Gül Proje TEM Point ödeme seçenekleri

Gül Proje TEM Point ödeme seçenekleri

TEM Point Residence'de anahtar teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek. Peşinde yüzde 10 indirim uygulanan proje 7 blok halinde inşa ediliyor. Peki Sultangazi TEM Point nerede?

Gül Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gül Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Tayfun Demir tarafından kuruldu. 

Gül Proje açık artırmayla gayrimenkul satacak mı?

Gül İnşaat'ın portföyünde yer alan 212 adet gayrimenkul Turyap aracılığıyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkmıştı. Gül proje ise gayrimenkulleri için böyle bir açık artırma yapmayı düşünmüyor. 

Tem Point 2018 güncel fiyat!

Tem Point 2018 güncel fiyat listesi 420 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje Sultangazi'de Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor...

Tem Point Konutları 10 bin TL peşinatla!

Gül Proje tarafından Tem'in hemen yanı başında hayata geçirilen Tem Point projesinde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Proje İstanbul Sultangazi'de inşa ediliyor...

Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi!

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor. Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi ne zaman?

Gül Proje Basın Express güncel fiyatlar!

Gül Proje Basın Express güncel fiyatları 331 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 2018 yılında yapılacak...

Tem Point Projesi'nde 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla hayata geçirildi. Projede lansmana özel ödeme fırsatları sunuluyor..

Vira İstanbul Gül Proje fiyatları!

Vira İstanbul Gül Proje fiyatları 275 bin TL'den başlıyor. 17 blok olarak hayata geçirilen proje İstanbul Beylikdüzü'de inşa ediliyor...

Tem Point'de 10 bin TL peşinatla!

Tem Point projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Lansmana özel dönemde 10 bin TL peşinat, yüzde 15 indirim imkanı sağlanan proje Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla yükseliyor.

Gül Proje Express'te aylık 3 bin TL taksitle!

Gül Proje imzası taşıyan Gül Proje Express projesinde daire teslimlerinin Aralık 2018'de yapılması hedefleniyor. Projede aylık 3 bin TL taksit ödeyerek ev sahibi olunabiliyor...

Avangart İstanbul Gül Proje fiyatları!

Seyrantepe Avangart İstanbul projesi 735 daire ve 18 adet dükkandan meydana geliyor. Avangart İstanbul Gül Proje fiyatları 417 bin TL'den başlıyor.

Gül Proje Avangart İstanbul satılık ev!

Gül Proje Avangart İstanbul satılık ev seçenekleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlanıyor. Sekiz bloktan oluşan projede 60 aya kadar vade farksız ödeme yapılabiliyor...

Gül Proje Avangart İstanbul Projesi güncel fiyatlar!

Gül Proje Avangart İstanbul Projesi güncel fiyatları 417 bin TL'den başlıyor. 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri sunulan projede 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Gül Proje TEM Point ödeme seçenekleri

Gül Proje TEM Point ödeme seçenekleri Gül Proje TEM Point ödeme seçenekleri

TEM Point Sultangazi'de 686 tane daire mevcut. Gül Proje ve Nata Holding tarafından hayata geçirilen proje 73 bin 409 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 


"Sultangazi TEM Point nerede?" sorusuna İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi Yunus Emre Mahallesi yanıtını verebilmek mümkün. Projede 1 otel, 1 hastane ve 5 konut bloğu yer alıyor.


TEM Point Evleri 303 bin 321 metrekare inşaat alanına sahip. 7 bloktan meydana gelen projede konutlar stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. 


TEM Point Rezidans'ta dairelerin alanları 47 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Projenin Eylül 2018 tarihinde tamamlanması öngörülüyor. 


Gül Proje TEM Point Konutları için 36 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor. Projede peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. 

TEM Point Sultangazi fiyat listesi!

1+0 daireler 272 bin...