hüseyin kuran kimdir

hüseyin kuran kimdir

Asrın Konakları Marina ve Asrın Konutları projelerine imza atan Kuran Yapı konkordato talebinde bulundu. Şirkete 17 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 3 ay süre ile geçici mühlet verildi...

Hüseyin Kuran kimdir?

Kuran Şirketler Topluluğunun 1991'den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Kuran kimdir? Hüseyin Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hmd Proje Eğitim Danışmanlık İnşaat Ve Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Hmd Proje Eğitim Danışmanlık İnşaat Ve Otomotiv Limited Şirketi Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kuran tarafından kuruldu.

Hüseyin Altaş kimdir?

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş kimdi? Hüseyin Altaş daha önce hangi görevlerde bulundu?

Hüseyin Boz kimdir?

3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Hüseyin Boz kimdir?

Hüseyin Kuran kimdir?

Kuran Şirketler Topluluğunun 1991'den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Kuran kimdir? Hüseyin Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Kuran kimdir?

Asrın Konakları projesini hayata geçiren Kuran Şirketler Topluluğu'nun kurucusu Avukat Mustafa Kuran kimdir? Mustafa Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Nama İnvest Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nama İnvest Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kuran tarafından kuruldu. 

Necati Şaşmaz kimdir?

Mücazoğlu İnşaat Anonim Şirketi isimli şirketi kuran oyuncu ve ünlü yapımcı Necati Şaşmaz kimdir?

Hüseyin Genç kimdir?

Genç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Genç kimdir? Murat Genç'in babası Hüseyin Genç, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Kuran Proje Geliştirme İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kuran Proje Geliştirme İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Hüseyin Kuran tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Torbalı Gazi İlkokulu'nun inşaatı Mart 2017'de tamam!

Adliye arkasında hızla yükselen Gazi İlkokulu'nun binası Mart 2017'de teslim edilecek. Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran yapımı devam eden inşaatı gezerek binanın Gazi'ye teslim edileceği günü iple çektiklerini söyledi

Salih Küçüktuna kimdir?

2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kuran Salih Küçüktuna kimdir? Salih Küçüktuna, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Fikret Sungay kimdir?

2014 yılında profesyonel mimarlık çalışmalarını sürdüreceği PIN Mimarlık ofisini kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Fikret Sungay kimdir?

Yüksel Öztürk kimdir?

2012 yılında Yüksel Öztürk Mimarlık Bürosu'sunu kuran ve mimari çalışmalarına burada devam eden Mimar Yüksel Öztürk kimdir? Yüksel Öztürk, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Yüksel Öztürk..

hüseyin kuran kimdir

hüseyin kuran kimdir hüseyin kuran kimdir

Kuran Şirketler Topluluğu, Tüm Hukukçular Birliği Başkanı Av. Mustafa Kuran tarafından 1969 yılında kuruldu. Aile işletmesi olan şirket, inşaat, akaryakıt, turizm ve eğitim sektörlerinde hizmet veriyor. Kuran Şirketler topluluğunun 1991'den bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını Hüseyin Kuran yürüyor. 

Kuran Yapı yıllarca konut projelerinden, iş merkezlerine, otellerden, ticari merkezlere kadar toplam 508 bin metrekare inşaat alanını faaliyete geçirdi. 

Kuran Yapı bugüne kadar Asrın Konakları Marina ve Asrın Konutları projelerini hayata geçirdi. Son dönemde mali anlamda sıkıntılı bir süreç geçiren şirket  konkordato talebinde bulundu. 

Davacılar Hüseyin Kuran ve Kuran Yapı Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. vekili tarafından hasımsız olarak açılan konkordato davası nedeniyle; 17 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 3 ay süre ile geçici mühlet verildi. Borçlu şirket ile borçlunun mal varlıklarının muhafazası için tüm tedbirlerin...