Hüsnü Özyeğin kimdir

Hüsnü Özyeğin kimdir

Dünya gazetesi yazarı Kerim Ülker, Doğuş Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile iş adamı Hüsnü Özyeğin arasındaki AVM satışı anlaşmasının iptal edildiğini yazdı. 

Hüsnü Özyeğin’in serveti 2,9 milyar dolar!

Hüsnü Özyeğin diyorki; “İnsanlar eşit koşullarda doğmuyor ve öyle yaşamıyor. Bu nedenle hayatta daha fazla şeyler elde etme şansı olanların bunları ihtiyacı olanlarla paylaşmasının bir gereklilik olduğunu düşünüyorum.”

Rusya Credit Europe Bank satılmayacak!

FİBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin'in bankası Credit Europe Bank'ın kesinlikle satılmayacağı Rusya Merkez Bankası'na bildirildi.

En çok bağış yapan Türkler arasında inşaatçılar da var!

Capital Dergisi tarafından Türkiye’de hayırseverlik alanında farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan ‘Gönlü Zengin İş İnsanları Araştırması’ açıklandı. En çok bağış yapan Türkler arasına inşaatçılar da var.

Hüsnü Özyeğin AVM açacak!

Avrupalı AVM zinciri McArthurGlen ile ortaklık yapan Fiba Holding'in patronu Hüsnü Özyeğin, Alemdağ ve Göktürk'e indirimli lüks marka AVM'si açacak.

HSBC'nin şubelerine Hüsnü Özyeğin talip oldu!

Türkiye’de ticari bankacılıktaki faaliyetlerinde küçülmeye gitmesinin ardından şimdi de bireysel bankacılık faaliyetlerini satmak isteyen İngiliz HSBC’nin şubelerine Fibabanka’nın sahibi Hüsnü Özyeğin’in talip olduğu öğrenildi.

Bir gün AVM yaparsam Vahap Küçük'e danışacağım!

LC Waikiki'nin patronu Vahap Küçük'ün başarılarını öven Hüsnü Özyeğin, "Sayın Küçük, inşaatı tamamlanmış AVM'de hazır merdivenleri söktürmüş bir isim. Yarın öbür gün AVM yaparsam Vahap'a danışacağım" dedi.

Hüsnü Özyeğin: Birgün AVM yaparsam Vahap'a danışacağım!

LC Waikiki'nin patronu Vahap Küçük'ün başarılarını öven Hüsnü Özyeğin, "Sayın Küçük, inşaatı tamamlanmış AVM'de hazır merdivenleri söktürmüş bir isim. Yarın öbür gün AVM yaparsam Vahap'a danışacağım" dedi.

Hüsnü Özyeğin Finansbank’ın genel müdürlük binasını 65 milyon 250 bin dolara aldı!

Türkiye’nin en zengin işadamlarından ve Fibabanka’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, kendisine çok uğurlu geldiğine inandığı Finansbank’ın genel müdürlük binasını 65 milyon 250 bin dolara geri aldı.

Hüsnü Özyeğin Finansbank genel müdürlük binasını geri aldı!

Yılbaşında Avrupa Yakası Levent’te satın aldığı ‘Kristal Kule’ye taşınmayı planlayan Finansbank’ın, Esentepe’deki mevcut olan genel müdürlük binasını, Fibabanka’nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hüsnü Özyeğin aldı.

Hüsnü Özyeğin, Finansbank’ın genel müdürlük binasını geri aldı!

Yılbaşında Avrupa Yakası Levent’te satın aldığı ‘Kristal Kule’ye taşınmayı planlayan Finansbank’ın, Esentepe’deki mevcut olan genel müdürlük binasını, Fibabanka’nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hüsnü Özyeğin aldı.

Fiba Grubu, Rixos Premium Tekirova'yı satın aldı!

Türkiye'nin en büyük otel ve tatil köyü zincirlerinden Rixos, "yüzüktaşı" diye nitelenebilecek değerdeki bir halkasını elden çıkardı. Rixos Grubu, Rixos Premium Tekirova'yı Hüsnü Özyeğin'in sahip olduğu Fiba Grubu'na sattı.

Hüsnü Özyeğin: Yeni yatırımlar ve yeni sektörlerle hızlı büyüyeceğiz!

Finansbank’ı kurarak büyük başarılara imza atan duayen işadamı Hüsnü Özyeğin artık işlerini kızı Ayşecan ve oğlu Murat ile birlikte yönetiyor. Özyeğin, “Yeni yatırımlar ve yeni sektörlerle hızlı büyüyeceğiz” diyor.

Fiba Sağlık Yatırımları, Florence Nightingale ile ortak girişim kurmak için Rekabet Kurumu'na başvurdu!

Fiba Sağlık Yatırımları, Florence Nightingale ile ortak girişim kurmak için Rekabet Kurumu'na başvurdu. İnternet sitesinde yer alan bilgiye göre, Grup Florence Nightingale Hastaneleri beş adet hastaneye sahip.

İhlas Gayrimenkul'de yönetim kurulu değişikliği!

İhlas Gayrimenkul'ün Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği'nden ayrılan Hüsnü Kurtiş'in yerine, ilk Genel Kurul'a kadar Mustafa Tansu'nun getirilmesine, Hüsnü Kurtiş'in şirketteki Denetim Komitesi Başkanlığı görevine Mustafa Tansu'nun getirilmesine karar verildi. 

Hüseyin Aydın kimdir?

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın kimdir? Hüseyin Aydın daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hüseyin Aydın'ın biyografisi...

Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi projesine 2 ödül!

ARK-itecture ve BG Mimarlık’ın “Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi” Projesine Amerika ve Avrupa’dan iki ödül geldi.

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hüsnü Oğulları Otomotiv İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Söğüt ve Hacı Söğüt ortaklığında kuruldu.

Seyit Hüseyin Gürel kimdir?

TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Hüseyin Gürel kimdir? Seyit Hüseyin Gürel daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Seyit Hüseyin Gürel'in biyografisi...

Hüsnü Akhan kimdir?

Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Akhan kimdir? Hüsnü Akhan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hüsnü Akhan'ın biyografisi...

Hüsnü Akhan, Doğuş GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Doğuş GYO Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığına Hüsnü Akhan'ın seçilmesine, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Nevzat Öztangut, Hasan Hüsnü Güzelöz'ün yetkilerinin aynen devam etmesine karar verildi. 

Hüsnü Şenlendirici İzmir'e taşındı! 

Hüsnü Şenlendirici, İstanbul'dan İzmir'e taşındı. Şenlendirici, İzmir Bergama'daki satın aldığı çiftliğinde köy hayatı yaşıyor...

Hüsnü Gürpınar: Sakarya’da Deprem Master Planı olursa destek veririz!

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı ilçe Başkanı Halil Hakan Oturak, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar’ı ziyaret ederek, kentsel dönüşüm konusu ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

FİBA Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin oldu!

FİBA Holding ve FİNA Holding'in 22 Ekim 2019 günü gerçekleşen toplantıları sonucunda FİBA Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin oldu.

Ankara-Yozgat-Sivas hızlı tren inşaatı meclis gündeminde!

Ankara-Yozgat-Sivas hızlı tren inşaatı 2019 yılı ödeneğine ve Yozgat ilindeki bazı inşaat yapım işleri meclis gündemine taşındı. CHPli Keven, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Hüsnü Akhan Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak!

Doğuş Grubu'ndaki değişim yönetim kademesiyle devam ediyor.  13 yıldır Doğuş Grubu CEO'su olarak görev yapan Hüsnü Akhan ise yeni dönemde yönetim kurulu başkan vekili olarak görevine devam edecek. Akhan, inşaat ve Galataport işlerinden doğrudan sorumlu olacak…

Hüsnü Akhan yeniden Doğuş GYO Başkanı oldu!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Hüsnü Akhan seçildi...

Hüsnü Özyeğin kimdir Haberi

Hüsnü Özyeğin kimdir

Kerim Ülker, "Şahenk-Özyeğin anlaşması iptal” başlığıyla yayımlanan yazısında "Doğuş Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile işadamı Hüsnü Özyeğin arasındaki anlaşma iptal edildi. Bu yılın haziran ayında Gebze’deki AVM’sini satmak için Özyeğin ile masaya oturan Şahenk, anlaşmadan çekildi" şeklinde ifadeler kullandı.

"Hatırlanacağı üzere Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ tarafından yapılan açıklamada 60 bin 585 metrekare alan üzerinde kurulu Gebze Center AVM yanı sıra otel ve 2 dönümlük arsanın 102.5 milyon euroluk satış işlemi tamamlandığı belirtilmişti. Ancak anlaşmanın iptal edildiği açıklandı" diyen Ülker, şöyle devam etti:

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, söz konusu satışın taraflar arasında karşılıklı varılan mutabakat sonucunda iptal edildiği belirtildi.

50 bin TL sermayeli Seyir Gayrimenkul 11 Mayıs 2017'de kuruldu. Şirketin kurucusu Hollanda'da bulunan...