01 / 07 / 2022

Hasan Altın kimdir

Hasan Altın kimdir

MHP Sincan Belediye Başkan Adayı Hasan Altın, yaklaşan yerel seçim çalışmaları kapsamında Sincan sivil toplum kuruluşlarından Sincan Etimesgut Sanayicileri ve İşadamları Demeği (SİSİAD)'ı ziyaret etti.

Hasan Altın'dan Sincan'a hastane sözü!

Hasan Altın'dan Sincan'a hastane sözü MHP Sincan Belediye başkan adayı esli Hasan Altın, "Sincan nüfusuna oranladığımız zaman mevcut hastaneler çok yetersiz geliyor. Sincan'a büyük bir hastane sözümüzdür." dedi.

Yaşar Altıparmak kimdir?

Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Altıparmak kimdir? Yaşar Altıparmak daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Yaşar Altıparmak'ın biyografisi...

Antalya'da doktor çifte 'evi boşaltın' diyen ev sahibine tepki!

Virüs, insandan önce insanlığı bitirdi. Ev sahibi Hasan Çiftçi, salgınla mücadele etmek için canlarını ortaya koyan doktor çifte, 17 Mart’ta ihtarname çekti. “Evimi 6 Haziran’a kadar boşaltın” dedi.

Hasan Yalçın kimdir?

Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Sekreteri Hasan Yalçın kimdir? Hasan Yalçın bugüne kadar hangi projelere imza attı?

Altınöz Teknik Madencilik Elektrik İnşaat Metal Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altınöz Teknik Madencilik Elektrik İnşaat Metal Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasan İlhan tarafından kuruldu.

Mamak'taki Hasan Altın Ortaokulu açıldı!

15 Temmuz'da darbe girişimine karşı sokağa çıkarak şehit düşen Hasan Altın'ın ismi Mamak General Zeki Doğan Mahallesi'nde yaptırılan okula verildi. Şehidin isminin verildiği Hasan Altın Ortaokulu düzenlenen törenle açıldı.

Ümraniye Hasan Özaydın İlkokulu’nun temeli atıldı!

Eğitim alanında önemli çalışmalara imza atan Ümraniye Belediyesi, ilçeye yeni bir okul daha kazandırıyor. Altınşehir Mahallesi’ndeki Hasan Özaydın İlkokulu’nun temel atma töreni Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

İlkay Öngün kimdir?

Aslı Sekmen ile ortak olarak kurdukları Mimararşiv çatısı altında hizmet vermeye devam eden İlkay Öngün kimdir? İlkay Öngün bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İlkay Öngün..

Hasan Akgün: Roman mahallesini dönüştüreceğiz!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Romanların sorunlarına samimiyetle yaklaştığım ve ilgilendiğinin altını çizerek; "Daha mutlu ve dalıa huzurlu bir ortamda yapabilmeniz için ne gerekiyorsa onu yapacağız" dedi.

Hasan Akgün: Büyükçekmece'yi birlikte kuracağız!

Hasan Akgün, ilçenin geleceğini ilgilendiren önemli kararların toplumun her katmanının görüşü doğrultusunda alındığının altını çizerek, "Bugüne kadar olduğu ilgi bundan sonrada Büyükçekmece'nin geleceğini birlikte kuracağız" ifadesini kullandı.

Hasan Boduroğlu kimdir?

Türkiye Deprem Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, MEF Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünün Kurucusu ve Başkanı, FMV Işık Üniversitesi Mütevelli Heyeti Eski Başkanı Hasan Boduroğlu vefat etti. Peki, Hasan Boduroğlu kimdir?

Hasan Kökten kimdir?

İnşaat Mühendisi Hasan Kökten, AKP Muğla Milletvekili Adayı oldu. Peki, Hasan Kökten kimdir? Hasan Kökten, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Hasan Kökten...

Altın Adamlar Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Altın Adamlar Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 16 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde, Hasan Övün Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda kuruldu.

Hasan Akgün: İstanbul 2015'te su sıkıntısı yaşamayacak!

Büyükçekmece Barajı’nda en düşük seviyelerde bulunan su seviyesi İstanbul’u etkisi altına alan karın erimesiyle birlikte doldu. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, İstanbul’un 2015’te su sıkıntısı yaşamayacağını söyledi.

Hasan Altın kimdir Haberi

Hasan Altın kimdir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sincan Belediye Başkan Adayı Hasan Altın; "Sincan için en büyük eksiklerden birisi büyük bir hastanedir. Sincan nüfusuna oranladığımız zaman mevcut hastaneler çok yetersiz geliyor ve vatandaşın sağlık hizmetini yeterli şekilde karşılamıyor. Sincan'a büyük bir hastane sözümüzdür" dedi. Demek üyeleri ile fikir alışverişinde bulunan MHP adayı Altın; "Sincan'da en büyük sorunlardan birisi yapılaşma ve imar sorunudur. 

Sincanlılarda biliyor ki merkezde her yer doldu ve artık nefes alacak düzenli yapılaşma alanları kalmadı. Bu anlamda Sincan'a nefes aldıracak yatırımların yapılması ve yeni imar revizyonları ile, özellikle Saraycık Çimşit bölgesinde bu sorunun çözüme kavuşturulması gerektiğine inanıyorum. Yenikent bölgesinde bulunan yapılaşması başlamamış adaların revize imar planlarıyla daha modem site tarzı yapılaşmaya açılması...