Hasan Akgün büyükçekmece

Hasan Akgün büyükçekmece

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçede riskli durumda bulunan yüksek katlı binalarda ikamet eden vatandaşları, kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Büyükçekmece'de parklar ve spor alanları yapılacak!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün direktifleri doğrultusunda yeni bir hizmet seferberliği başlatan belediye ekipleri Kumburgaz, Güzelce, Celaliye, Kamiloba, Tepecik ve Mimarsinan'da hummalı bir çalışma sürdürüyor.

Hasan Akgün: Büyükçekmece'yi birlikte kuracağız!

Hasan Akgün, ilçenin geleceğini ilgilendiren önemli kararların toplumun her katmanının görüşü doğrultusunda alındığının altını çizerek, "Bugüne kadar olduğu ilgi bundan sonrada Büyükçekmece'nin geleceğini birlikte kuracağız" ifadesini kullandı.

Hasan Akgün: Havalandırması düzeltilmeyen işyeri kapatılacak!

Büyükçekmece’de havalandırma sistemlerine denetim geliyor. Büyükçekmece Belediyesi, ilçe genelindeki kahvehane, kafeterya, lokanta ve eğlence mekanlarının havalandırma sistemlerine çok sıkı denetim getiriyor, standartlara uymayan işyerleri kapatılacak.

Hasan Akgün kimdir?

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün kimdir? Hasan Akgün ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? Hasan Akgün, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Dr. Hasan Akgün...

Aldalıl Alturkey Emlak Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Aldalıl Alturkey Emlak Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi bugün Büyükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmed Mohsen Alı Mohamed Emam tarafından açıldı.

Vibroser Seramik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Vibroser Seramik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi bugün Büyükçekmece'de 715 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Günden tarafından açıldı.

Mesaken Emlak Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Mesaken Emlak Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece Şubesi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yaser Arafat Alhan tarafından açıldı.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Büyükçekmece Şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Büyükçekmece Şubesi bugün Büyükçekmece'de 5 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Sılanur Binici tarafından açıldı.

Hasan Akgün: Büyük depreme böyle hazırlanmaz!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, İBB Meclisi'ne seslendi. Akgün, "Büyükçekmece, Silivri ve Küçükçekmece önlerinden geçen çanakta bildiğimiz yerde bu deprem vuku bulacak ve İstanbul’u derinden sarsacaktır. Buna hazırlıklı olmalıyız" dedi.

Hasan Akgün'den Büyükçekmece TV Kulesi açıklaması!

Büyükçekmece TV Kulesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan destek beklediklerini dile getiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bu kuleyi hem Türk turizmine hem de Türk haberleşme ve yayın sistemine sokmak milli görevimizdir” dedi.

Nadir Ataman'ın Büyükçekmece'de kaçak yapı inşa ettiği iddia edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nadir Ataman'ın Büyükçekmece Kumburgaz'daki iki yapıya, tek yapı belgesi aldığını belirtti...

Büyükçekmece yatay yapılaşmada örnek ilçe!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yaz aylarında İstanbul'un en çok rağbet gören Büyükçekmece sahilinde incelemeler yaptı.

Hasan Akgün ihale davasıyla ilgili iddiaları yalanladı!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Büyükçekmece yat limanı ihalesiyle ilgili ifade verdi. Meclisteki sözlerini yalanlayan Akgün, ihaleyi bir Alman firmaya verdiğini söyleyerek “Reddediyorum, rapor siyasi” dedi.

Büyükçekmece'ye 2 sosyal tesis müjdesi!

Büyükçekmece'deki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçeye kazandırdığı iki sosyal tesisin daha açılışını yaptı.

Büyükçekmece'ye yeni muhtarlık binaları inşa ediliyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni muhtarlık binaları inşa ediyor.

TMSF, Bank Asya'nın Büyükçekmece'deki gayrimenkulünü satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Asya Katılım Bankası A.Ş.'nin İstanbul Büyükçekmece'de yer alan gayrimenkulünü satışa çıkardı.

Büyükçekmece Atatürk Mahallesi'nde dönüşüm başladı!

Büyükçekmece’de başlatılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında riskli binaların yıkımı tamamlandı. Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün,”Marmara depremi yarın olacak gibi çalışıyoruz” diye konuştu.

Hasan Akgün büyükçekmece Haberi

Hasan Akgün büyükçekmece

Zamanın daraldığını ve çalışmalarına hız vereceklerini anlatan Akgün, "Vatandaşlarımızın daha güzel ortamlarda yaşaması, daha güvenilir ve sağlıklı bir yaşam ortamına kavuşabilmeleri. için belediye olarak biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Tek isteğimiz bir an önce kentsel dönüşüm çalışmalarını tamamlamak, ilçemiz sınırlarındaki binaları güvenli hale dönüştürmektir" diye konuştu. 


Önlem almak şart 


Yasaların verdiği yetki oranında talep eden herkese yol gösterebileceklerinin altını çizen Başkan Akgün; "Belediye olarak, sadece organizasyon ve otokontrolü sağlıyoruz. Devlet adına, sizler daralıyor adına, yatırımcılar adına güven oluşturacak bir fonksiyonu üstlenmiş durumundayız. Kentsel Dönüşüm sürecinin en iyi şekilde yönetilmesi için çaba sarf ediyoruz. 2000 yılı öncesinde yapılan binaların birçoğu depremde yıkılma riski taşıyor. Çünkü denizden çıkartılan kum ile inşaat yapılmasından kaynaklanıyor, deniz kumu belli bir süreden sonra betonun içerisindeki demiri eritiyor...