Gökyüzü Bahçeleri Evleri

Gökyüzü Bahçeleri Evleri

Arena Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen Gökyüzü Bahçeleri Rezidans teslim tarihi 2019 yılı olarak belirtiliyor. Proje Ankara'nın en yeşil binası olarak basına tanıtılıyor.

Gökyüzü Bahçeleri güncel fiyat listesi!

Gökyüzü Bahçeleri güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Arena Mimarlık tarafından Ankara'da hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. 

Gökyüzü Bahçeleri projesi!

Temeli atılan Gökyüzü Bahçeleri projesi Ankara'nın en yeşil binası olarak basına tanıtılıyor. Ankara Gökyüzü Bahçeleri projesi 175 daireden meydana geliyor.

Arena Mimarlık Mühendislik Gökyüzü Bahçeleri projesi!

Arena Mimarlık Mühendislik Gökyüzü Bahçeleri projesi Dikmen vadisi 4.etapta hayata geçiriliyor. Proje 175 daireden meydana geliyor.

Gökyüzü Bahçeleri Dikmen!

45 katlı tek bloktan oluşan Gökyüzü Bahçeleri Dikmen 175 daireden meydana geliyor. Proje Ankara'nın en yeşil binası olarak basına tanıtılıyor.

Altınevler Gökyüzü Bahçeleri nerede?

Gökyüzü Bahçeleri 8 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 175 daireden oluşuyor. Peki Altınevler Gökyüzü Bahçeleri nerede?

Gökyüzü Bahçeleri Rezidans teslim tarihi!

Arena Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen Gökyüzü Bahçeleri Rezidans teslim tarihi 2019 yılı olarak belirtiliyor. Proje Ankara'nın en yeşil binası olarak basına tanıtılıyor.

Gökyüzü Bahçeleri Ankara adres!

Toplam 175 adet konuttan meydana gelen İzmir Gökyüzü Bahçeleri projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunuluyor...

Ankara Gökyüzü Bahçeleri iletişim!

Ankara'nın en yeşil binası olarak tanıtılan Gökyüzü Bahçeleri projesi Arena Mimarlık imzasıyla Ankara Dikmen vadisi 4.etapta hayata geçiriliyor...

Gökyüzü Bahçeleri ne zaman teslim?

Toplam 175 adet konuttan meydana gelen Gökyüzü Bahçeleri 45 katlı tek blok şeklinde inşa ediliyor. Peki Gökyüzü Bahçeleri ne zaman teslim?

Gökyüzü Bahçeleri Ankara teslim tarihi!

Gökyüzü Bahçeleri Ankara teslim tarihi 2019 yılı sonu olarak belirtiliyor. Gökyüzü Bahçeleri projesinde 175 konut yer alıyor...

Gökyüzü Bahçeleri Dikmen nerede?

Toplam 175 adet konuttan meydana gelen Gökyüzü Bahçeleri Ankara projesi Ankara'nın en yeşil binası olma özelliği taşıyor. Peki Gökyüzü Bahçeleri Dikmen nerede?

Arena Mimarlık'tan Ankara Gökyüzü Bahçeleri projesi geliyor!

Arena Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen Ankara Gökyüzü Bahçeleri 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. Proje 8 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Narlıdere Teras Gökyüzü Evleri fiyat!

Narlıdere Teras Gökyüzü Evleri fiyat listesi 450 bin liradan başlıyor. Uzunyayla Group imzasını taşıyan Teras Gökyüzü Evleri projesinde 91 daire yer alıyor...

Gökyüzü Bahçeleri Evleri

Gökyüzü Bahçeleri Evleri Gökyüzü Bahçeleri Evleri

Arena Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen Gökyüzü Bahçeleri Ankara'nın en yeşil binası olarak basına tanıtılıyor. 

Gökyüzü Bahçeleri Rezidans Evleri'nde 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. Projede daire alanları 120 ile 305 metrekare arasında değişiyor.

Gökyüzü Bahçeleri Rezidans teslim tarihi!

Toplam 175 adet konuttan meydana gelen Gökyüzü Bahçeleri Rezidans teslim tarihi 2019 yılı olarak belirtiliyor. 

45 katlı tek blok şeklinde yükselen  Ankara  Gökyüzü Bahçeleri projesinde dairelerin yanı sıra açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik,  kapalı otopark, vadi manzarası  ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar sunuluyor.

8 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Gökyüzü Bahçeleri'nin  20. katında bir dönüm alana kurulu sosyal tesis, 19. katında botanik alan bulunuyor. 

Gökyüzü Bahçeleri güncel fiyat listesi!


Adres:  Turan Güneş Bulvarı 666.sok. No:9/1 Çankaya/ANKARA 


Tel:...