24 / 03 / 2023

Hayat Tepe teslimleri

Hayat Tepe teslimleri

ÖZAK GYO, şehrin dinamikliğini tarihi ve kültürel doku ile buluşturan Hayat Tepe’de, kalan son konutlar için faizi yüzde 0.79’a sabitleyerek 2014 yılı fiyatlarını korudu.

Hayat Tepe'de daireler tam zamanında teslim edildi!

Özak Global Holding Başkanı Akbalık, "Projemiz, konutta kent merkezi tercihinin öncü projesiydi. İki yıl önce verdiğimiz sözü tutmanın ve daireleri tam zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz" dedi...

Hayat Tepe’de anahtar teslimi!

Bayrampaşa alışveriş vadisi içinde yer alan Hayat Tepe projesinde daireler teslim edildi. Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “Projemiz, konutta kent merkezi tercihinin öncü projesiydi" dedi...

Hayat Tepe zamanında teslim edildi!

Daireler düzenlenen şenlikle tam zamanında sahiplerine teslim edildi. Bayrampaşa Hayat Tepe projesinde verilen sözler tutuldu ve de daireler düzenlenen şenlikle tam zamanında sahiplerine teslim edildi.

Hayat Tepe’de daireler tam zamanında teslim edildi!

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bayrampaşa alışveriş vadisi içinde yer alan Hayat Tepe projesinde verilen sözler tutuldu ve daireler düzenlenen şenlikle tam zamanında sahiplerine teslim edildi.

Hayat Tepe’de daireler şölenle teslim ediliyor!

ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ‘mutluluk mimarisi’ olarak tanımlanan üçgen mimari özelliğinden kira gelirli kampanyasına kadar sektöre birçok yenilik katan Hayat Tepe projesi, zamanında teslimiyle de fark yaratıyor.

Hayat Tepe'de gerçek kat ile fark yaratıldı!

Özak GYO Hayat Tepe projesini örnek daire yerine, bütün daire tiplerinin bulunduğu 'gerçek kat'ı tamamlayarak görücüye çıkardı. Projede 1 +0'dan 4+1 'e kadar değişen toplam 15 ayrı tipte daire bulunuyor.

Hayat Tepe teslimleri!

Bayrampaşa 'da 93 bin 323 metrekare inşaat alanı üzerine konumlandırılan Hayat Tepe teslimleri 2014 yılının Eylül ayında başlayacak...

Hayat Tepe'de 2017'de 6.3 milyon TL'lik satış yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hayat Tepe projesinde toplam 6 milyon 395 bin 450 TL'lik satış yaptı.

Hayat Tepe 2017 değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Hayat Tepe'de yer alan 40 konut,  2 dükkân ve Metro Gross Market binasından oluşan 43 bağımsız bölüme ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Hayat Tepe'de 53 bağımsız bölümün 2016 değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Hayat Tepe'de 53 bağımsız bölümün 2016 değerleme raporu yayınlandı.

Hayat Tepe'deki 4 daire 3.2 milyon TL'ye satıldı!

Özak GYO'nun Bayrampaşa'da hayata geçirdiği Hayat Tepe projesinde yer alan 4 adet daire 3 milyon 287 bin 128 TL+KDV bedelle satıldı.

Hayat Tepe'de 51 konutun satış vaadi sözleşmesi fesh edildi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hayat Tepe'de yer alan 51 konuta ilişkin olarak düzenlenen 17.8.2016 tarihli gayrimenkul satış vaadi sözleşmesinin feshini yayınladı.

Özak Hayat Tepe'deki 51 daire 13.6 milyon Euro'ya satıldı!

Bayrampaşa'da Özak GYO tarafından inşa edilen Hayat Tepe projesindeki 51 adet dair Elif Emlak'a toplam 13 milyon 612 bin 120 Euro + KDV bedelle satıldı.

Hayat Tepe değerleme raporu yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada, Hayat Tepe Değerleme Raporu ve Kiralama Hizmeti raporunu yayınladı.

Özak Hayat Tepe ve Metre Groos Market'in 2015 değerlemesi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Bayrampaşa İlçesi'nde yer alan Hayat Tepe Konut Projesi (ÖZAK GYO A.Ş. Hissesi) ve Metro Gross Market'e ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Asmalı Hayat Dekar teslimleri ne zaman?

Dekar Asmalı Hayat projesinde fiyatlar 821 bin TL'den başlıyor.Toplam 244 adet bahçeli evden oluşan projede konut büyüklükleri 149 metrekareden başlangıç gösteriyor. Peki Asmalı Hayat Dekar teslimleri ne zaman?

Dekar Asmalı Hayat Evleri teslimleri ne zaman?

244 bahçeli evden meydana gelen Dekar Asmalı Hayat Evleri'nde fiyatlar 788 bin 810 TL'den başlıyor. Peki Dekar Asmalı Hayat Evleri teslimleri ne zaman?

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu teslimleri!

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu teslimleri ilk etapta 2016 yılı Kasım ayında yapılacak. 78 bin metrekarelik alanda inşa edilen projede 244 adet bahçeli ev bulunuyor.

Hayat Tepe Suites'te Aralık ayından itibaren teslimler başlıyor!

ÖZAK GYO tarafından Bayrampaşa’da inşa edilen ve referanslı yatırımcılarına satışa sunulan Hayat Tepe Suites projesinde dairelerin teslimi için geri sayım başladı.

Özak Hayat Tepe Suites'te teslimler Aralık'ta başlıyor!

ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa alışveriş vadisindeki yüksek kalite standartlarındaki yeni projesi Hayat Tepe Suites’te Aralık ayından itibaren teslimat heyecanı yaşanacak.

Hayat Tepe teslimleri Haberi

Hayat Tepe teslimleri

Özak GYO, şehrin dinamizmini tarihi ve kültürel doku ile buluşturan Hayat Tepe projesinde konut sahibi olmak isteyenlere muhteşem bir ayrıcalık sunuyor. Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesinde dövizdeki yükselişe rağmen faizi yüzde 0.79 oranına sabitleyen ÖZAK GYO, 3+1 ve 4+1 dairelerde geçen yılın fiyatlarını koruyarak çok önemli bir fiyat avantajı sağladı.


“Hayata Tepeden Bakın” sloganıyla Bayrampaşa’nın alışveriş vadisi olarak bilinen bölgesinde inşa edilen, Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasına sahip Hayat Tepe’nin daire alacaklara sunduğu avantajlar bununla sınırlı değil…


Ekim 2014 tarihinde yaşamın başladığı Hayat Tepe’de, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, basketbol salonu ile daire sahiplerinin 12 ay boyunca spor yapabileceği fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya da bulunuyor.


Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve amfi tiyatrosuyla sosyal alanlarını zenginleştiren Hayat Tepe, ana...