Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi NEREDE

Hürsel Yapı Gayrimenkul

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi NEREDE

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Meryem Selim Kaygusuz tarafından kuruldu.

Yıldırım Grup Yapı

Yıldırım Grup Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yıldırım Grup Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Feyzullah Yıldırım tarafından kuruldu.

İkra Varlık Yapı

İkra Varlık Yapı Gayrimenkul Otomotiv Gıda Et ve Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkra Varlık Yapı Gayrimenkul Otomotiv Gıda Et ve Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Aytaç Aybir tarafından kuruldu.

Famas Yapı Gayrimenkul

Famas Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Famas Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Yıldız tarafından kuruldu.

Sur Yapı'ya Yılın İtibarlısı ödülü! 

Sur Yapı'ya Yılın İtibarlısı ödülü! 

Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning ortaklığı ile bu yıl altıncı kez düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Sur Yapı, Gayrimenkul ve İnşaat kategorisinde “Yılın İtibarlısı” ödülünün sahibi oldu...

Güçkan Yapı Gayrimenkul

Güçkan Yapı Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güçkan Yapı Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Selmian Güçkan tarafından kuruldu.

Tarabya Yapı Gayrimenkul

Tarabya Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Tarabya Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Nermin uran, Arcan Uran ve Aysan Uran tarafından kuruldu. 

Derin DTG Yapı

Derin DTG Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Derin DTG Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Yeşilyurt tarafından kuruldu.

Arın Yapı Gayrimenkul

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şahin Özcan tarafından kuruldu.

Baco Yapı Gayrimenkul

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 30 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Aca tarafından kuruldu. 

Ef1 Yapı Gayrimenkul

Ef1 Yapı Gayrimenkul Ve Oto Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ef1 Yapı Gayrimenkul Ve Oto Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Göksu ve Fırat Dalgın ortaklığında kuruldu. 

Ece Şen Yapı

Ece Şen Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ece Şen Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Akgül tarafından kuruldu. 

2u Yapı Gayrimenkul

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2u Yapı Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Sur Yapı Altın gibi bir kampanyayla 5 büyük fırsat!

Sur Yapı Altın gibi bir kampanyayla 5 büyük fırsat!

Gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı, gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları için 5 büyük fırsatın yer aldığı‘‘Altın gibi bir kampanya” hazırladı.

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi NEREDE

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi NEREDE Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi NEREDE

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Meryem Selim Kaygusuz tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ADRES; Göktürk Merkez Mah.Çeşmebaşı Cad.No.41/A...