Gordon Brown

Gordon Brown

İngiliz yetkililer, İngiltere Başbakanı Gordon Brown ve Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin bu hafta, bankaların global kredi krizi nedeniyle sildikleri borç miktarını 'Tam ve acil olarak açıklamalarını' isteyeceklerini belirtti.

İngiltere'de emlak sektörü paketi tartışma yarattı

İngiltere'de hükümetin emlak sektörünü canlandırmak için hazırladığı paket tartışmalara yol açtı.

İngiltere'de vergi tartışması

İngiltere'de emlak sektörünü canlandırmak için hazırlanan paket tartışmalara yol açtı.

İngiltere'de ev alma zamanı

Fiyatlar yüzde 50 düştü, kredi faizleri sıfırlandı, vergi kalktı.

İngiltere, Thames Köprüsü ile Manş Tüneli'ni satıyor

Küresel krizden en fazla etkilenen ülkelerin başında gelen İngiltere, çıkış yolunu kamu varlıklarını satarak bulmaya çalışıyor

İngiltere'de milyarlık kamu varlığı satışı!

İngiltere'de satılacak, 'mali olmayan kamu varlıkları' arasında Manş Tüneli'nden Fransa ile İngiltere'yi bağlayan tren hattı da bulunuyor

Tarihi Dover Limanı 500 milyon sterline satılacak!

İngiltere Başbakanı Gordon Brown'un Dover Limanı'nın Fransızlara satacağı haberleri, muhalifeti öfkelendirdi

Goldman Sachs için çember daralıyor!

ABD Sermaye Piyasaları Denetleme Kurulu SEC'in Goldman Sachs'a yönelttiği yolsuzluk suçlamaları, Atlantik'in diğer yakasında da yankı buldu

Berlin'de pahalı inşaat projeleri durduruldu!

Berlin'e Prusya sarayının yeniden inşası, Londra'yı Budapeşte'ye bağlayacak hızlı tren hattı gibi pahalı inşaat projeleri kriz nedeniyle durduruldu

Chistopher Lloyd California'daki rıhtım evini 2,95 milyon dolara satıyor!

Başrolünü Michael J Foxx ile oynadığı ve Dr. Emmett Brown karakteri ile bilinen Chistopher Lloyd California’da 1,5 yıl önce 2.2 milyon dolara satın aldığı küçük rıhtım evini satışa çıkardı.

Melanie Brown'un Los Angeles'taki evi satışa çıktı!

Efsane grup Spice Girls'ün yıldızlarından biri olan Melanie Brown, 38 milyon pound’luk servetini tükettiğini açıkladı. Şu anda sadece 961 poundu bulunan Mel B.'nin evinin satışına karar verildi.

Büyük bankalar Brexit yüzünden İngiltere'den ayrılacak!

Вritish Bankers Association (BBA) Başkanı Anthony Brown, İngiltere'de faaliyet gösteren büyük bankaların Brexit sürecinin başlayacağı 2017 başlarında ülkeden çekilmeye hazırlandığını belirtti.

Brown İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Brown İnşaat Limited Şirketi, S.Kalyanajı Dutıa tarafından 50 bin TL sermaye ile 2 Ağustos'ta Beşiktaş, Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak'ta kuruldu.

Taksim AKM'nin yeni proje detayı belli oldu!

Adrian Smith&Gordon Gill Architecture’ın Taksim’deki Atatürk Kültür Merkezi’nin yerine yaptığı ‘İstanbul Kültür Merkezi’ adlı proje, World Architecture News’ın düzenlediği WAN Ödülleri’nde birinci seçildi.

Taksim AKM projesini kimin yaptırdığı bilinmiyor!

Taksim'de yer alan AKM'yle ilgili esrarengiz bir proje ortaya çıktı. Chicago ve Beijing'de ofisleri bulunan Adrian Smith ve Gordon Gill Mimarlık tarafından hazırlanan projenin kim tarafından yaptırıldığı bilinmiyor.

Gordon Ramsay, İngiltere'deki evini yeniden inşa edecek!

‘Hell’s Kitchen’ isimli yarışma programıyla dikkat çeken İngiliz şef Gordon Ramsay, İngiltere Cornwall’daki evini yıktırmaya hazırlanıyor. Küçük geldiği gerekçesiyle baştan inşaa ettirecek olan Ramsay’in bu davranışı büyük yankı uyandırdı.

Crate and Barrel, Türkiye’de büyüme kararı aldı!

Crate&Barrel Türkiye’de büyüme kararı aldı. Markanın kurucusu Gordon Segal, “Türkiye operasyonundan memnunuz. İstanbul cazibesi olan bir şehir, dünya metropolleri arasında. 2018’de mağaza sayımız 7 olacak” dedi.

Yerebatan Sarnıcı Cehennem filmi için 4 gün kapatılacak!

Dünyada 12 ülkeyle birlikte aynı günlerde Türkiye’de de yayımlanan ve daha yayımlanmadan çekilecek filmi konuşulmaya başlanan Dan Brown’un Cehennem ’inin çekim takvimi netlik kazanmaya başladı.

Ashley Brown: Müşterilerle elektrik fiyatı anlaşması yapılmalı!

Türkiye'ye elektrikte "fiyat anlaşması" tavsiyesinde bulunan Harvard Elektrik Politikası Başkanı Ashley Brown yaptığı açıklamada "Müşterilerle elektrik fiyatı anlaşması yapılmalı, üretim kapasitesi azaldığında müşteri uyarılmalı" dedi

Kanadalı Mary Brown’s Famous Türkiye’de ilk şubesini açtı!

Kanadalı tavuk restoran markası Mary Brown’s Famous, Türkiye 10 restoran devreye almayı planlıyor. İlk şubesini Bakırköy’de açan firmanın açılış kurdelesini Mary Brown’s’ın CEO’su Greg Roberts, Türkiye Temsilcisi Muharrem Büyükbahçeci ile kesti...

Cehennem kitabının etkisiyle Yerebatan Sarnıcı ziyaretçi akınına uğradı!

Dan Brown'ın son kitabı Cehennem'in etkisiyle Yerebatan Sarnıcı ziyaretçi akınına uğradı...

Dan Brown yeni kitabında İstanbul'dan bahsediyor!

En çok satan yazarlar arasında yer alan Dan Brown yeni kitabı Cehennem'de İstanbul'u da anlatıyor...

Gordon Brown

Gordon Brown Gordon Brown

Gordon Brown'un makamından yapılan açıklamada iki liderin, bankaların bilançolarında bazılarınca 600 milyar dolar olabileceği tahmin edilen kötü kredilere ilişkin belirsizlik nedeniyle finans piyasalarındaki güvenin sarsılmasından kaygı duydukları belirtildi. Sarkozy Kraliçe Elizabeth'in davetlisi olarak gideceği İngiltere'de perşembe günü Brown ile bir araya gelecek.
İngiltere Başbakanı Gordon Brown'un makamından yapılan yazılı açıklamada, iki liderin, 'Finans piyasalarında şeffaflığın artırılması ve ilk adım olarak, bankaların sildikleri borçların boyutunun tam ve acil olarak açıklanması' çağrısında bulunacakları belirtildi.