hakkari ağız merkezi

hakkari ağız merkezi

Sağlık Bakanlığı tarafından Hakkâri’de 20 ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılacağı bildirildi. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin 3 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilerek, 350 gün içerisinde tamamlanması hedefleniliyor.

Sivas'ta 4 sağlık merkezi açıldı! 

Sivas'ta inşa edilen 3 yeni aile sağlık merkezi ve ağız diş sağlının açılışı gerçekleştirildi.

Kepez'e sağlık merkezi kuruluyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez ilçesinde kapsamlı bir sağlık merkezi kuruyor. Çalışmaları tamamlanan sağlık merkezine ilk etapta Sütçüler'deki Çocuk Ağız Diş Polikliniği taşınacak.

Hakkari Merga Bütan Kayak Merkezi'ne 100 yataklı otel yapılacak!

Hakkari'deki 2 bin 800 Rakımlı Merga Bütan Kayak Merkezi'ne 100 yataklı otel inşa edilecek.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi ihalesi yarın!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Hakkari Üniversitesi Merkezi Birimler binaları ihalesi 28 Mart'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Hakkari Üniversitesi Merkezi Birimler binaları ihalesini 28 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirecek.

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin inşaatı yükseliyor!

İzmir’in Torbalı ilçesinde, geçtiğimiz yıl hizmete açılan 250 yataklı Torbalı Devlet Hastanesi’nden sonra bu kezde 25 ünite kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. 

Torbalı'ya ağız ve diş sağlığı merkezi geliyor!

Yıkılan Torbalı Devlet Hastanesi'nin yerine ağız ve diş sağlığı merkezi geliyor. AK Parti İzmir Milletvekili Kaya ile Torbalı Belediye Başkanı Görmez şantiye alanını gezdi...

Kirasını almak için geldiği HDP Genel Merkezi'nde darbedildi!

HDP Hakkari İl Başkanlığının yer aldığı binanın ortağı, yaklaşık 3 yıldır alamadığı kirayı tahsil için geldiği HDP Genel Merkezi'nde 4 parti görevlisi tarafından darbedildi.

Bafra'ya ağız ve diş sağlığı merkezi geliyor!

Yatırımlarına son sürat devam eden Bafra belediye başkanı Zihni Sahin, Bafya yeni ağız ve diş sağlığı merkezi için yer tespiti çalışmaları yaptı.

Hakkari'de gençlik merkezi açıldı!

Hakkari’de “Aydınlık Yarınlar İçin Gençlik Merkezi” hizmete açıldı.

Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılıyor!

Sağlık Bakanlığı'nın Pendik'ta hayata geçirdiği 10 katlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılıyor.

hakkari ağız merkezi Haberi

hakkari ağız merkezi

Sağlık Bakanlığı tarafından Hakkâri’de 20 ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapılacağı bildirildi.

Hakkâri Valiliği’nin katkılarıyla devlet hastanesi karşısında bulunan İl Sağlık Müdürlüğü’ne ait boş arsada yapılacak olan 20 ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin 5 katlı olacağı belirtildi. 2 Temmuz 2015 tarihinde ihalesi yapılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin 3 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilerek, 350 gün içerisinde tamamlanması...