Hacı Yusuf Geçene özgeçmiş

Hacı Yusuf Geçene özgeçmiş

İzmir Kınık Belediye Başkanı Hacı Yusuf Geçene kimdir? Hacı Yusuf Geçene, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hacı Yusuf Geçene, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?

White Water Lily Estate Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

White Water Lily Estate Emlak İnşaat Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Hacı Yusuf Sulu tarafından kuruldu. 

Samsun Hacı Şükriye Işık Anaokulu açıldı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, halası merhume Hacı Şükriye Işık’ın vasiyetini yerine getirerek, onun adını taşıyan anaokulunun açılışını yaptı.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Lisesi'nin temeli atıldı!

Milli Eğitim Bakanı Avcı, temeli atılan Özel Statülü Hacı Bektaş Veli Anadolu Lisesi'nin gerek milli eğitim gerek kültür açısından çok önemli bir ilk adım olduğunu söyledi.

Yusuf Ziya Günaydın: Çünür Paris olacak!

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın "Geleceğin Paris'i" olarak nitelendirdiği Çünür Mahallesinde bir projeyi daha uygulamak istiyor. Günaydın: "Deyim yerindeyse Çünür yeniden doğacak." dedi.

Yusuf Burkut kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Planlama Müdürü Yusuf Burkut kimdir? Yusuf Burkut, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Şehir Plancısı Yusuf Burkut...

Halkalı Hacı Bektaş Veli Lisesi'nin temeli 14 Mart'ta atılacak!

Cemevlerine Alevi dedesi yetiştirmek için okul açılıyor. İmam hatip okullarına benzeyecek Hacı Bektaş Veli Lisesi'nde haftalık 17 saat Alevi öğretileri okutulacak..

Türkiye'nin 4. kuvars fabrikası Adana Hacı Sabancı OSB'de kuruluyor!

Türkiye'nin dördüncü kuvars üretim fabrikası Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AHSOSB) kuruluyor. Yılın ikinci yarısında tamamlanması planlanan fabrika faaliyete geçtiğinde 50 kişiye istihdam sağlayacak.

4. kuvars fabrikası Adana Hacı Sabancı OSB'ye kuruluyor!

Türkiye'nin dördüncü kuvars üretim fabrikası Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AHSOSB) kuruluyor. Yılın ikinci yarısında tamamlanması planlanan fabrika faaliyete geçtiğinde 50 kişiye istihdam sağlayacak.

Hacı Gökhan Gül kimdir?

Hacı Gökhan Gül, İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı oldu. Peki, Hacı Gökhan Gül kimdir? Hacı Gökhan Gül, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı Hacı Gökhan Gül...

Yusuf Fırat kimdir?

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Yusuf Fırat...

Hacı Sabancı OSB'deki fabrika 14 milyon TL'den satışa çıkıyor!

Adana Yüreğir Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi 'nde yer alan fabrika binası ve arsası Eskidji tarafından 14 milyon TL'den bugün saat 14.00'te ihaleye çıkıyor.

Yusuf Kaynar: Sanayi sitemize yakışır cami yapacağız!

Fatsa Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yusuf Kaynar yaptığı açıklamada, "Cami yaptırma derneğimizi kurduk ve çalışmalara başladık. Sanayi sitemizin adına yakışır bir camiyi yakın bir zamanda hizmete açacağız" dedi.

Adana Hacı Sabancı OSB kuvars fabrikasında inşaat çalışmaları devam ediyor!

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AHSOSB) kurulan ve Türkiye'deki 4. kuvars üretim fabrikasından biri olan Bizim Mermer'e ait tesislerde montaj işlemleri bütün hızıyla devam ediyor.

Hacı Yusuf Geçene özgeçmiş

Hacı Yusuf Geçene özgeçmiş Hacı Yusuf Geçene özgeçmiş

Hacı Yusuf Geçene kimdir?

Hacı Yusuf Geçene, 1963 Yılında Tokat İli Almus İlçesine bağlı Gevrek Köyünde doğdu.İlköğretimi bitirdikten sonra  1977 yılında inşaat işi ile uğraşmaya başladı.1981 yılında evlendi.


1988 yılında Tokat’ta İnşaat Müteahhitliğine başladı.


1993 Yılında SHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği  ve  1999 Yılında DSP İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.


2009 yılında Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 2013 mayıs ayında tekrar Tokat Ticaret ve sanayi Odası yönetim kurulu üyeliğine seçildi.


Evli ve 5 çocuk babasıdır.


2014 Yılında yapılan yerel seçimlerde  Kınık Belediye Başkanı...