hep istanbul

HEP İstanbul'da yaşam 2017'de başlayacak!

TEKFEN Emlak Geliştirme, İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirdiği HEP istanbul projesinde yaşam, 2017 Nisan'da başlayacak. Yarısı satılan projeden ev almak isteyenler peşin ödemede yüzde 6 indirimden yararlanıyor.

HEP İstanbul'da İkinci Şans kampanyası uzatıldı!

TEKFEN Emlak Geliştirme'nin istanbul'daki yeni projesi HEP istanbul için başlattığı 'İkinci Şans' kampanyası 15 Mayıs'a kadar uzatıldı.HEP istanbul'da, satış adedi lansmandan bu yana 600 dairenin üzerine çıktı.

Hep İstanbul'da daire alanları için 5 bin fidan dikilecek!

TEKFEN Emlak Geliştirme,İstanbul'daki yeni projesi HEP istanbul kapsamında TEMA Vakfı aracılığıyla fidan dikimi yapıyor. Bu kapsamda HEP istanbul'dan daire sahibi olanlar için TEMA aracılığı ile İzmir Urla Kadıovacık'a üçer adet fidan dikilecek.

Hep İstanbul'da fiyatlar 216 bin liradan başlıyor!

TEKFEN Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP istanbul Projesinde satışlar devam ediyor. Projede ev sahibi olmak isteyenlere özel ödeme avantajları yer alıyor. Proje teslimleri 2017'de yapılacak.

Hep İstanbul Esenyurt ödeme koşulları!

Hep İstanbul Esenyurt ödeme koşullarına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2017 yılının Nisan ayında yapılması planlanan Hep İstanbul projesi toplam 1.424 adet konuttan meydana geliyor...

Esenyurt Hep İstanbul adres!

Esenyurt Hep İstanbul adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Hep İstanbul projesinde cafe, spor alanları, fitness center, sauna, açık - kapalı yüzme havuzları, bisiklet parkuru, yürüyüş yolları, buhar odası bulunuyor...

Esenyurt Hep İstanbul Evleri ulaşım!

Tekfen Emlak Geliştirme imzası ile inşa edilen Hep İstanbul Konutları'nda daire teslimlerinin 2017 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Esenyurt Hep İstanbul Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Hep İstanbul Rezidans nerede?

Esenyurt Hep İstanbul projesinde yer alan evlerin büyüklükleri 70 metrekareden başlıyor, 179 metrekareye kadar yükseliyor. Peki satış süreci devam eden Hep İstanbul Rezidans nerede?

Hep İstanbul Tekfen konut fiyatları!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesine bağlı Esenyurt bölgesinde inşa edilen Hep İstanbul Evleri 1.424 tane konuttan meydana geliyor. Peki Hep İstanbul Tekfen konut fiyatları ne kadar?

Tekfen Hep İstanbul'da fiyatlar 193 bin TL'den başlıyor!

Toplam 1.424 adet daireden meydana gelen Hep İstanbul projesi Tekfen Emlak Geliştirme imzası taşıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 193 bin TL'den başlıyor.

Esenyurt Hep İstanbul'da 3+1 daireler 425 bin TL'ye!

İstanbul Esenyurt 'ta inşa edilen Hep İstanbul Evleri Tekfen Emlak Geliştirme imzası ile yükseliyor. Hep İstanbul Evleri'nde 3+1 daireler 425 bin TL 'den satışa sunuluyor.

Hep İstanbul'daki evinize 2014 bitmeden sahip olun!

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen Hep İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Hep İstanbul'daki evinize 2014 bitmeden sahip olun.

Esenyurt Hep İstanbul lansman fiyatları için son gün 31 Aralık!

Esenyurt Hep İstanbul lansman fiyatları için son gün 31 Aralık. 2017 yılında teslim edilecek olan projedeki dairelerin alanları 70 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiyor.

hep istanbul Haberi

hep istanbul

 

Önay Grup projesi olan Önay Garden Residence, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2012 Mayıs sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Önay Garden Residence "Ev ortamında otel konforu" sunan ayrıcalıklı bir proje.   İstanbul'un merkezinde olup, yoğun tempo ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzal olmanın ayrıcalığını bahçenizde çiçeklerini büyüterek yaşayın. Önay Garden Residence'ta 60-62 ve 58 metrekare 1 oda 1 salon konutlar ve 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlar yer alıyor.   Toplam arsa alanı 3 bin 700 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı 42 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Kat bahçeli daireler konseptiyle Önay Garden Residence, çağdaş yapısı ve benzersiz görünümü ile geleceğin yaşam çizgilerini taşıyor.   Önay Garden Residence'ta 1+1 evler 145 bin lira ile 150 bin lira, 2+1 evler...