Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.

Hakkari Üniversitesi'ne inşa edilecek caminin temeli atıldı!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi’nde, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından desteklenen İlahiyat Fakültesi Uygulama Camisi üniversitenin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı denetiminde yapılmaya başlandı.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi ihalesi yarın!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap ihalesi 11 Nisan'da!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2. Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Hakkari Üniversitesi Merkezi Birimler binaları ihalesi 28 Mart'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Hakkari Üniversitesi Merkezi Birimler binaları ihalesini 28 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirecek.

Hakkâri Üniversitesi Zeynel Bey Kampüs inşaat ihalesi 7 Eylül'de!

Hakkâri Üniversitesi Zeynel Bey Kampüsüne Ait Merkezi Birimler Binaları İnşaatı İle Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 7 Eylül'de saat 11:00'da gerçekleşecek.

TOKİ HÜ Zeynel Bey Kampüsü ihalesi 22 Ağustos'ta!

TOKİ Hakkari Üniversitesi'nin Zeynel Bey ampüsü'ne ait merkezi birimlerin binaları inşa edecek. İnşaat işi ihalesi 22 Ağustos'ta yapılacak.

TOKİ Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Kampüsü yapıyor!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Kampüsüne Ait Merkezi Birimler Binaları İnşaatı İle Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi Ön Yeterlik ihalesi bugün saat 11:00'de başlayacak..

TOKİ Hakkari Üniversitesi çevre düzenlemesi inşaat ihalesi bugün!

Hakkari Üniversitesi; Zeynel Bey Merkez Kampüsüne Ait Merkezi Birimler Binaları İnşaatı İle Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi bugün saat 14.30'da gerçekleşecek.

TOKİ Hakkari Üniversitesi çevre düzenlemesi inşaat ihalesi 21 Temmuz!

Hakkari Üniversitesi; Zeynel Bey Merkez Kampüsüne ait merkezi birimler binaları inşaatı ile genel altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 21 Temmuz 2015 tarihinde saat 14.30'da gerçekleşecek.

Hakkari Üniversitesi 2. etap ihalesi Temmuz'da!

Hakkari Universitesi'nin 2. Etap İhale İlanı Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Merkez Kampüsü 'ne ait merkezi birim binalarının inşaatıyla genel altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi ilana çıktı.

Hakkari Üniversitesi’nin 2. etap ihalesi 21 Temmuz'da yapılacak!

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Merkez Kampüsü’ne ait merkezi birim binalarının inşaatıyla genel altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi ilana çıktı. Hakkari Üniversitesi’nin 2. Etap ihalesi 21 Temmuz'da yapılacak.

TOKİ’den 5 ilde 5 yurt binası!

TOKİ tarafından Hakkari Üniversitesi’ne ilave olarak 500 kişilik yurt yapılacağı belirtildi. Açıklamada 5 ilde inşa edilecek 5 yurt projesinden de söz edildi. İşte o iller...

TOKİ, Hakkari Üniversitesi'ne 500 kişilik yurt yapacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Hakkari Üniversitesi’ne ilave olarak 500 kişilik yurt yapılacağı belirtildi.Yapılan açıklamada, “5 ilde inşa edilecek 5 yurt projesi de hazırlık aşamasında bulunuyor." denildi.

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi

Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey Yerleşkesi 2 Etap Merkezi Birimler Binaları İnşaatı ile Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. 11 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan ihaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler şu şekilde;

İhale Kayıt Numarası    :    2019/116028  
1-İdarenin
a) Adresi    :    İstanbul Hizmet Binası Atakent Mah. 221 Sok. No.5 34307 Halkalı KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
b) Telefon ve faks numarası    :    2124954040 - 2124700316
c) Elektronik Posta Adresi    :    aafsin@toki.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Niteliği, türü ve miktarı    :    Konvansiyonel Kalıp Sistemi İle Yapılacak Olan 17.496,36 m2 İnşaat Alanına Sahip Eğitim ve İlahiyat Fakülteleri, Merkezi Araştırma laboratuvarı, Atölye ve Giriş Güvenlik...