Hatay Hassa yol yatırımları

Hatay Hassa yol yatırımları

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, il genelinde yeni yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının aralıksız sürdürüyor.

Dörtyol-Hassa Projesi'nin akıbeti TBMM gündeminde!

Dörtyol-Hassa Projesi'nin ne zaman tamamlanacağı meclis gündemine taşındı. Konuya ilişkin soru önergesi hazırlayan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, sorularını Bakan Turhan'a sordu...

Yayladağı-Antakya duble yol çalışmalarında sona gelindi!

Yayladağı-Antakya karayolu, Hatay’da, Fransızların işgali döneminde imece usulü kazma kürekle açılmıştı.Karayolunun bölünmüş yol yapılması çalışmalarında sona gelindi... 

Hassa Tüneli ve OSB’si bölgeye nefes aldırcak!

Doğu ve Güneydoğu, Hatay, Amanos Dağları’nın altından geçecek 30 kilometrelik Hassa Tüneli ile bölgede kurulacak olan OSB’nin artık hayata geçmesini bekliyor..

Hassa-Dörtyol Tünel Projesi'ne ilişkin 3 soru mecliste!

Hassa-Dörtyol Tünel Projesi'nin başlama zamanı ve toplam bütçesi meclis gündemine taşındı. CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

Hassa Tüneli, TBMM gündemine taşındı!

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hassa Tüneli'nin yapımını TBMM gündemine taşıdı. CHP'li Topal Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a tünelin ne zaman yapılacağını sordu..

6 il arasındaki duble yol çalışmaları TBMM gündeminde!

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Antakya-Altınözü arasındaki, Arsun-Samandağ arasındaki ve Antakya-Yayladağı arasındaki duble yol çalışmalarını meclis gündemine taşıdı...

Hatay TOKİ Hassa ve Yayladağı kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Hatay'da hayata geçirdiği iki projenin kura çekilişi gerçekleşti.

300. OSB yatırımı Hatay'da kurulacak!

Hatay Hassa bölgesinde yeni bir OSB yatırımı kurulacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, OSB sayısının 300'e ulaşacağını belirtti.

Hatay Üzümdalı'nda yol genişletme çalışmaları başladı!

Yol yatırımlarına hız kesmeden devam eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Üzümdalı Mahallesi'nde yol genişletme çalışmalarına başladı.

Hatay Büyükşehir yeni yollar açıyor!

Kentte hayata geçirdiği yol yatırımlarına hız kesmeden devam eden Hatay Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Gülkent Mahallesi’nde halkın kullanımına sunmak üzere yeni yol açma, genişletme çalışması gerçekleştirdi.

Hatay Samandağ yeni yollarına kavuşuyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın il genelinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını son sürat sürdürüyor.

Hatay Yayladağ'a yeni yol!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Yayladağı ilçesine bağlı Karacurun Mahallesi yolunda çalışmalara başladı.

Hatay Konacık'a yeni yol!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın il genelinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına son sürat devam ediyor

Hatay Hassa yol yatırımları

Hatay Hassa yol yatırımları Hatay Hassa yol yatırımları


Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde 15 ilçeye ihtiyaçlar doğrultusunda eşit, kaliteli ve kalıcı hizmetler sunan HBB, vatandaşlardan gelen talepler üzerine başlattığı revize çalışmaları ile sürücülerin daha rahat bir ulaşım sağlaması bağlamında nitelikli hizmetlerini özveriyle hayata geçiriyor.

HBB Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, yol genişletme çalışmaları kapsamında Hassa İlçesi Güvenç Mahallesi’nde 8 km’lik yolda çift taraflı yol geçişini sağlayan çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.


YILLARDIR ÇÖZÜM BEKLEYEN MAHALLEYE HBB DESTEK ÇIKTI


Hassalı hemşehrilerimiz yapılan hizmete karşı duydukları memnuniyeti dile getirerek,ulaşım konusunda yıllardır çözüm bekleyen bölgeye el uzatan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a ve özverli personellerine teşekkür etti.Hatay Büyükşehir...