hangi dizi nerede çekiliyor

hangi dizi nerede çekiliyor

Reyting rekortmeni dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen o dizilerin nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Peki reyting rekortmeni diziler nerede çekiliyor? İşte gündemden düşmeyen o dizilerin çekildiği mekanlar...

Sosyetenin önemli isimleri evlerini diziye kiralıyor!

Sosyetede yeni trend "evini diziye kiralamak" . Bir çok önemli isim evlerini dizilere kiralıyor ve ciddi gelir elde ediyor. Peki hangi dizi nerede çekiliyor? İşte merak ettiğiniz o evler..

Hangi dizi nerede çekiliyor?

Milyon dolarlık yalıları, köşkleri dizilere kiraya vermek sosyetenin yeni kazanç kapısı. Fiyatlar evine göre aylık 40 bin dolardan başlıyor.

Evler dizi setine döndü!

Dizi ve sinema sektörünün büyümesiyle evler, kafeler hatta işyerleri bile dizi seti haline dönüştü. 2014’te 936 emlak, 265 de vasıta çekimlerde kullandırılmak üzere sahibinden.com’da satışa ya da kiraya çıkarıldı.

Birikimini gayrimenkulde değerlendirmek isteyenler ikinci el konuta yöneldi!

Ardı arkası gelmeyen inşaat projeleri yüksek fiyatlarla alıcılarını beklerken, birikimini gayrimenkulde değerlendirmek isteyenler de ikinci el konuta yöneldi. İc dekorasyonla makyajlanarak satılan evler sektörü hareketlendirdi.

İzlenme rekorları kıran diziler mekanları da zengin ediyor!

İzlenme rekorları kıran diziler, yapımcı ve oyuncularına kazandırdığı kadar mekanları da zengin ediyor. Lüks daireleri, köşkleri hatta yalıları mesken tutan diziler, hem evlere turist çekiyor, hem de sahiplerine günde binlerce dolar kazandırabiliyor.

TOKİ satışları hangi illerde? TOKİ nerede ev yapıyor?

TOKİ dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapıyor. Peki TOKİ satışları hangi illerde? TOKİ nerede ev yapıyor? İşte tüm merak edilenler...

Ünlüler hangi semtleri tercih ediyor?

Hayatlarının her ayrıntısını merakla takip ettiğiniz ünlülerin nasıl evlerde oturduklarınıda oldukça merak ediyoruz. Peki, hangi ünlü nerede oturuyor?

Hangi dizi nerede çekiliyor? 

Birçok dizinin çekildiği mekanlar izleyiciler için merak konusu oluyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen diziler bakın hangi semtlerde, hangi evlerde çekiliyor..

Sosyetenin önemli isimleri evlerini diziye kiralıyor!

Sosyetede yeni trend "evini diziye kiralamak" . Bir çok önemli isim evlerini dizilere kiralıyor ve ciddi gelir elde ediyor. Peki hangi dizi nerede çekiliyor? İşte merak ettiğiniz o evler..

Hangi ünlü nerede oturuyor?

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin nerede oturduğu merak konusu. Peki hangi ünlü nerede oturuyor?

Hangi dizi nerede çekiliyor?

Milyon dolarlık yalıları, köşkleri dizilere kiraya vermek sosyetenin yeni kazanç kapısı. Fiyatlar evine göre aylık 40 bin dolardan başlıyor.

Kiracı tahliye mahkemesi hangi mahkemedir?

Konut ya da işyeri kiralayan kiracılar mal sahibi tarafından bazı durumlarda tahliye edilebiliyor. Peki, kiracı tahliye mahkemesi hangi mahkemedir? Kiracı tahliye davası nerede açılır?

Hangi dava hangi mahkemede açılır?

Dava ile, bir hak devlet kanalıyla devletin organları olan mahkemeler vasıtasıyla kullanılabiliyor. Davalar, davanın konusuna göre, çeşitli mahkemelerde görülüyor. Peki, hangi dava hangi mahkemede açılır? Gayrimenkul davaları nerede açılır?

2. Akıllı Belediyecilik Zirvesi başladı!

Sağlık Bakanlığının teknolojiyi en iyi kullanan bakanlıklar olduğunu vurgulayan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Yeni getirdiğimiz yapıda e-nabız, akıllı telefonunda. Hangi tarihte nerede MR çektirmiş, tüm bilgiler kendisinde bulunuyor” dedi.

Ümraniye'de köprü otoyolu için nerede kamulaştırma yapılacak?

İstanbul 3. Köprü dahil Kuzey Marmara Otoyolu projesi için Ümraniye ilçesinde nerede kamulaştırma yapılacak? İstanbul Ümraniye'de hangi ada ve parseller kamulaştırılacak? Ümraniye üçüncü köprü yolu için kamulaştırma yapılacak yerler nereler?

Hangi ünlü nerede oturuyor?

Tarkan, Tuğba Büyüküstün, Türkan Şoray, Bülent Ersoy, Kenan Doğulu gibi ünlülerin bir çoğu kazandıkları paraları gayrimenkule yatırıyor. Hangi ünlü nereye yatırım yapıyor? Hangi ünlü nerede oturuyor?

Nişantaşı Üniversitesi nerede?

Nişantaşı Üniversitesi İstanbul'da nerede? Nişantaşı Üniversitesi kampüsleri nerede? Nişantaşı Üniversitesi Nişantaşı kampüsünde hangi bölümler var? Nişantaşı Üniversitesi yüzde 75 burs veriyor mu? Nişantaşı Üniversitesi nerede? İşte cevaplar...

Esenler Belediyesi yeni hizmet binası nerede?

Esenler Belediyesi nereye taşındı? Esenler Belediyesi nereye gitti? Esenler Belediyesi yeni hizmet binası hangi adreste? Esenler Belediyesi yeni hizmet binasının adresi nedir? Esenler Belediyesi yeni adresi nedir? Esenler Belediyesi nerede? İşte cevaplar.

hangi dizi nerede çekiliyor Haberi

hangi dizi nerede çekiliyor

Reyting rekortmeni dizilerin çekildiği mekanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen o dizilerin nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Gündemden düşmeyen o diziler bakın nerelerde çekiliyor?

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Perşembe akşamları yayınlanan reytinglerde birinciliğe oynayan Camdaki Kız, kısa zamanda ilgi toplayan dizilerden oldu. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Nur Sürer gibi ünlü isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin nerede çekildiği de merak ediliyor. 

Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız nerede çekiliyor?

Gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız dizisi Esra Umur Yalısı'nda çekiliyor. Dizinin ilk tanıtım çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde yapıldı. 

Nalan karakterinin yaşadığı yalı, deniz manzarasıyla dikkat çekiyor. O yalı, İstanbul Beykoz Kanlıca’da yer alıyor. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken yalının manzarasında Fatih Sultan Mehmet...