Hans-Peter Villis

Hans-Peter Villis

Almanya'nın üçüncü büyük enerji şirketi olan EnBW, Türkiye'de yatırımlarını artırmak istiyor

Amerikan Güzeli'ndeki sahtekar emlakçıyı canlandıran Gallagher: Trump'ı temel aldım!

2000'de en iyi film dahil 5 dalda Oscar'la ödüllendirilmiş 'American Beauty' (Amerikan Güzeli) isimli filmin oyuncularından Peter Gallagher, canlandırdığı ahlaksız emlak kralı Buddy Kane'in Donald Trump'ı örneek aldığını söyledi...

Peter Altmaier: Avrupa'daki üretim tesislerinin yeniden inşa edilmesi için destek vereceğiz!

Almanya Enerji ve Ekonomi Bakanı Peter Altmaier, koronavirüs zorda bıraktığı ilaç şirketlerinin Avrupa'daki üretim tesislerini yeniden inşa etmeleri için onları desteklediklerini belirtti…

Urla’ya 500 milyon euroluk yatırım!

Alman iş adamı Peter Bolinger, 500 milyon Euro  tutarındaki yatırım ile 32 yaşında hayatını kaybeden kızının hayalini Urla’da gerçekleştirmek için ilçede termal sağlık köyü kurmak istiyor...

ECB para politikasında sınıra ulaştı!

ING Group Başekonomisti Peter Vanden Houte, Avrupa Merkez Bankası'nın para politikasında yapabileceklerinin sınırına ulaştığını söyledi.

Damian Hurley miras mücadelesini kazandı! 

Elizabeth Hurley'in oğlu Damian'ı evlilik dışı doğduğu için miras dışında bırakmak isteyen dedesi Peter Bing, açtığı davayı kaybetti. 

Almanya'da inşaat alanında iş gücü ihtiyacı yüksek!

Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanı Peter Altmaier yaptığı açıklamada özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin yabancı ülkelerde nitelikli iş gücü bulmak için daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğunu belirterek, sağlık ve inşaat alanlarında iş gücü ihtiyacının yüksek olduğunu söyledi.

Promas Turkey Proje Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Promas Turkey Proje Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Klaus Peter Schnorr tarafından kuruldu. 

Peter Feldmann: Dar gelirliye konut için çalışacağım!

Frankfurt Büyükşehir Belediye Başkanlığı için pazar günü yapılacak seçimde Soysal Demokrat Parti adayı olan Peter Feldmann, dar gelirlilere konut için çalışacağını söyledi.

3. Yeşil Binalar Ötesi Konferansı 8 Kasım'da!

3. Yeşil Binalar Ötesi Konferansı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve BEZE Group işbirliğiyle 8 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek. İngiliz mimar Peter Barber, konferansa konuşmacı olarak katılacak.

Qgs Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Qgs Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Calon Thomas Russell, Peter Thomas Murphy ve Rasash Kumar Namwar Sıngh ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Avrupa Merkez Bankası'ndan faiz kararı!

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Yönetim Kurulu Üyesi Peter Praet, Avro Bölgesi'nde politika faiz oranına ilişkin açıklama yaptı. Praet, uzun vadeli bir süre boyunca veya net varlık alımlarının ufku boyunca, mevcut veya daha düşük seviyelerde kalmasını beklediklerini açıkladı.

Turkmall Internatıonal Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi kuruldu!

Turkmall Internatıonal Gayrimenkul Yatırımı Anonim Şirketi bugün Sarıyer’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hans Otto Nagel ve Gonca Demir ortaklığında kuruldu.

Jurawatt Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Jurawatt Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Baran Umut Baycan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Hans Thoma Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 100 bin TL sermaye Şişli'de kuruldu.

Hans-Peter Villis

Hans-Peter Villis Hans-Peter Villis

EnBW şirketinin Başkanı Hans-Peter Villis, Karlsruhe kentinde düzenlenen şirketin genel kurulunda yaptığı konuşmada, Türkiye'de rüzgâr enerjisi projesinden sonra, yıl sonuna kadar bir hidroelektrik santrali yapılmasının da planlandığını söyledi. Bu projelerin Türk ortak Borusan Holding ile gerçekleştirilmekte olduğunu belirten Villis, Türkiye'deki yatırımlarını artıracaklarını kaydetti....