HD kalitesi

HD kalitesi

RE/MAX Türkiye, sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı sayesinde sektöründe bir ilki gerçekleştirerek WEBTV yayınlarına başladı

A Plus HD Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A Plus HD Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Demir tarafından kuruldu.

HD Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

HD Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Kaya tarafından kuruldu...

Murat Kurum: Çevreye uyumlu hayat kalitesi yüksek şehirler amaçlıyoruz!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Biz yaşanabilir çevre, afetlere hazır ve akıllı şehirler vizyonu ile sürdürülebilir çevreye uyumlu hayat kalitesi yüksek şehirler ve yerleşmeler oluşturmayı amaçlıyoruz" şeklinde konuştu...

Kartal'daki binanın çökmesinin ana nedeni: Beton kalitesi!

Kartal'da çöken bina iddianamesinin detayları ortaya çıktı Binanın yıkılmasının ana nedeninin 'Beton kalitesi' olduğu kaydedildi.

HD İskender İstMarina AVM şubesi açıldı!

23 yıldır dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, geleneksel iskender lezzetini kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerine sunan HD İskender, İstMarina AVM şubesini açtı.

HD İskender 50 yeni şube açmayı hedefliyor!

HD İskender, HD Döner, Pidem ve Pideko markalarıyla yaklaşık 200 restorana ulaşan HD Holding, 2018'de 50 milyon TL yatırım yapacak. HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, 2018'de tüm markalar için 50 yeni şube açmayı planladıklarını söylüyor.

Mesa Gökada: Mesa kalitesi Maltepe'de!

3 blokta toplam 273 konuttan meydana gelen Mesa Gökada Evleri 11 bin 669 metrekare alanda hayata geçiriliyor.  Mesa Gökada projesi "Mesa kalitesi Maltepe'de!" sloganıyla tanıtılıyor.

Fikirtepe'de hava kalitesi ölçümü yapıldı!

Fikirtepe'de hava kalitesi ölçümü yapıldı. Kadıköy Belediyesi tarafından Fikirtepe’de yaptırılan hava kalitesi ölçümlerinin sonuçları ürkütücü düzeyde.

Hava Kalitesi İzleme İstasyonları'nın sayısı 330'a çıkacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, 2016'da 249 olan Hava Kalitesi İzleme İstasyonu sayısının, 2017 sonuna kadar 330'a çıkarılması hedefleniyor.

Hd Arch Mühendislik İnşaat Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hd Arch Mühendislik İnşaat Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi bugün Hasan Hüseyin Akderi tararfından 10 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde kuruldu.

HD Group Tepe Nautilus AVM'de şube açmaya hazırlanıyor!

19 yıl önce kurulan HD İskender, bünyesinde birden fazla markayı bulunduran bir restoran haline geldi. HD Group şimdi de yeni markası 'Cızgara'nın ilk şubesini Tepe Nautilus'ta açmaya hazırlanıyor.

Isparta'nın konut kalitesi yüksek!

ITSO Başkan Yardımcısı Metin Çelik, "Isparta’da yapılan konut kalitesi çok yüksek. Allah saklasın bir deprem olduğunda Isparta’da yeni yapılan binalardan çıkmaya dahi gerek yok." açıklamasında bulundu.

Ankara'daki konut kalitesi İstanbul'da yok!

İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atan Ahmet Pelit,"Ankara'daki konut kalitesi ne İstanbul'da ne de Türkiye'nin başka bir kentinde var" dedi.

HD kalitesi

HD kalitesi HD kalitesi

RE/MAX Türkiye, sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı sayesinde sektöründe bir ilki gerçekleştirerek WEBTV yayınlarına başladı. RE/MAX Türkiye, kurduğu WEBTV ile büyüyen ailesini, sektördeki ve şirketteki tüm gelişmelerden haberdar ederek, gerçekleştirdiği eğitimleri ve farklı şehirlerde düzenlediği toplantıları görüntülü olarak gayrimenkul danışmanları ile paylaşıyor. RE/MAX WEBTV, gayrimenkul almak, satmak ya da gayrimenkul sektöründe iş kurmak ve çalışmak isteyenlere de, bilgilendirici zengin içerikler sunuyor.

RE/MAX WEBTV, Türkiye genelinde hizmet veren 180'in üzerindeki ofisini, zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırarak, ortak bir platformda buluşturuyor. Gayrimenkul danışmanları tarafından büyük ilgi gören, beden dili, iletişim teknikleri, karakter analiz ve nepram eğitimleri RE/MAX Türkiye'nin başarılı eğitmenleri tarafından 1400'ü aşkın gayrimenkul danışmanına HD kalitesi ile sunuluyor. Gayrimenkul danışmanları WEBTV özel şifreleri ile diledikleri toplantı ve eğitimleri izleyebiliyorlar. Eğitimin...