Giresun Aluçra TOKİ

Giresun Aluçra TOKİ

TOKİ Giresun Aluçra başvuruları bugün başladı. Yüzde 12 peşin ödemelerde kalan tutar için 180 ay vade uygulanan projede 500 TL başvuru bedeli isteniyor.

Millet bahçeleri projelerinin maliyeti ne olacak?

2021 yılın üç belediye millet bahçesi projeleri için 14 milyon 425 bin TL ödeme yapacak. Bunun yanı sıra TOKİ de  millet bahçeleri için 59 milyon TL'lik sözleşme imzaladı.

Kandıra TOKİ emekli kura sonuçları açıklandı mı?

Kandıra TOKİ emekli kura sonuçları açıklandı mı sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Kandıra TOKİ emekli kura sonuçları...

Kandıra TOKİ Emekli sonuçları 07.03.2018!

Kandıra TOKİ Emekli sonuçları 07.03.2018 henüz belli olmadı. Kandıra TOKİ Emekli sonuçları 07.03.2018 açıklanır açıklanmaz Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Kocaeli Kandıra TOKİ sözleşme tarihleri 2017!

Kocaeli Kandıra TOKİ sözleşmeleri 17 Temmuz-21 Temmuz tarihleri arasında imzalanacak.

TOKİ Kocaeli Kandıra kura sonuçları listesi!

Kocaeli Kandıra TOKİ'deki konutların kura çekilişi bugün yapılacak. Projede yer alan 95 adet konut 2 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Kandıra TOKİ kura sonucu isim listesi 95 konut!

Kandıra TOKİ kura sonucu isim listesi 95 konut henüz açıklanmadı. Projenin kura çekilişi bugün yapılacak.

Moody’s TOKİ'nin de kredi notunu düşürdü!

Moody's 6 Türk bankasının teminatlı tahvil notlarını düşürdü. Ülkenin not indirimine paralel olarak İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri'nin yanı sıra TOKİ'nin de kredi notu düşürüldü.

Giresun Güce TOKİ Evleri son başvuru!

Giresun Güce TOKİ Evleri son başvuru 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi. Projede 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Giresun Güce TOKİ başvuruları!

Giresun Güce TOKİ başvuruları 22 Ağustos'ta başladı ve devam ediyor. Projede ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

Giresun Güce TOKİ Evleri başvuruları!

Giresun Güce TOKİ Evleri başvuruları 30 Eylül 2016 tarihinde sona eriyor. Projede 46 daire satışa çıkarıldı.

Giresun Güce TOKİ Evleri başvuru!

Giresun Güce TOKİ Evleri başvuru işlemleri 22 Temmuz'da başladı. Projede 240 aya kadar vade sağlanıyor.

TOKİ Giresun Aluçra 2. Etap başvuruları başladı!

95 konutluk Giresun Alucra 2. Etap projesinde yer alan 8 adet konut kurasız olarak satılıyor. TOKİ Giresun Aluçra 2. Etap başvuruları başladı...

TOKİ Aluçra 2. Etap başvurusu ne zaman başlıyor?

95 konut olarak inşa edilen TOKİ Giresun Aluçra 2. Etap projesinde yer alan 8 adet konut kurasız olarak satılacak. Peki, TOKİ Aluçra 2. Etap başvurusu ne zaman başlıyor?

Giresun Aluçra TOKİ Haberi

Giresun Aluçra TOKİ

Giresun Aluçra TOKİ Konutları için başvurular 30 Aralık 2015 Çarşamba gününe kadar devam edecek. Projede toplam 16 adet daire için kura çekilişi 19 Ocak 2016 tarihinde yapılacak.


TOKİ Giresun Aluçra başvuruları bugün başladı. Emekli vatandaşlara özel olarak satışa sunulan proje talep örgütlemesi yöntemiyle geliştiriliyor. 


Yüzde 12-yüzde 20 peşinatta; kalan tutar için 180-240 ay vade fırsatı sağlanan TOKİ Giresun Aluçra'da kura başvuru işlemlerini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Alucra şubesi kabul edecek.


TOKİ Giresun Aluçra Evleri başvuru ücreti olarak 500 TL alınıyor. Daire fiyatları henüz netleşmeyen projede taksit ödemelerine teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlanacak. 


Satış duyurusu için