Hill Kartal

Hill Kartal

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Avenue Residence projesinde yer alan 3+1 konutların satışları tamamlandı. 1+1 ve 2+1 konut satışları devam ediyor...

Avenue Rezidans'ta teslimler başlıyor! 179 bin TL'ye!

Karden İnşaat’ın Avrupa yakasının yükselen değeri ve yeni çekim merkezi Beylikdüzü’nde inşa ettiği ilk Residence projesi Avenue Residence'ta teslimatlar başlıyor

Avenue Residence'ta 99 bin TL'ye!

Beylikdüzü'nde inşa edilen Avenue Residence Konut Projesi'nde yüzde 25'lik peşinatın yüzde 5'i ilk aşamada ödeniyor

Hill Kartal’da açık mutfaklı dairelere talep yağıyor!

Hill Kartal, iş, yaşam ve eğlence merkezini bir araya getiriyor. Yatırımcısına yüksek kazancın kapısını aralayan Hill Kartal’da satışlar hızla sürerken, en büyük ilgiyi açık mutfağa sahip konut tipleri görüyor.

Hill Kartal satış ofisi bayramın son günü açık!

İstanbul Kartal'da projelendirilen Hill Kartal'da son evlerin satışına devam ediliyor. Projenin satış ofisi Kurban Bayramı’nın 4. Günü olacak.

Hill Kartal projesinde 60 ay sıfır faizle!

Hill Kartal’da ev almak artık daha da kolaylaştı. Projeden ev alacaklar, şirket bünyesinde yapılacak 60 ay sıfır faiz imkanından yararlanabilecek. Kampanya 1 ay boyunca geçerli olacak. Şirket tamamı peşin alımlarda ise yüzde 10+ yüzde 10 indirim uygulayacak

Hill Kartal'da satışlar Körfez Geçiş Projesi ile arttı!

Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “Hill Kartal'ın çevresinde yapılan dev yatırımlar projemizde hızlı satışa neden oldu. Şimdiden konutların yüzde 40'ını sattık” dedi.

Hill Kartal satış ofisi Ramazan Bayramı'nda açık!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da yükselen Hill Kartal'da satış ofisi bayramın 3.günü konut alıcıları için açık tutulacak. Ev almaya gelenlere Ramazan Bayramı'na özel yüzde 10+yüzde 10 indirimle şeker tadında kampanya sunulacak.

Hill Kartal ödeme şekilleri!

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı'nın projesi Hill Kartal Rezidans'ta fiyatlar 427 bin TL'den başlıyor. Hill Kartal projesi 2018 yılında tamamlanacak...

Hill Kartal'da Ramazan'a özel kampanya!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile iş, yaşam ve eğlence merkezlerinin tam ortasında Kartal'da yükselen Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı.

Hill Kartal'da 10 bin TL ön ödemeyle taksitlere 2017’de başlayın!

Hill Kartal’da peşinatsız ev fırsatı için dev kampanya başladı. Kampanyalardan yararlanmak isteyenler 10 bin lira ön ödeme, faizsiz ve vade farksız 60 ay vade veya peşin ödemede yüzde 10 artı yüzde 10 indirim seçeneklerinden istediğini alabilecek.

Hill Kartal’da Nisan'a özel 4 yıl sıfır faiz fırsatı!

Almalar, İskurt ve Nergo ortak girişimiyle Kartal'da yükselen Hill Kartal’da nisan ayına özel kampanya başladı. Peşin alımlarda konutlar yüzde 10 indirimle satışa sunuldu. Vadeli alım seçeneğinde ise ödemeler sıfır faizle 48 ayda yapılabilecek.

Hill Kartal konumu ve manzarasıyla tam not aldı!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı’nın ilk projesi olan Hill Kartal, hem adalar ve deniz hem de her yere yakın konumuyla dikkat çekiyor. Projede lansmana özel yüzde 15 indirim avantajı da devam ediyor.

Hill Kartal daire fiyatları!

Hill Kartal daire fiyatları kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. İstanbul'un Kartal ilçesine bağlı Yakacık bölgesinde inşa edilen proje 193 adet konuttan oluşuyor.

Yakacık Hill Kartal iletişim!

Yakacık Hill Kartal iletişim bilgilerine göre satış ofisi telefonu 444 90 61 olarak belirtiliyor. Almalar, İskurt ve Nergo imzası taşıyan proje 5 bin 821 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Yakacık Hill Kartal Rezidans teslim tarihi!

Yakacık Hill Kartal Rezidans teslim tarihi 2018 yılı Haziran ayı olarak belirtiliyor. Hill Kartal Residence projesinde ev fiyatları 225 bin liradan başlıyor...

Hill Kartal

Hill Kartal Hill Kartal

224 konut ve 27 ticari ünitenin yer aldığı Avenue Rezidans Karden inşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayat geçirildi. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan Avenue Rezidans projesinde 3+1 dairelerin satışı tamamlandı. 


Avenue Rezidans'ta satışı devam eden 1+1 daireler 167 bin TL'den, 2+1 daireler ise 285 bin TL'den satışa sunuluyor.


 


Avenue Rezidans'ta daire teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. Banka kredisi kullanılabilen Avenu Rezidans TÜYAP'a 3 dakika, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.