Hasbiotech İlaç

Hasbiotech İlaç

Küresel devlerin yakından izlediği Kübalı yatırımcılar, yönünü Türkiye'ye çevirdi. Hasbiotech İlaç'la Kayseri'de ortak fabrika kuracak Kübalılar, Hepatit C aşısı üretecek.

Hasbiotech İlaç fabrikasının temeli Şubat'ta atılacak!

Küba’dan teknoloji transferi yapan Hasbiotech İlaç, dünyanın ilk Hepatit C aşısını Kayseri’de üretecek. Şubat ayında temeli atılacak fabrikada, tüm dünyada tedavi gideri yıllık 18 milyar dolar olan Hepatit C’ye karşı üretilen aşı 100 dolara satılacak

Genveon İlaç Novartis'in Gebze'deki ilaç tesisini satın aldı! 

İlaç sektörünün önemli markalarından Genveon İlaç, Novartis’in Gebze’deki tesisini satın aldı.

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ezgi Kural tarafından kuruldu.

Kovid-19 aşısı ekonomiye ilaç gibi gelecek!

Avrupa olmak üzere bazı bölgelerde Kovid-19'un etkileri artarken, salgının kontrol edilemez boyuta gelmesi, aşı ve tedavide ilerlemenin sağlanamaması durumunda, 2021 için % 4-5 civarında beklenen küresel büyümenin gerçekleşmeyebileceği öngörülüyor.

Müstakil evlere ve arazilere talep arttı!

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, koronavirüs salgını sebebiyle okulların açılmamasının ev kiralamalarını epey azaldığını kaydetti. Hacıoğlu ayrıca kredi oranlarının düşmesiyle konut satışlarının yüzde 64 arttığını, bunun da sektöre ilaç olduğunu belirtti. 

Günde 14 TL ödeyerek sıfır konut sahibi olabilirsiniz!

Artan konut fiyatları sonrasında ev sahibi olmak isteyenlere ilaç gibi haber TOKİ’den geldi. Sizde günde 14 TL ödeyerek hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri mevcut.

Kacez Farma Tıbbi Ürünler İlaç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kacez Farma Tıbbi Ürünler İlaç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Zehra Yıldırım tarafından kuruldu.

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin Samsun'daki gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 2 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Caner Bingöl, Şaban Orçun Kalkan ve Ahmed kerem Kapancı ortaklığında kuruldu.

Eczacıbaşı İlaç ve İş Gayrimenkul AVM kiracılarından kira almayacak!

EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret AŞ ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'den yapılan açıklamada AVM'lerde bulunan kiracılardan mayıs ayına ilişkin kira bedeli alınmayacağını açıkladı.

TMSF Mevamed Sağlık Ürünleri'nin 2 gayrimenkulünü satışa çıkardı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Mevamed Sağlık Ürünleri Tar. Gıda İnş. Mim. İş. Sağ. ve Güv. İlaç Hizm. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ait 2 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedelleri 2 milyon 600 bin TL ve 2 milyon 150 bin TL olarak belirlendi.

İnşaat makineleri, Ankara'nın yıldızı parlayan sektörlerinden!

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Ankara'nın yıldızı parlayan sektörlerini, bişim, savunma ve havacılık, iş ve inşaat makineleri, ilaç ve tıbbı cihazlar ile tarım sektörleri olarak açıkladı... 

Saya Grup'tan Milli Dayanışma Kampanyası'na 2 milyon TL'lik destek!

Bünyesinde ilaç üreticilerinden Pharmactive, gayrimenkul sektöründen Folkart, Volt Elektrik Motorları, stratejik alanlarda üretim yapan Volt Savunma ve madencilik şirketi Livamine'ı bulunduran Saya Grup Milli Dayanışma Kampanyası'na 2 milyon TL'lik destek verdi.

Peter Altmaier: Avrupa'daki üretim tesislerinin yeniden inşa edilmesi için destek vereceğiz!

Almanya Enerji ve Ekonomi Bakanı Peter Altmaier, koronavirüs zorda bıraktığı ilaç şirketlerinin Avrupa'daki üretim tesislerini yeniden inşa etmeleri için onları desteklediklerini belirtti…

Hasbiotech İlaç

Hasbiotech İlaç Hasbiotech İlaç

Küba ile ABD arasında yaşanan siyasi gerilim yerini yavaş yavaş normalleşmeye bırakırken, uluslararası şirketlerin yeni gözdesi Havana oldu. Birçok küresel devin arayışa girdiği Küba'da Türk şirketleri de boş durmuyor. Türk Hava Yolları yeni bir destinasyon hazırlığına girerken, Türk ilaç firmaları da bağlantı kurmaya başladı. İlk adımı ise İstanbul merkezli Hasbiotech İlaç attı. Kübalılar'la ortaklık kararı alan Hasbiotech'in Genel Müdürü Seyfullah Dağıstanlı, "Kayseri'de bir ilaç fabrikası kurmak için çalışma başlattık" dedi. Erciyes Teknopark'ta kurulacak şirketin temeli de 2016'nın ilk aylarında atılacak. Tesiste Hepatit C aşısı üretmeyi planladıklarını anlatan Dağıstanlı, "İlk olarak 30 milyon liralık bir tesis kurulacak" diye konuştu. Dağıstanlı, "Türkiye'de ilk kez molekülünü oluşturarak orijinal ilaç üreteceğiz. Amacımız Kayseri'yi bu alanda bir biyoteknoloji merkezi haline getirmek" dedi. 


FİYAT ÇOK UCUZLAYACAK 

Yakın...