gördes kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

gördes kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

Gördes ilçesinde, kızı Gülümser Mıngır ile yaşayan anne Ayşe Mıngır, Ramazan Bayramı arifesinde Gördes Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendileri için yaptırılan evlerine kavuştu

Gördes Sosyal Yaşam Merkezi görücüye çıktı!

Gördes Belediyesi mevcut Anadolu Otel’in yerine inşa edilmesi planlanan ‘Gördes Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi’ projesini görücüye çıkardı.

Gördes Sosyal Konutları teslim edildi!

Gördes Belediyesi Sosyal Konutlarının anahtar teslim töreni ile Şehir İçi Doğalgaz Hattı Temel atma töreni yapıldı.

Gördes Sosyal Konutları'nın anahtar teslim töreni 5 Eylül'de!

Gördes'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıl dönümü etkinlikleri için hazırlanan programda Sosyal Konutlar Anahtar Teslim Töreni de bulunuyor.

Malatya Kale Kaymakamlığı'ndan konut yardımı!

Kale Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca (SYDV) ilçedeki ihtiyaç sahibi bir kişiye hayırsever desteğiyle ev yardımı yapıldı.

TOKİ Besni Kayaardı kura çekilişi 28 Temmuz'da!

Besni Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile TOKİ tarafından Adıyaman Besni'de inşa edilen konutların kura çekilişi 28 Temmuz'da...

TOKİ Besni Konutları için kura tarihi belli oldu!

Besni Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile yapımı gerçekleştirilen konutların kura çekiliş tarihi açıklandı.

Van Tuşba Sosyal Hizmet Merkezi açıldı!

Van Merkez Tuşba ilçe Kaymakamlığı tarafından, engelli, dul, öksüz ve yetim ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek üzere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak Tuşba Sosyal Hizmet Merkezi açıldı.

Gördes Sosyal Konutları'nda son 14 daire!

Gördes Belediyesi, göreve geldiği günden bu yana ilçede hayata geçirdiği konut projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Antalya Demre'de 200 kişilik öğrenci yurdu inşa edildi!

Antalya'nın Demre ilçesinde yaptırılan öğrenci yurdu yeni eğitim öğretim sezonuna hazır hale getirildi. Demre'de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın katkılarıyla Demre Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılan yeni öğrenci yurdu tamamlandı.

Antalya Demre'de yeni öğrenci yurdu tamamlandı!

Antalya Demre'de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın katkılarıyla Demre Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılan yeni öğrenci yurdu tamamlandı.

Gördes TOKİ 2. etap geliyor!

Gördes Belediyesi, vatandaşların ev sahibi olabilmeleri için konut projelerine devam ediyor. Daha önce 1. Etap TOKİ, Gördes Belediyesi Sosyal Konutları ve Akdeniz Apartmanıyla devam eden konut projelerine 2. Etap TOKİ Projesi de eklendi.

Gaziantep Yavuzeli'de 49 yoksul aile için ev inşa edildi!

Yavuzeli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Devletin Sosyal Yardım ve Dayanışma anlayışını halk ile buluşturdu. Yavuzeli ilçesinde barınma ihtiyacı olan 49 kişi tespit edilerek, yardım kampanyası başlatıldı.

Manisa Şehzadeler'de 4 evsiz vatandaş için prefabrik ev inşa edilecek!

Manisa Şehzadeler İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan proje kapsamında ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi dört evsiz vatandaşa prefabrik evler yapılacak.

gördes kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

gördes kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı gördes kaymakamlığı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

     Gördes Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ilçede ihtiyaç sahibi dul, yetim, özürlü, yaşlı, kronik hastalığı olan ve barınma sorunu yaşayan kişilerin ev sahibi yapılması amacıyla yürüttüğü proje kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Teşvik Fonu'ndan Gördes ilçesine aktarılan 1 milyon lira kaynak sayesinde bugüne kadar 32 ihtiyaç sahibi ev sahibi oldu. 
     Projede son olarak ev sahibi olan...