Hüsamettin Çetinkaya

Hüsamettin Çetinkaya

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'yı makamında ziyarete ederek bir süre görüştü. Antalya Kumluca'ya yapılacak Gıda İhtisas OSB çalışmaları değerlendirildi.

Kumluca'daki 75 yatak kapasiteli özel hastanenin açılması için ön izin verildi!

Hüsamettin Çetinkaya sağlıkta marka olma hedefi doğrultusunda Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kumluca Devlet Hastanesi'ne 50 yataklı ek bina ve Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi onayından sonra yeni bir sağlık merkezini Kumluca'ya kazandırıyor

Kumluca'ya deniz ve amfora müzesi kurulacak

Antalya'nın Kumluca ilçesinde "deniz ve amfora müzesi" kurulacağı bildirildi

TOKİ Afyon Merkez Çetinkaya 100 bin konut 2020 başvuruları!

TOKİ Afyon Merkez Çetinkaya 100 bin konut 2020 başvuruları ile ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor. TOKİ Afyon Merkez Çetinkaya 2020 projesinin fiyatları ne kadar? İşte merak edilen detaylar...

Murat Çetinkaya:Türk lirası referans faiz oranı TLREF'i oluşturduk!

Borsa İstanbul Genel Müdürü Murat Çetinkaya, uluslararası standartlarla uyumlu bir Türk lirası referans faiz oranı olan TLREF'i oluşturduklarını söyledi.

Çetinkaya Köprüsü 82 yıl sonra restore edildi!

Kızılırmak Nehri üzerinde 1937'de hizmete açılan ve Cumhuriyet tarihinin ilk eserleri arasında yer alan Çetinkaya Köprüsü restore edildi.

Bafra Çetinkaya Köprüsü restorasyon çalışmaları tam gaz!

Bafra Çetinkaya Köprüsü’nde Eylül 2018'de başlayan restorasyon çalışması hızla devam ediyor. Çalışmaların yıl sonu tamamlanması bekleniyor.

Denizli Hüsamettin Gazi Bey Türbesi restore edildi!

Denizli'nin geçmiş değerlerini içinde barındıran tarihi yapıları yıkılmaktan kurtaran Denizli Büyükşehir Belediyesi, Hüsamettin Gazi Bey Türbesi’ni de restore etti.

Antalya Ali Çetinkaya Kentel Tasarım Projesi tamamlandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ali Çetinkaya Caddesi’ndeki kentsel tasarım projesi çalışmalarını tamamladı. 

Antalya Ali Çetinkaya Kentel Tasarım Projesi'nde sona gelindi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Ali Çetinkaya Caddesi´ni bir çekim merkezi haline getirmek amacıyla başlattığı kentsel tasarım projesinde sona gelindi.

Antalya Ali Çetinkaya Kentsel Tasarım Projesi'nde sona doğru!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Çetinkaya Caddesi’ni bir çekim merkezi haline dönüştürmek için başlattığı kentsel tasarım projesinde sona geldi.

Afyonkarahisar Çetinkaya'da 6.6 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Afyonkarahisar Belediyesi, Çetinkaya Mahallesi'deki 3 arsasını ihale ile satıyor. Arsaların ihalesi 25 Nisan'da gerçekleşecek..

Antalya Ali Çetinkaya’da kentsel tasarım çalışmaları başladı!

Antalya'da yer alan Ali Çetinkaya Caddesi, büyükşehir belediyesinin yaptığı çalışmalarla bir çekim merkezi haline gelecek.

Murat Çetinkaya'dan kredi faizleri açıklaması!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Çetinkaya, Merkez Bankası olarak finansmana uygun maliyetli erişimin finansal istikrar ve iktisadi faaliyet açısından öneminin farkında olduklarını belirtti.

TOKİ Afyon Çetinkaya Mahallesi 215 konut ihalesi bugün!

Afyonkarahisar İli Merkez İlçesi Çetinkaya Mahallesi 215 Adet Konut ve Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesi bugün yapılacak.

Antalya Kumluca'da imar parsellerinin uygulaması iptal edildi!

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan Mahallesi merkez imar parselleri için imar çapı, ruhsat ve iskan işlemlerinin durdurulduğunu dile getirdi.

Hüsamettin Çetinkaya

Hüsamettin Çetinkaya Hüsamettin Çetinkaya

Kumluca'da yapılması planlanan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) çalışmaları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını kaydeden Başkan Çetinkaya, bu konuda da Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen çalışmaları değerlendirdiklerini bildirdi. Sabah...