Hilton Doube Tree oteli

Hilton Doube Tree oteli

Avcılar'da inşaatı aralık ayında tamamlanacak olan Hilton Doube Tree oteli, Türkiye'nin tamamı çelikten üretilen en yüksek binası olacak

Çanakkale Hilton Otel'in inşaatı durdu!

Hilton’un Çanakkale’de inşasına başladığı oteli Double Tree by Hilton'un inşaatı durdu. 

Ece-Ege Turanlı kardeşler Hilton Double Tree Hotel'de restoran açtı!

Taşyapı'nın sahibi Emrullah Turanlı'nın kızları Ece-Ege Turanlı, Hilton Double Tree Hotel'in en üst katında mekan açtı.

Double Tree by Hilton Elazığ açıldı!

Double Tree by Hilton Elazığ’ın açıldı. Elazığ’daki otel, 11 Double Tree by Hilton otelinin arasında yerini aldı. Otel 110 odaya sahip.

Balıkesir'e Hilton Duble Tree Hotel geliyor!

KGM GROUP çatısı altında faaliyet gösteren KGM İnşaat bu ay içerisinde Balıkesir Hilton Duble Tree Hotel'in temelini atacak.

Double Tree by Hilton İzmir Airport açıldı!

DoubleTree by Hilton, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın yanında yer alan yeni oteli DoubleTree by Hilton İzmir Airport’u açtı.

Double Tree by Hilton Elazığ'da açılıyor!

HİLTON, Türkiye'deki otel zincirine Elazığ'da yeni bir halka ekledi. Elazığ'da yapımı tamamlanan otel önümüzdeki günlerde açılacak. Double Tree by Hilton Elazığ'da, 110 oda, 5 süit, 1 kral dairesi, 2 engelli odası, 4 connect oda bulunuyor.

Double Tree by Hilton Van açıldı!

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği bir etkinlik için Double Tree by Hilton Van’ı ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu otelde gerçekleştirilen ön açılış etkinliğini de ziyaret etti.

Kocaeli Double Tree By Hilton 2017'de açılacak!

Hilton, Kartepe'deki Bureau isimli dev projesi için, otel zincirinin en lüks markası olan Double Tree By Hilton'u verdi. 2017'de açılacak olan otel Kocaeli'nin en lüks 5 yıldızlı oteli olacak.

Tree By Hilton, Kocaeli'deki en lüks otel olacak!

Mustafa Murat Satı tarafından yapılan Bureau projesi devam ederken, proje içerisinde yer alan otel için dünya markası Hilton, en lüks otelini verdi. Proje kapsamında Tree By Hilton Hotel, Kocaeli’deki en lüks 5 yıldızlı otel olacak.

Kocaeli Bureau Hilton Hotel 2017'de açılacak!

Mustafa Murat Satı tarafından yaptırılan Bureau projesinin içinde yer alan otel projesi için Hilton, otel zincirinin en lüks markası olan Tree By Hilton’u verdi. 2017 yılında açılacak olan otel Kocaeli’nin en lüks 5 yıldızlı oteli olacak.

Double Tree by Hiton Tuzla'da açıldı!

Double Tree by Hilton bugün, İstanbul’un Anadolu yakasının doğusunda yer alan en yeni oteli Double Tree by Hiton-İstanbul Tuzla’nın açılışını duyurdu. Otel, 29 Mayıs 2015’te kapılarını açıldı.

Double Tree by Hilton Malatya'nın açılışını Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı!

Double Tree by Hilton ve Hilton VVorldvvide'ın açılışını duyurduğu Double Tree by Hilton Malatya, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Eşi Sare Davutoğlu'nun katıldığı törenle hizmete girdi...

Malatya Double Tree By Hilton oteli açıldı!

Malatya DoubleTree by Hilton açıldı. DoubleTree by Hilton Global Başkanı John Greenleaf; 'Türkiye bizim için çok önemli bir pazar. DoubleTree by Hilton Malatya'yı portföyümüze eklemiş olmaktan dolayı heyecanlıyız" dedi.

Hilton Doube Tree oteli

Hilton Doube Tree oteli Hilton Doube Tree oteli

110 metre yüksekliğindeki L şeklindeki bina Avrupa'nın da en yüksek çelik binası olmaya aday. 30 milyon TL yatırımla yapılan binanın projesi İTÜ tarafından destekleniyor

Avcılar'da inşa edilen Hilton Double Tree Oteli, çelik konstrüksiyon üzerine inşa edilmesi ve özel olarak tasarlanan Çuhadaroğlu cephe sistemleri sayesinde Türkiye'nin en sağlam binalarından biri olarak tanımlanıyor. Bina ayrıca, Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın en yüksek çelik binası özelliğine de sahip.

İstanbul'da 1999'da yaşanan deprem felaketinde en çok zarar gören bölge olan Avcılar'da Türkiye'nin en sağlam otel binası yükseliyor. Toyota'nın Türkiye Distribitörleri'nden Sonkar Otomotiv tarafından inşa edilen ve Hilton Double Tree markasıyla işletilecek olan otel binası, Türkiye'nin tamamı çelikten üretilen ilk ve en yüksek binası olacak. Binanın dış cephesi de özel olarak tasarlanan Çuhadaroğlu sistemleri ile kaplanacak. Aynı zamanda...