Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Meryem Selim Kaygusuz tarafından kuruldu.

Temaks Yapı Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Temaks Yapı Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 6 milyon 816 bin 672 TL sermaye bedeli ile Tuncay Uzun, Mahmut Zararsız ve Turgay Uzun ortaklığında kuruldu.

Caspian Yapı Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Caspian Modern Şubesi açıldı! 

Caspian Yapı Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Caspian Modern Şubesi Ümraniye'de 20 milyon TL sermaye bedeli ile Işıl Deniz tarafından açıldı.

Yıldırım Grup Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yıldırım Grup Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Feyzullah Yıldırım tarafından kuruldu.

İkra Varlık Yapı Gayrimenkul Otomotiv Gıda Et ve Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkra Varlık Yapı Gayrimenkul Otomotiv Gıda Et ve Et Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Aytaç Aybir tarafından kuruldu.

Famas Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Famas Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Yıldız tarafından kuruldu.

Sur Yapı'ya Yılın İtibarlısı ödülü! 

Marketing Türkiye ve Akademetre Research & Strategic Planning ortaklığı ile bu yıl altıncı kez düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Sur Yapı, Gayrimenkul ve İnşaat kategorisinde “Yılın İtibarlısı” ödülünün sahibi oldu...

Güçkan Yapı Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güçkan Yapı Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Selmian Güçkan tarafından kuruldu.

Tarabya Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Tarabya Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Nermin uran, Arcan Uran ve Aysan Uran tarafından kuruldu. 

Derin DTG Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Derin DTG Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Yeşilyurt tarafından kuruldu.

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şahin Özcan tarafından kuruldu.

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 30 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Aca tarafından kuruldu. 

Ef1 Yapı Gayrimenkul Ve Oto Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ef1 Yapı Gayrimenkul Ve Oto Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Göksu ve Fırat Dalgın ortaklığında kuruldu. 

Ece Şen Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ece Şen Yapı Gayrimenkul Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Akgül tarafından kuruldu. 

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Meryem Selim Kaygusuz tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Hürsel Yapı Gayrimenkul Danışmanlığı İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ADRES; Göktürk Merkez Mah.Çeşmebaşı Cad.No.41/A...