her aileye bir ev

her aileye bir ev

31 Ağustos - 2 Eylül 2007 arasında düzenlenecek HABEV (Her Aileye Bir Ev ), 2. İstanbul Konut, İşyeri, Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak destek veren TOKİ iştiraki Emlak Konut, projelerini ev sahibi olmak isteyenlere sunmaya hazır

Ekrem İmamoğlu: Her gün bir bakan 'kanal uzmanı' oluyor!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul ile ilgili açıklamalarına yanıt vererek; “Muhatabım bakanlar değil. Her gün bir başka bakan, 'kanal uzmanı' oluyor " dedi..

Beylikdüzü'nde her mahalleye bir kreş projesinde temel atıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Belediyesi, mutlu bir gelecek için Kavaklı Mutlu Çocuk Merkezi’nin temelini attı. 

Her üç kazadan biri inşaat sektöründe yaşanıyor!

İş kazaları nedeniyle her yıl bir çok kişi yaşamını yitiriyor. Verilere göre ülkemizde 2017 yılında yaşanan toplam 359 bin 653 iş kazasında 633 çalışan hayatını kaybetti.

Hedef her ile bir millet bahçesi! 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Millet bahçesiyle şehirlerimize ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz yeşil alanları kazandırıyoruz. Hedefimiz, her ile 1 tane millet bahçesi yapmak ve kişi başı yeşil alan miktarını 15 metrekareye çıkarmak" dedi...

Emlak ofisi ayakta kalabilmek için her ay bir konut satmalı!

İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa yaptığı açıklamada bir emlak ofisinin ayakta kalabilmesi için her ay bir konut satması ve haftada bir tane de kiralama yapması gerektiğine işaret ederek, ancak aylardır ev satışlarının neredeyse durduğunu bunu söyledi.

Ankara'da her mahalleye bir kreş geliyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Her Mahalleye Bir Kreş' projesiyle binlerce kadın istihdam edilecek." dedi.

Antalya'da her mahalleye köy evi inşa edilecek!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2019’dan sonra her mahalleye bir köy evi yapacaklarını müjdeledi. 

Türkiye'nin millet bahçeleri! Her şehre bir millet bahçesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da vatandaşların hizmetine sunulan beş millet bahçesini takiben diğer şehirlere de en az bir millet bahçesi yapılacağını belirterek, bu hedefle tasarlanan 33 yeni park projesinin son aşamaya geldiğini söyledi.

Şişli'de yıkım dehşeti! Her şey bir anda oldu!

Şişli'de boş bir binanın yıkımında dehşet meydana geldi. Yıkılan binadan kopan kolon hemen yanında bulunan evin oturma odasına girdi.

Kanal İstanbul elzem bir proje!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kanal İstanbul Projesi'nin yapılmasının ne kadar elzem olduğunu, her kazada bir kez daha görmüş oluyoruz." diye açıklama yaptı. 

Her daireye otopark zorunluluğu 15 Eylül'de başlayacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan ve her daireye bir otopark yapılması zorunluluğunu getiren Otopark Yönetmeliği 15 Eylül'de yürürlüğe girecek..

Muharrem İnce: Her aileye bir ev, her eve bir maaş!

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Her aileye bir ev, her eve bir maaş. Sloganımız bu" dedi...

Serdivan'da Her Mahalleye Bir Meydan projesi!

Serdivan Belediyesi ‘Her Mahalleye Bir Meydan Projesi’ kapsamında Kemalpaşa Mahallesinde hizmete soktuğu mahalle meydanı projesinden sonra otopark sorununa da el atıyor.

her aileye bir ev

her aileye bir ev her aileye bir ev

TOKİ'den 'her aileye bir ev'


31 Ağustos - 2 Eylül 2007 arasında düzenlenecek HABEV (Her Aileye Bir Ev ), 2. İstanbul Konut, İşyeri, Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'na katılarak destek veren TOKİ iştiraki Emlak Konut, projelerini ev sahibi olmak isteyenlere sunmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin konut alanındaki lokomotifi olarak gösterilen ve konut üretim sektörünün teşvik edilerek hızlı artan konut talebinin planlı bir şekilde karşılanmasını sağlamayı amaçlayan TOKİ, 2. İstanbul Konut, İşyeri, Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'nda birbirinden farklı projeleriyle fark yaratacak. Fuarda Avrupa'nın sayılı projeleri arasında yer alan İstanbul'da My World, Uphill Court, İdealist Kent, Kentplus Ataşehir-Mimar Sinan, Misstanbul, Ispartakule, Novus Residence, İzmir'de Soyak Mavişehir, Albayrak Mavişehir, Bozoğlu Mavişehir...