gördeli aileye ev

gördeli aileye ev

Gördes ilçesinde, kızı Gülümser Mıngır ile yaşayan anne Ayşe Mıngır, Ramazan Bayramı arifesinde Gördes Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendileri için yaptırılan evlerine kavuştu

Bolu'da yangında 2 çocuklarını kaybeden aileye ev yardımı yapılacak!

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu'nun Mudurnu ilçesindeki yangına ilişkin olarak "Ailenin tamamen yanmış olan evinin yerine modern bir ev yaptırmayı planlıyoruz" dedi.

Kırklareli Belediyesi 4 kez evleri yanan aileye yeni ev inşa ediyor!

Kırklareli'nde evleri bir yılda 4 kez yandıktan sonra çadırda yaşamaya başlayan aileye, Kırklareli Valiliği yeni ev yaptırıyor.

Ev yapan dar gelirli aileye 40 bin TL destek!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, barınma yardımları kapsamında, Ev yapan dar gelirli aileye 40 bin TL destek sağlanacağını belirtti...

TOKİ'den 18 yılda 868 bin aileye ev!

Türkiye genelinde 2002 yılından bugüne 3,5 milyon kişi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından inşa edilen konutlarda oturuyor.

Deniz Feneri’nden 10 bin aileye ev!

Deniz Feneri Derneği'nin hedefi ise Türkiye sınırındaki mülteci kamplarına sığınan binlerce insan için en kısa zamanda 10 bin briket ev hayata geçirmek.

Elazığ'da 73 aileye konteyner ev gönderiliyor!

Elazı Sivrice'de meydana gelen depremin ardından evleri hasar gören vatandaşlar için çalışmalar devam ediyor. Ekipler Sivrice ve Maden ilçelerine bağlı köylerde yaşayan 73 aileye 73 aileye konteyner ev gönderiyor...

Mersin'de odunlukta yaşayan aileye ev verilecek!

Akdeniz ilçesi Gündoğdu Mahallesi'nde ikamet eden Coşkun, maddi sıkıntı sebebiyle oturduğu evden çıkartıldı. Bir akrabasına ait evin çatı katındaki odunluğa yerleşen aile için toplanan bağışlarla yıkılacak ve yerine modern bir daire yapılacak...

Yusuf Güney: Elazığ'da iki aileye ev hediye edeceğiz!

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde birçok vatandaşın evleri ağır hasar aldı. Deprem sonrası bölgeye hayır severlerden yardımlar gelmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, deprem bölgesinde iki aileye ev hediye edeceklerini açıkladı...

Van Gürpınar Belediyesi ihtiyaç sahibi 2 aileye ev verdi!

Van Gürpınar Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Gürpınar İyilik Merkezi (GİMER)" projesiyle evi yıkılan 2 vatandaş ev sahibi oldu.

Antalya Büyükşehir'den evi yanan aileye prefabrik ev!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş İlçesi Yeşilköy Mahallesi’nde önceki gün çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen Cengiz ailesine prefabrik ev ve eşya yardımı yaptı.

Elbirliği sistemiyle rekor teslimat!

İşçiden memura, öğretmenden ev hanımına kadar binlerce vatandaşı ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, 140 bin aileye ev ve otomobil teslim etti.

İsrail Doğu Kudüs'te Filistinli aileye ait yapıları yıktı!

İşgal altındaki Doğu Kudüs'ün Silvan Mahallesi'nde Filistinli aileye ait olan bir ev ile depo İsrail güçleri tarafından yıkıldı

Kocaeli Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi aileye yeni ev!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ihtiyaç sahibi ailenin ev talebini karşıladı.

gördeli aileye ev

gördeli aileye ev gördeli aileye ev

     Gördes Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ilçede ihtiyaç sahibi dul, yetim, özürlü, yaşlı, kronik hastalığı olan ve barınma sorunu yaşayan kişilerin ev sahibi yapılması amacıyla yürüttüğü proje kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Teşvik Fonu'ndan Gördes ilçesine aktarılan 1 milyon lira kaynak sayesinde bugüne kadar 32 ihtiyaç sahibi ev sahibi oldu. 
     Projede son olarak ev sahibi olan...