güvenlik şirketi hırsızlık tazminat

güvenlik şirketi hırsızlık tazminat

Mahkeme, bir evin soyulmasında kusurlu bulduğu site yönetimini ve güvenlik şirketini emsal bir kararla tazminata mahkûm etti

Sitede güvenlik önlemleri nasıl alınır?

Posta yazarı Tamer Heper, 'Sitemizde bir hırsızlık olayı yaşandı. Bu olayda sitemizi koruyan güvenlik kuruluşunun ihmali olduğu görüşündeyiz. Bu konuda güvenlik kuruluşunun sorumluluğu nedir?' sorusunu yanıtladı.

Alp Güvenlik Sistemleri Gözetim Denetim ve Tesis Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Alp Güvenlik Sistemleri Gözetim Denetim ve Tesis Yönetimi Limited Şirketi Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Alperen Bingöl tarafından kuruldu. 

Akçansa Sağlık ve Güvenlik Haftası boyunca her gün farklı etkinlikler gerçekleştirdi!

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, ‘Akçansa Sağlık ve Güvenlik Haftası’ kapsamında kadrolu ve alt işveren çalışanlarının katılımıyla hafta boyunca sağlık ve güvenlik kültürünün gelişimini destekleyecek bazı faaliyetler gerçekleştirdi.

Windowall Kapı ve Pencere Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Windowall Kapı ve Pencere Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kandemir ve Samet Kandemir ortaklığında kuruldu.

Mimar Tech Mimarlık Mühendislik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Mimar Tech Mimarlık Mühendislik İnşaat Müşavirlik Reklam Bilgisayar Güvenlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ülke Nevin İstanbulluoğlu tarafından kuruldu. 

As En Proje Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

As En Proje Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Adem Yavuz Özel tarafından kuruldu. 

Sıdıkoğlu Güvenlik Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sıdıkoğlu Güvenlik Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yıldırım Özcan tarafından kuruldu. 

Tuzla İş Güvenlik Ekipmanları İnşaat Elektrik Metal Ve Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuzla İş Güvenlik Ekipmanları İnşaat Elektrik Metal Ve Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mahmut Çetin tarafından kuruldu.

Hera Güvenlik Ağları Ve Yüksekte Çalışma Sistemleri Limited Şirketi kuruldu!

Hera Güvenlik Ağları Ve Yüksekte Çalışma Sistemleri Limited Şirketi bugün 10 bin TL sermaye bedeli ile Erhan     Çelik tarafından Şişli'de kuruldu.

Pixel Elektronik Güvenlik Sistemleri Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Pixel Elektronik Güvenlik Sistemleri Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Fehiman Fidan ve Sayed Hamal Bahadorı ortakkığında kuruldu.

Hırsızlık faturası site yönetimine kesildi!

Site içerisinde yeterli güvenlik önlemi almayan site yönetimi hırsızlık mağduru vatandaşın zararını ödeyecek...

Özışık Güvenlik Sistemleri Danışmanlık Temizlik Bina Tesis Yön.Ve Tur.Org.Hiz.Anonim Şirketi kuruldu!

Özışık Güvenlik Sistemleri Danışmanlık Temizlik Bina Tesis Yön.Ve Tur.Org.Hiz.Anonim Şirketi Ayhan Işık tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Uzmaniş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Mühendislik Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Uzmaniş Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Mühendislik Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi Bülent Karahan ve Ali Kınıkoğlu ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

güvenlik şirketi hırsızlık tazminat

güvenlik şirketi hırsızlık tazminat güvenlik şirketi hırsızlık tazminat

Avukat Aziz Genç ile doktor eşi, hırsızlık olaylarına karşı güvenli olduğu gerekçesiyle Başakşehir 2. Etap Sitesi'nde bir daire satın alıp oturmaya başladı. Ancak 29 Ekim 2005'te sitenin bütün güvenlik görevlilerini atlatan hırsızlar, eşi ve 9 aylık bebeğiyle gece uyuyan genç avukatın evine girdi. Yatak odasına dahi girmeye kalkışan eli bıçaklı hırsızlar, avukat Genç'in uyanması üzerine çaldıklarıyla kaçtı. Günün her saatinde en az 15 güvenlik görevlisi ile korunan sitedeki olaya anlam veremeyen Genç, zararının giderilmesi için site yönetimi ve güvenliği sağlayan Pars Koruma ve Güvenlik Hizmetleri şirketi hakkında Küçükçekmece 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde maddi manevi toplam 13 bin 500 liralık tazminat davası açtı.

PENCEREDEN KAÇTILAR
İfadesinde eşi ve çocuğuyla güvenli bir ortamda yaşamak için Başakşehir'de koruması olan 2. Etap konutlarını...