Hacı Mehmet Avcı Camii

Hacı Mehmet Avcı Camii

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde işadamı Salih Avcı’nın merhum babası Hacı Mehmet Avcı adına yaptırdığı cami ve taziye evi ibadete açıldı.

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hmc Proje Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Gıda Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Haci Mehmet Çakıl ve Ömer Faruk Çakıl ortaklığında kuruldu.

Hacı Mehmet Alkan Camii açıldı!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsü'nde yapımı tamamlanan Hacı Mehmet Alkan Camii kompleksi hizmete açıldı.

Ertop İnşaat'ın acı günü! Mehmet Ertuğrul vefat etti!

Merhume Nazmiye ve Hacı Mehmet Ertuğrul'un oğulları Mehmet Ertuğrul vefat etti. Ailesi ve Ertop İnşaat taziye ilanı yayınladı. 

Üsküdar Arakiyeci Hacı Mehmet Mahallesi imar planı tadilatı askıda!

Üsküdar İlçesi, Arakiyeci Hacı Mehmet Mahallesi, 204 ada, 71, 72, 7, 8 parseller ve 60 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı tadilatı askıda...

Antıoch Turizm Otelcilik Taşımacılık Reklamcılık Otomotiv Ve İthalat İhracat Sanayi A.Ş. kuruldu!

Antıoch Turizm Otelcilik Taşımacılık Reklamcılık Otomotiv Ve İthalat İhracat Sanayi A.Ş. bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Avcı tarafından kuruldu. 

Avrasya Port Hotel Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avrasya Port Hotel Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Aziz Birdal, Cuma İçten ve Hacı Mehmet Baykurt ortaklığında kuruldu. 

Kadir Yiğit Bayraktar vefat etti!

İTO 16. dönem Emlak Müşavirleri Meclis Üyesi Hacı Mehmet Bayraktar'ın yeğeni Kadir Yiğit Bayraktar vefat etti.

Mag Group İnşaat Yapı Dekorasyon Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mag Group İnşaat Yapı Dekorasyon Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi Hacı Mehmet Bölükbaşıoğlu tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Kırşehir SGK'nın yeni binası aynı arsaya yapılacak!

Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, eskisinin yıkılacağı SGK binasıyla ilgili konuştu. Akdeniz, yeni binanın aynı arazi üzerine yapılacağını belirtti.

Yalova Hacı Mehmet Ovası imara açıldı!

Yalova Belediye Meclisi tartışma yaratacak imar kararı aldı. 1999 depreminden en çok etkilenen Yalova Hacı Mehmet Ovası imara açıldı.

İnegöl Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü açıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesinde hayırsever iş adamı Mehmet Yıldız tarafından yaptırılan Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü'nün açılışına katıldı.

Ekşioğlu Kuzenler İnş.'in acı günü: Mehmet Akif Ekşioğlu vefat etti!

Rize- İkizdere Dereköf eşrafından Dursun Ağa Torunu, Hacı Hasan ve Halime Ekşioğlu'nun oğlu, Zehra Ekşioğlu'nın eşi Mehmet Akif Ekşioğlu vefat etti.

Gaziantep Hacı Perihan Kıymık Cami'nin temeli atıldı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in annesi adına yaptıracağı Hacı Perihan Kıymık Cami'nin temeli Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve davetliler tarafından atıldı.

Hacı Mehmet Avcı Camii Haberi

Hacı Mehmet Avcı Camii

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde işadamı Salih Avcı’nın merhum babası Hacı Mehmet Avcı adına yaptırdığı cami ve taziye evi ibadete açıldı.


Açılış törenine, Ağrı Valisi Musa Işın, Doğubayazıt Kaymakamı Karahan Daştan, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cami ve taziye evinin açılışını yapan Vali Işın, “Biz hayır yapan, güzellik yapan her yere gideriz. Bizim işimiz hayırla, güzellikledir. Allah hayırlarını kabul etsin”dedi.

İşadamı Salih Avcı, taziye evinin de bugün hizmete açıldığını ve bu tür yatırımlara devam edeceklerini...