30 / 06 / 2022

gül yapı esenyurt projesi

gül yapı esenyurt projesi

Gül Yapı Esenyurt’ta 35 bin metrekare alanda yeni bir projeye başladı. 200 milyon liralık ‘Gül Park Yaşam’ projesinde 6 blokta 564 konut ve 64 mağaza yer alacak...

Gül Yapı Esenyurt projesi! 5 karede proje turu!

Gül Yapı Esenyurt projesinin hiç bir yerde olmayan fotoğraflarını ilk kez emlakkulisi.com yayınlıyor. Satış ofisinin hazırlık aşamasında olduğu Gül Yapı Esenyurt projesinin önümüzdeki aylarda satışa sunulması planlanıyor...

Gül Yapı Esenyurt'a girdi!

Bugüne kadar Florya, Yeşilköy, Avcılar, Beykent ve Bahçeşehir'de projelere imza atan Gül Yapı Esenyurt'a girdi. Gül Yapı A.Ş Esenyurt'ta 569 konutluk proje için çalışmalara başladı...

Yenigül Yapı İnşaat Dekorasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yenigül Yapı İnşaat Dekorasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Yusuf Yenigül tarafından kuruldu.

Mg Gül Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mg Gül Yapı Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Murat Gül tarafından kuruldu.

Salda Gölü yapılaşma olmadan korunacak!

Salda Gölü'nde yapılaşmanın önüne geçmek için Özel Çevre Koruma alanı gölün tüm çevresini kapsayacak şekilde 29 bin 500 hektara çıkarıldı.  

Gül Yapı Katar'da 20 milyon TL'lik konut sattı!

Gül Yapı, Katar'da gerçekleşen EXPO Turkey by Katar 2017 Fuarı'na katıldı. Fuara Tem Point, Vira İstanbul, Avangart ve Yedi Mavi projeleriyle katılan firma 20 milyon TL'lik konut satışı yaptı.

Güçlü Türkiye için güçlü yapılar şart!

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, inşaat sektöründeki gelişimi anlattı. Bıyıklı, 'Güçlü Türkiye' için güçlü yapılar şart'' diye konuştu.

Muammer Beyaz: 'Güçlü Türkiye' için güçlü yapılar şart!

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, "'Güçlü Türkiye' için güçlü yapılar şart. Özellikle devletimizin destek ve teşvikleriyle son yıllarda kentsel dönüşüm hız kazandı." diye konuştu.

Nedim Gül: Devlet müteahhitlerden yüzde 50 teminat almalı!

2017 yılında 2 milyon konutun satılması planlanan inşaat sektörü için sektörü temsilcilerinden yeni bir uyarı geldi. Nedim Gül, “Yapılan bir projeyi devlet inceleyecek, buraya yapılan bu projenin bedelinin yüzde 50’sini teminat olarak isteyecek” dedi.

Gül Proje, Gül İnşaat ve Gül Yapı'dan gayrimenkul kampanyası!

Gül İnşaat, Gül Proje ve Gül Yapı gayrimenkul sektörüne ivme katacak ortak bir kampanyaya imza atıyor. Buna göre; kampanya dahilindeki konut projelerinde yüzde 20 indirim ya da % 20 peşinat, 120 ay vade ve % 0,70 faiz oranı ile ev sahibi olmak daha kolay hale geliyor.

TEM Point Gül Yapı!

TEM Point Gül Yapı Projesi'nde 686 adet konut bulunuyor. İstanbul Sultangazi'da hayata geçirilen projede peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

AG Gül Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AG Gül Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Altan Gül, Mehmet Gül ve Oltan Gül ortaklığıyla 300 bin TL sermaye ile 17 Şubat'ta Büyükçekmece, Fatih Mahallesi'nde kuruldu.

A Gül Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

A Gül Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ali Gül Yönetim Kurulu Başkanığı ve Mustafa Kubilay Gül Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 20 Kasım'da Bahçelievler'de kuruldu.

Esenyurt Gül Park Yaşam ulaşım!

Esenyurt Gül Park Yaşam ulaşım bilgilerine göre proje; Esenyurt, Güzelyurt Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi'nde hayata geçiriliyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen projede satışlar devam ediyor.

Göl Yapı İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Göl Yapı İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erol Aygün tarafından 100 bin TL sermaye ile 13 Temmuz' da Arnavutköy' de kuruldu.

gül yapı esenyurt projesi Haberi

gül yapı esenyurt projesi


GÜL Yapı Esenyurt’ta 35 bin metrekare alanda yeni bir projeye başladı.


200 milyon liralık ‘Gül Park Yaşam’ projesinde 6 blokta 564 konut ve 64 mağaza yer alacak. Şirket iki etap halinde inşa ettiği projede ilk bölümü yatırımcılar ve bekarlar, ikinci etabı ise aileler için tasarladı. Stüdyo daireden 3+1 daireye kadar 24 farklı daire seçeneği yer alan projede lansman öncesi yüzde 15 satış yapıldı. Projelerinin E5’e 150 metre mesafede yer aldığını söyleyen Gül Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül, yatırımcıya en az yüzde 50 prim vaat ettiklerini ifade etti.


ZEYTİNBURNU’NA 2 MİLYAR LİRA

Beylikdüzü, İkitelli ve Kavaklı bölgelerinde devam eden konut projeleri olduğunu söyleyen Gül, Zeytinburnu’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arsası üzerindeki 2 milyar liralık projeleri için Ocak ayında ruhsat başvurusu yapacaklarını...