Gökhan Erel

Gökhan Erel

Ülkemizde bulunan 20 milyonluk konut stoğunun sadece yüzde 15'inin yalıtımlı olduğu ifade ediliyor. Gökhan Erel, kentsel dönüşüm konusuna da değinerek Ytong'un kentsel dönüşüm sürecinde önemli bir rol üstleneceği söyledi.

Ytong, Kocaeli Çatalca'da 30 milyon liralık fabrika inşa edecek!

Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel; Kocaeli'ye yatırım yapacağız Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, düzenlediği basın toplantısıyla Kocaeli'ye önümüzdeki 5-6 yıl içinde yatırım yapacaklarını açıkladı.

Ytong, Kocaeli'de fabrika kuracak!

52 yıldır yapı malzemesi sektöründe bulunan Türk Ytong'un Genel Müdürü Gökhan Erel, 5 yıl içerisinde yaklaşık 200 kişiyi istihdam edebilecek kapasitede fabrika kurmayı planladıklarını duyurdu

Gökhan Erel: Konutlarda yangın riskine yalıtım çözümü gerekiyor!

İstanbul’da yılda 25 bin yangın vakasının yaşandığına dikkat çeken Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, bu riskin doğru yalıtım uygulaması ve yangına karşı dayanıklı malzemelerin kullanımıyla ortadan kaldırılabileceğini söyledi.

Gökhan Erel: 6,5 milyon bina deprem riski altında!

Bugün ülkemizde, yaklaşık 20 milyonluk konut stoğunun yüzde 45 gibi önemli bir kısmının sağlıksız ve ruhsatsız yapılaşmadan oluştuğu ifade ediliyor. Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel konu ile ilgili değerlendirme yaptı...

Ytong ısı yalıtım plağı yangın emniyeti de sağlıyor!

Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, 25 Eylül'de başlayan Yangın Haftası dolayısıyla açıklamalar yaptı: "Yapılarda tıpkı enerji tasarrufu ve deprem güvenliği konularında olduğu gibi yangın güvenliğinde de maksimum fayda sağlıyoruz"...

Gökhan Erel: Depremleri hasarsız atlatacak binalar yapmalıyız!

Gökhan Erel: " Biz Türk Ytong olarak 2013’te 50. kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Bu geçen yarım asır boyunca birçok ilki gerçekleştirirken, özellikle de ısı yalıtımı ile birlikte deprem güvenliğinin önemini anlatmaya çalıştık" dedi.

Gökhan Erel: 50 yılda 10 milyar doları aşkın enerji tasarrufu sağlandı!

Türkiye'de 50'nci yıllarını kutlarken konutlarda bugüne kadar 10 milyar doları aşkın bir eneıji tasarrufu sağladıklarını iddia eden Genel Müdür Gökhan Erel, Ulaşmış olduğumuz 2 milyon metreküp Ytong malzemesi üretimi kapasitesine sahibiz..

Gökhan Erel: Ytong'un en büyük tesisi Türkiye’de olacak!

Bu yıl kuruluşunun 50’nci yılını kutlayan Ytong, dünyanın en büyük Ytong fabrikası olmayı hedefliyor...

Evleri 1.3 milyar dolara sonbahar gelince boyuyoruz

Türkiye'deki yıllık büyüklüğü 250 milyon litreye, hacmi ise 1 milyar 300 milyon Euro'ya ulaşan dekoratif boya sektörü, seçim döneminde yaşadığı durgunluktan sıyrılıyor.

Türk Ytong Yapı İstanbul Fuarı'na katılacak!

Bu yıl, 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Ytong, yapı malzemesi sektöründe fark yaratan inovatif ürünleriyle Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’na katılacak...

Gökhan Erel: Hafif yapılar depremde avantajlı!

Türk Ytong Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Erel "Deprem Haftası" öncesi açıklamalar yaptı

Türk Ytong’un Genel Müdürü Gökhan Erel oldu!

Türk İnşaat Sektörünün köklü kuruluşu Türk Ytong’un yeni Genel Müdürü Gökhan Erel oldu

Gökhan Yüksel: Deprem toplanma merkezlerinin sayısını artırıyoruz!

Kartal Belediyesi tarafından bu yıl 125'ncisi düzenlenen Muhtarlar Toplantısı Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel öncülüğünde gerçekleşti. Yüksel, deprem merkezlerinin artırılacağını söyledi…

Gökhan Özoğuz’dan Kaz Dağları’nda villası olduğu iddialarına yanıt!

Athena grubundan Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda villası olduğu iddialarına yanıt verdi. Özoğuz, "Aaa benim Kaz Dağları'nda Villam mı varmış, ah bee keşke ben de bilseydim" dedi.

Gökhan Yüksel: İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal'la nefes alacak!

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Kartal ile ilgili sorunları ve projelerini açıkladı.İşte Gökhan Yüksel'ın projeleri...

Gökhan Yüksel, Kartal projelerini anlattı!

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, hayata geçireceği projelerini ve Kartal'ı beraber yöneteceği meclis üyelerini tanıttı.

Gökhan Çeliktürk'ten imar barışı uyarısı!

İstanbul Kartal'da 8 katlı binanın çökmesinin ardından gözler Türkiye'deki eski binalara çevrildi. Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk bazı uyarılarda bulundu. 

Gökhan Özoğuz'dan 5,5 milyon liraya satılık tarihi köşk!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 4 yıl önce Karagümrük’ten aldığı ve geçen yıl 3 milyon liraya satışa çıkardığı evinin fiyatını 5.5 milyona yükseltti. 

Gökhan Arslan kimdir?

Gökhan Arslan, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Gökhan Arslan kimdir? Gökhan Arslan bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Gökhan Arasan kimdir?

Gökhan Arasan, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Gökhan Arasan kimdir? Gökhan Arasan, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Gökhan Halil Proje Mimarlık Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Gökhan Halil Proje Mimarlık Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Halil tarafından kuruldu. 

Yangın evlerin en yakın komşusu oldu!

Yapı malzemeleri uzmanı Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, Yangından Korunma Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Erel, Türkiye’de yangınların her geçen gün arttığına dikkat çekti.

Gökhan Döküm İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Gökhan Döküm İnşaat Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Bulut ve Erkan Bulut ortaklığında kuruldu.

Gökhan Özoğuz Karagümrük’teki villasını satıyor!

Gökhan Özoğuz, Karagümrük’ten aldığı villasını satışa çıkardı. Etrafı ağaçlarla çevrili, özel garajı bulunan villası için 3 milyon TL isteyen şarkıcı, alıcı bulamazsa evi kiraya verecek.

Gökhan Töre Vadistanbul'dan ev bakıyor!

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre, Vadistanbul AVM içerisinde yer alan rezidanstan ev bakıyor.

Gökhan Erel

Gökhan Erel Gökhan Erel

Ytong olarak sürdürülebilir yapılaşma, enerji verimliliği ve yangın güvenliği gibi konularda tüm beklentilere yanıt verebilen "Ytong Isı Yalıtım Plağı"nın üretim kapasitesini önümüzdeki yıl 5'e katlıyoruz. Bu kapasiteyle yapılarda, yılda 1 milyon metrekare mantolamaya alternatif yanmaz yalıtım ısı yalıtımına imza atacağız. Tamamen mineral esaslı, çevre dostu ve "A1 sınıfı yanmaz" bir malzeme olması, ürünü diğer yalıtım levhaları arasından öne çıkarıyor. Malzemenin en önemli farklarından biri de otopark ve bodrum katlardaki tavanların ısı yalıtımında ortaya çıkıyor. "Ytong Isı Yalıtım Plağının bu alanlarda rakipsiz bir ürün olduğunu söyleyebilirim." 


Dört Mevsim Enerji Tasarrufu Yaz aylarını karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde yanlış bilinenlere de dikkat çeken Erel, Türkiye'nin her köşesinin farklı iklim koşullarına sahip olması sebebiyle ısı yalıtım uygulamalarında da bölgelere göre özel yaklaşımlara ihtiyaç duyulduğunu...