''Siz isterseniz, kahir ekseriyette, buradaki yüzde 99 halk, burada oturan insanlarımız, kardeşlerimiz isterse bu problemi çözebiliriz''

geleceğim burada

geleceğim burada geleceğim burada

Bunun için 15 Re/Max ofisi ile Profil International İK Yönetim Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilen "Geleceğim Burada" projesi kapsamında, Türkiye'deki en başarılı Re/Max profesyonelleri ile birebir yaptığı görüşmelerle, sektörde başarı profilinin ortak niteliklerini belirledi. İlki 12 Mayıs'ta İstanbul Dolapdere'deki İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde düzenlenecek "Geleceğim Burada" semineriyle gerçekleştirilecek mülakatlarla da sektörde ne denli başarılı olabileceklerini önceden ölçme fırsatı sağlanmış olacak.

Gazete...