Gözde Grubu alsancak

Gözde Grubu alsancak

Hayata geçirdiği konut projeleri ile öne çıkan Gözde Grubu Alsancak'te 3 yeni proje için hazırlıklara başladı. Gözde Grubu’ndan Alsancak’a 3 yeni proje geliyor.

Yatırımlar tekrar gayrimenkule yöneliyor!

Yılın ikinci yarısında yeni yatırımlarını hızlandıracaklarına dikkat çeken Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, sağlık ve inşaat sektöründe büyümeye devam ettiklerini vurguladı...

Gözde İzmir Hastanesi'nin ek binası tamamlanıyor!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, konut projeleriyle çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Kalı, insanların bir süredir ertelediği yatırımların da yeniden devreye gireceğini söyledi.

Konutta faizler indi, yatırımlar canlanıyor!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, nitelikli göç alan şehirlerin başında gelen İzmir’de, artan taleple birlikte konut ihtiyacının da devam ettiğini aktardı. 

Türkiye yabancı gayrimenkul yatırımları için gözde ülke!

TÜİK 2019 Mart konut satış istatistiklerini değerlendiren Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasanoğlu, "Türkiye yabancı yatırımcılar için gözde bir ülke olmaya devam ediyor. Yabancılar hem oturmak hem de yatırım için ülkemizden ev almaya devam ediyor." dedi...

MyWay Wins Blue’da yüzde 10 peşin kampanyası!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, banka faiz oranlarının yükseldiği, konut edinmenin zorlaştığı şu günlerde satışları hızlandırmak için özel bir kampanya başladı. 

İzmir'de konut fiyatları yükselecek!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, ev sahibi olmak isteyenlere önemli açıklamalarda bulundu. 

Ev sahibi olmak isteyenler için ipuçları!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, ev sahibi olmak isteyenler için ipuçları verdi. Kalı, konut sektöründe yatırım yapmak isteyenlerin kurumsal firmaları tercih etmesi gerektiğini belirtti.

Kent Sağlık Grubu'ndan Bayraklı'ya butik hastane!

Yatırımlarına ara vermeyen Kent Sağlık Grubu, Çiğli’deki Kent Hastanesi ve Alsancak Tıp Merkezi’nden sonra çok yakın zamanda arka arkaya Bayraklı Tıp Merkezi ve Onkoloji Merkezi’ni hizmete açacak

MyWay Country fiyat listesi!

Anahtar teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşeceği MyWay Country projesi Gözde Grubu tarafından hayata geçiriliyor. İşte MyWay Country fiyat listesi...

MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

Toplam 215 konuttan meydana gelen MyWay Country'de fiyatlar 289 bin TL'den başlıyor. Proje Gözde Grubu tarafından hayata geçiriliyor.

İzmir'e konut yatırımı çağrısı!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, İzmir’de inşaat sektörünün geleceği hakkında önemli açıklamalar yaptı. 

Gözde Grubu’ndan Alsancak’a 3 yeni proje geliyor!

Hayata geçirdiği konut projeleri ile öne çıkan Gözde Grubu Alsancak'te 3 yeni proje için hazırlıklara başladı. Gözde Grubu’ndan Alsancak’a 3 yeni proje geliyor.

Gözde Grubu’ndan öğrencilere özel proje!

Doğru yerde, doğru projeler üretmek için çalıştıklarını belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, özellikle üniversitelere yakın noktalarda planladıkları projelerin öğrencilerden talep gördüğünü dile getirdi.

Gözde Grubu alsancak

Gözde Grubu alsancak Gözde Grubu alsancak


İzmir'de inşa ettiği konut projeleri adından söz ettirmeyi başaran Gözde Grubu MyWay Alsancak Deluxe projesinin ardından yeni yatırımlar için harekete geçti.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, satın aldıkları Ege sağlık Hastanesi’nin yenilenmesi ve TRT arazisinde inşa edecekleri AVM ve rezidans projesi ile birlikte, bölgede nitelikli, kaliteli konut ve sağlık yatırımı için düğmeye bastıklarını açıkladı. 

Gözde Grubu, Ege Sağlık Hastanesi’yle TRT arazisini tek proje olarak düşünüyor. Toplamda 20 bin metrekarelik alanı kapsayacak olan projenin karşısında hastane ve içerisinde avlu, sokaklar yer alacak. 

Gözde Grubu'nun yeni projesinin inşa edileceği TRT arazisinde yıkım işleri bitti ve zemin güçlendirme çalışmaları yapılıyor. Bu alanda 8 katlı bir proje yükselecek ve projede 140 tane büyük rezidans yer alacak. 

Ege Sağlık Hastanesi’nin, İzmir’in...