gökkuşağı evleri ömerli

gökkuşağı evleri ömerli

ÖMERLİ Barajı'nın "Uzak Su Koruma Havzası"na yapıldığı gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından bir kısmı yıkılan Gökkuşağı Evleri'nde, kiriş ve kolonlar tamir ediliyor.

Tepe Aura Ömerli daire fiyatları!

24 ay sonra teslimlerin gerçekleşeceği Tepe Aura Evleri 96 konuttan meydana geliyor. Tepe Aura Ömerli daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Tepe Aura Evleri Ömerli satış ofisi!

Tepe Aura Konutları 24 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. Tepe İnşaat imzası taşıyan projede hafriyat çalışmaları geçen hafta başladı...

Iglo Architects, Ömerli Park Evleri'ni tasarladı!

Iglo Architects tarafından Ömerli’de tasarlanan Ömerli Park Evleri, kullanıcılarını Riva Deresi ile buluşturmayı ve doğayla iç içe bir yaşam sunmayı hedefliyor.

Ömerli Kasaba Evleri 3.etap ödeme şartları!

Ömerli Kasaba Evleri 3.etap projesinde evlerin fiyatları 900 bin TL'den başlıyor. Kasaba Evleri 3.etap Mart 2017'de tamamlanıyor...

Ömerli Kasaba Evleri fiyatları!

Ömerli Kasaba Evleri fiyatları 900 bin TL'den başlıyor. İş Altınhas imzasını taşıyan Kasaba Evleri 3. etap projesi Mart 2017 tarihinde teslim ediliyor...

Volkan Konak, Kasaba Evleri'nden 5 milyon TL'ye villa aldı!

Türkücü Volkan Konak konserlerden kazandığı parayı gayrimenkule yatırdı. İstanbul Ömerli'deki Kasaba Evleri'nden 5 milyon liraya 3 katlı villa aldı.

Kasaba Evleri Ömerli fiyat!

Toplam 44 bin 80 metrekare inşaat alanında yükselen projede villa tipleri 4+1 ve 6+1 olarak tasarlandı. Kasaba Evleri Ömerli fiyat listesi kapsamında 750 bin TL'den başlıyor.

Kasaba 3. Etap Evleri'nin yüzde 45'i satıldı

İstanbul Ömerli'de, İş Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba projesinin 3'üncü etap evleri yoğun ilgi görüyor. 20 Nisan'da yapılan yeni etap lansmanından bu yana geçen 2 aylık sürede yüzde 45'i satıldı.

2005 yılında Optimum Compact Evleri satışa sunulmuş!

2005 yılında projesi EMTA İnşaat tarafından yürütülen Optimum Compact Evleri satışa sunulmuş. Ömerli'de inşa edilen konutlar, aylık bin 700 Euro (2 bin 840 lira) taksitlerle satılıyormuş.

2003 yılında Kasaba Evleri'nin 3. Kısım evleri satışa sunulmuş!

2003 yılında İş Bankası ve Koray Şirketler Topluluğu tarafından Ömerli'de bin 860 dönüm arazide yürütülen Kasaba Evleri Projesi'nin 3. Kısımda inşa edilecek 68 villa satışa sunulmuş.

2000 yılında Kasaba Evleri satışa sunulmuş!

2000 yılında İş Bankası ve Koray Yapı'nın Ömerli'de bin 860 dönümlük alanda hayata geçireceği Kasaba Evleri satışa sunulmuş. Projede yer alan evler metrekaresi bin 600 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyormuş.

Ömerli 3. Etap Kasaba Evleri teslim tarihi!

Toplam 44 bin 80 metrekare inşaat alanında yükselen projede villa tipleri 4+1 ve 6+1 olarak tasarlandı. Ömerli 3. Etap Kasaba Evleri teslim tarihi olarak 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlandı.

Ömerli Kasaba 3. Etap Evleri adres bilgileri!

Toplam 44 bin 80 metrekare inşaat alanında yükselen projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Ömerli Kasaba 3. Etap Evleri adres bilgileri kapsamında İstanbul Çekmeköy - Ömerli'de hayata geçiriliyor.

gökkuşağı evleri ömerli

gökkuşağı evleri ömerli gökkuşağı evleri ömerli

Çolakoğlu İnşaat'ın yaptığı Gökkuşağı Konutları Pazarlama Müdürü Uğur Seven, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Yenidoğan Belediyesi arasında "Ağabey-kardeş" kavgasının faturasının müteahhitlere kesildiğini ve alınan yıkım kararlarının arkasında 500 milyon dolarlık rant kavgasının olduğunu ileri sürdü. Seven, bölgede en büyük müteahhitin devlet yani TOKİ olduğunu söyledi. İstanbul'un en büyük müteahhitinin KİPTAŞ olduğunu belirten Seven, "Büyük ağabeyle küçük kardeş kavga etti. Faturası bize çıktı. Bundan sonra büyük ağabeyler istedikleri gibi oynayacaklar" dedi. Yenidoğan'daki uygulamaları nedeniyle başlatılan soruşturma sonuçlanıncaya kadar açığa alınan Hakan Örüng'ün yerine vekaleten getirilen AKP'li Meclis Üyesi Hilmi Kaplan, beldedeki inşaatlarla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. Yenidoğan'da yıkım kararı bulunan 18 inşaat firması mahkemeden, yürütmeyi durdurma kararı aldı.


FATMA...