Güzel Oteller

Güzel Oteller

Avusturyalı işadamı Meinl'ın, sattığı şirketi Acteeum, Murat Vargı'dan sonra Malatya Belediyesi ile de davalık oldu

Murat Vargı Meinl'den parasını tahsil etti

Avusturyalı batık milyarder Meinl'la ortak proje için 40 milyon dolar veren ancak iş yapılmadığı için geri isteyen Murat Vargı, parasını tahsil etti

Swiss Otel, Hyatt Regency ve Ali Sami Yen Stadyumu satışta!

İstanbul'un merkezi lokasyonlarında 3 dev gayrimenkul satışa çıkarıldı. Satışa çıkarılanlar Swiss Otel ve Hyatt Regency ile Ali Sami Yen Stadyumu

Hyatt Otel, Doğuş Grubu'nun oldu!

Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) ait olan Taksim'deki Hyatt Regency Otel'in ihalesi dün gerçekleştirildi

Mel2, Murat Vargı'yı 40 milyon dolar zarara uğrattı

Julius Meinl, gayrimenkul geliştirme şirketi Meinl European Land aracılığıyla, MV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Vargı'yı 39.5 milyon dolar zarara uğrattı

Murat Vargı, Julius Meinl'ın kefaletiyle inşaat yapacak

Murat Vargı, `inşaat yapacağım' diye 40 milyon dolar alıp işi yarım bırakan Avusturyalı milyarder Meinl'ın hapisten çıkmak için mahkemeye yatırdığı 140 milyon dolarlık kefaletin peşine düştü

Güzel İnşaat Güzel Residence projesi!

Toplam 38 adet konutun yer aldığı Güzel İnşaat Güzel Residence projesi İstanbul Kadıköy Fenerbahçe'de hayata geçiriliyor. Proje 10 bin metrekare inşaat alanından meydana geliyor.

Elite World Oteller zincirinden 5 otel projesi!

Elite World Oteller zincirinden 490 milyon dolar yatırımla 5 otel Elite World Oteller zinciri, önümüzdeki dört yılda hizmete sunacağı beş yeni otel ile otel sayısına dokuza çıkaracak.

Fenerbahçe Güzel Residence Projesi!

Bağdat Caddesi'ne 40 adım kadar uzaklıkta bulunan proje toplam 10 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Fenerbahçe Güzel Residence Projesi 38 daireden bulunuyor.

Güzel Residence iletişim!

Toplam 38 daireden meydana gelen proje Kalamış'a yürüyerek 4 dakika kadar uzaklıkta yer alıyor. Güzel Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 357 05 05 olarak belrilendi.

Fenerbahçe Güzel Residence ne zaman teslim?

İstanbul Anadolu Yakası Fenerbahçe' de yükselen proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Projenin bin 700 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Peki Fenerbahçe Güzel Residence ne zaman teslim?

Güzel Residence Fenerbahçe özel fiyatlarla satışta!

Güzel Group tarafından Anadolu Yakasının en prestijli semtlerinden Fenerbahçe’de yükselen Güzel Residence, yatırımcılara özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Oteller, boş yerleri doldurmak için yüzde 15 indirim yaptı!

Bu yıl Türkiye’ye gelecek Rus ve Avrupalı turist sayısındaki düşüş beklentisi Türklere yaradı. Etstur Direktörü Suat Özbek, “Oteller, boş yerleri doldurmak için yüzde 15 indirim yaptı” dedi.

Seçkin oteller listesinde 2 Türk oteli!

ABD'li bir sitenin "en az bir kez konaklanması gereken oteller" listesinde, Çırağan Sarayı ve Kapadokya'dan bir otel de yer aldı. Business insider sitesi, "dünya genelinde herkesin hayatında en az bir kez konaklaması gereken 50 otel" bir seçki hazırladı.

Çırağan ve Kapadokya otelleri seçkin oteller listesinde!

ABD'li bir sitenin "en az bir kez konaklanması gereken oteller" listesinde, Kapadokya'da kayaların içine oyulmuş Gamirasu Cave Hotel ve Çırağan Sarayı Kempinski Otel'i yer aldı.

Altınok Öz: Deprem dönüşümün en güzel örneğidir!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ikinci "Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm sempozyumunda Kartal'ın yerinde dönüşümünü anlattı. Başkan Altınok Öz, "Deprem dönüşümün en güzel örneğidir." dedi.

Oteller devlet tarafından turizm teşvik yatırımı alacak!

Turizmde kapasitenin artırılmasına yönelik yatırımlar devlet tarafından teşvik edilecek. Yeni inşa edilecek ve modernizasyon yapılacak yaklaşık 10 bin yatak kapasiteli oteller için 360 milyon lira civarında yatırım yapılacak.

Sicilya'da oteller barınak oluyor!

Akdeniz'in en büyük adası Sicilya'da, gittikçe artan göçmen dalgasıyla baş edebilmek için oteller ve kamu binaları barınağa dönüştürülmeye başlandı.

Rixos Oteller zinciri Afyon'da termal otel yapacak!

Termal kaynakları bakımından Türkiye'nin ve dünyanın sayılı yerlerinden olan Afyonkarahisar'da dev bir yatırım daha başlıyor. Rixos oteller zinciri Afyon'da termal otel yapmak için harekete geçti.

Güzel Oteller

Güzel Oteller Güzel Oteller

Avusturyalı işadamı Julius Meinl'ın ülkesinde 3 milyar dolarlık borçla batmasının ardından Türkiye'deki işlerini devralan Acteeum, işadamı Murat Vargı'nın şirketi Güzel Oteller şirketi ile davalık olmuştu. Bu kez mağdur olduğunu ileri süren Acteeum ise Malatya Belediyesi'ne dava açtı.

TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Malatya'da 1.5 yıl önce yapılan ihaleyle 52 milyon 500 bin liraya eski hal binasının yerini alan Acteeum Group (ACT), araziyi zamanında teslim alamadıkları gerekçesiyle Malatya Belediyesi'ne tazminat davası açtı. ACT yetkilileri, geçen yıl nisan ayında yapılan ihalede Malatya Belediyesi'ne ait 34 bin metrekare alanı 52 milyon 500 bin liraya satın aldıklarını hatırlattı. Belediyenin araziyi bu yılın ocak ayında boşaltması gerektiğine değinen yetkililer `Bu tarih geldiğinde teslim alabileceğimize ilişkin mektup gönderdiler. Ancak teslim almak için geldiğimizde arazinin uygun olmadığını gördük. Noter...