Hill Kartal ulaşım

Hill Kartal ulaşım

Hill Kartal projesinde 193 daire yer alıyor. Daire alanlarının 77,61 metrekareden başladığı projedede daire teslimleri 2018 yılının Haziran ayında yapılması öngörülüyor. Peki Almalar-İskurt-Nergo Hill Kartal nerede?

Hill Kartal Evleri satış fiyatları!

Hill Kartal Evleri satış fiyatları konut tiplerine bağlı olarak değişiyor. 2018 yılı Haziran ayında teslim edilecek projede 13 ve 28 katlı 2 blok yer alıyor.

Yakacık Hill Kartal adresi!

Almalar, İskurt ve Nergo iş ortaklığı imzasıyla yükselen proje toplam 5 bin 800 metrekare arsa alanına yayılıyor. Yakacık Hill Kartal adresi detayları haberimizde yer alıyor.

Yakacık Hill Kartal adres!

Yakacık Hill Kartal adres bilgilerine göre proje, İstanbul Kartal - Yakacık Hürriyet Mahallesi'nde bulunuyor. Toplamda 193 adet daireden oluşan proje Marina'ya 8 dakika uzaklıkta yükseliyor.

Hill Kartal iletişim!

Hill Kartal iletişim için 444 90 61 numaralı telefondan satış ofisi ile görüşebilirsiniz. 2 blok halinde inşa edilen projede dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin 890 TL'den başlıyor.

Hill Kartal satış ofisi!

Hill Kartal satış ofisi telefon numarası 444 90 61 olarak belirlendi. Almalar, İskurt ve Nergo iş ortaklığı imzası ile hayata geçirilecek projenin Aralık ayı sonunda satışa çıkması öngörülüyor.

İstmarina AVM'ye nasıl gidilir? İstmarina Kartal ulaşım bilgisi!

Kartal'da hayata geçirilen İstmarina AVM kapılarını yarın açıyor. Peki İstmarina AVM'ye nasıl gidilir? İstmarina Kartal ulaşım bilgisi...

Kartal Hukukçular Towers ulaşım kolaylığı sağlıyor!

İstanbul Kartal’ın prestijli binası Hukukçular Towers, ofislerinde sağladığı hizmetler ve teknolojik alt yapıyla ön plana çıkıyor. Hukukçular Towers, her yere sağladığı hızlı, kolay ulaşım ve avlu alanında sunduğu çeşitlilik ile iş hayatına rahatlık katıyor.

Hill Kartal’da açık mutfaklı dairelere talep yağıyor!

Hill Kartal, iş, yaşam ve eğlence merkezini bir araya getiriyor. Yatırımcısına yüksek kazancın kapısını aralayan Hill Kartal’da satışlar hızla sürerken, en büyük ilgiyi açık mutfağa sahip konut tipleri görüyor.

Hill Kartal satış ofisi bayramın son günü açık!

İstanbul Kartal'da projelendirilen Hill Kartal'da son evlerin satışına devam ediliyor. Projenin satış ofisi Kurban Bayramı’nın 4. Günü olacak.

Hill Kartal projesinde 60 ay sıfır faizle!

Hill Kartal’da ev almak artık daha da kolaylaştı. Projeden ev alacaklar, şirket bünyesinde yapılacak 60 ay sıfır faiz imkanından yararlanabilecek. Kampanya 1 ay boyunca geçerli olacak. Şirket tamamı peşin alımlarda ise yüzde 10+ yüzde 10 indirim uygulayacak

Hill Kartal'da satışlar Körfez Geçiş Projesi ile arttı!

Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “Hill Kartal'ın çevresinde yapılan dev yatırımlar projemizde hızlı satışa neden oldu. Şimdiden konutların yüzde 40'ını sattık” dedi.

Hill Kartal satış ofisi Ramazan Bayramı'nda açık!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da yükselen Hill Kartal'da satış ofisi bayramın 3.günü konut alıcıları için açık tutulacak. Ev almaya gelenlere Ramazan Bayramı'na özel yüzde 10+yüzde 10 indirimle şeker tadında kampanya sunulacak.

Hill Kartal ödeme şekilleri!

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı'nın projesi Hill Kartal Rezidans'ta fiyatlar 427 bin TL'den başlıyor. Hill Kartal projesi 2018 yılında tamamlanacak...

Hill Kartal'da Ramazan'a özel kampanya!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile iş, yaşam ve eğlence merkezlerinin tam ortasında Kartal'da yükselen Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı.

Hill Kartal'da 10 bin TL ön ödemeyle taksitlere 2017’de başlayın!

Hill Kartal’da peşinatsız ev fırsatı için dev kampanya başladı. Kampanyalardan yararlanmak isteyenler 10 bin lira ön ödeme, faizsiz ve vade farksız 60 ay vade veya peşin ödemede yüzde 10 artı yüzde 10 indirim seçeneklerinden istediğini alabilecek.

Hill Kartal’da Nisan'a özel 4 yıl sıfır faiz fırsatı!

Almalar, İskurt ve Nergo ortak girişimiyle Kartal'da yükselen Hill Kartal’da nisan ayına özel kampanya başladı. Peşin alımlarda konutlar yüzde 10 indirimle satışa sunuldu. Vadeli alım seçeneğinde ise ödemeler sıfır faizle 48 ayda yapılabilecek.

Hill Kartal konumu ve manzarasıyla tam not aldı!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı’nın ilk projesi olan Hill Kartal, hem adalar ve deniz hem de her yere yakın konumuyla dikkat çekiyor. Projede lansmana özel yüzde 15 indirim avantajı da devam ediyor.

Hill Kartal daire fiyatları!

Hill Kartal daire fiyatları kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. İstanbul'un Kartal ilçesine bağlı Yakacık bölgesinde inşa edilen proje 193 adet konuttan oluşuyor.

Hill Kartal ulaşım

Hill Kartal ulaşım Hill Kartal ulaşım

'Almalar-İskurt-Nergo Hill Kartal nerede?' sorusuna cevap aramadan önce projenin özelliklerine değinelim. Toplam 5 bin 800 metrekare arsa alanına yayılan proje Taksim’e 55 dakika uzaklıkta bulunuyor.


Çalıkuşu Hill Kartal sosyal alanları

Toplam 193 daireden meydana gelen projede ortak seçenekleri içerisinde basketbol ve voleybol sahası, buhar odaları, iki çocuk parkı, kafeterya, açık fitness alanı, açık kapalı yüzme havuzları, yürüyüş alanı, sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, sauna, şelale, tenis tortu bulunuyor. 


Hill Kartal ne zaman teslim?

Konut alanlarının 77,61 metrekareden başlayıp 175,92 metrekareye kadar yükseldiği projede daire teslimleri 2018 yılının Haziran ayında gerçeklemesi öngörülüyor.  Toplam 5 bin 800 metrekare arsa alanına yayılan proje 2 blok şeklinde; 13 kat ve 28 kat şeklinde yükseliyor.


Yakacık Hill Kartal fiyat

Ödeme seçeneklerine göre lansmana özel yüzde 15 indirimin sağlanan projede daire...