ibb büfe kiraları

ibb büfe kiraları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs izolasyonunun yaşandığı dönemde gazete ve ürün satış büfelerine verdiği kira indirim desteğini, normalleşme sürecinde de sürdürüyor. 

Merter Metro İstasyonu’ndaki kaçak büfe kaldırıldı!

İBB tarafından Merter Metro İstasyonu’nun yanına kaçak olarak kurulduğu iddia edilen büfe İBB ekipleri tarafından kaldırıldı. Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir konuyla ilgili yaptığı açıklamada büfenin İyi Parti Meclis Üyesi Ali Kıdık’a ait olduğunu iddia etti.

Merter metro istasyonuna kaçak büfe mi yapıldı?

İBB aracılığıyla Merter Metro İstasyonuna kaçak olarak kurulan büfe Güngören Belediyesi zabıtaları kaldırılması istendi

İBB Merter metro istasyonuna kaçak büfe mi kondurdu?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin encümen kararı ve izin belgesi olmadan Merter Metro İstasyonu ve otobüs durağının yanına kaçak bir büfe kurduğu iddia edildi.

1983 yılında Pendik Vapuru'nun büfesi, aylığı 915 bin liraya kiralanmış!

1983 yılında Denizcilik Bankası'nın Kadıköy-Karaköy arasında işleyen vapurların aylık büfe kiraları 100-150 bin lirası arasında değişirken Pendik Vapuru'nun büfesi, aylığı rekor bir fiyatla 915 bin liradan kiraya verilmiş.

Eyüp'te İBB'den 216 bin TL'ye arsa! 17 Nisan'da ihalede!

İBB, Eyüp Esentepe Mahallesi, Tabya Sokak'ta yer alan arsa açık teklif biçimiyle 17 Nisan'da ihaleye çıkıyor

Mağaza kiraları 2013!

Konut projeleri bünyesinde konumlandırılan mağazaların kira fiyatlarını merak edenler için projelerdeki kiralık mağazaları ve fiyatlarını araştırdık. İşte mağaza kiraları 2013...

Seyrantepe'de İBB'den 115 bin 700 TL'ye satılık arsa!

Seyrantepe'de İBB'den satılacak olan arsa 6 Mart tarihinde ihaleye sunulacak...

İBB'den Ayazağa'da 180 bin 900 TL'ye satılık arsa!

İBB, Şişli Ayazağa'da yer alan arsanın satışını 20 Şubat saat 12.00'de gerçekleştirecek

İBB ve Gana toplu konut, sağlık ve eğitimde işbirliğine gidiyor!

İBB Başkanı Kadir Topbaş ile Gana’nın Akra şehri Belediye Başkanı Alfred O. Vanderpuiye, birçok alanda işbirliğini öngören mutabakat zaptına imza attılar. Topbaş, “Afrikalının kaynakları Afrika’ya bırakılsın ve bu kıta dünyaya model olsun istiyoruz” dedi

TOKİ Kastamonu 96 konut ve büfe ihalesi bugün!

T.C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kastamonu ili Araç ilçesinde yaptıracağı 96 adet konut ve 1 adet büfe inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işinin ihalesi bugün yapılıyor.

TOKİ Kastamonu Araç konut ve büfe ihalesi yarın!

TOKİ Kastamonu Araç ilçesinde 96 adet konut, 1 adet büfe ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işinin ihalesi yarın saat 14.00'te yapıl acak.

Şişli Letafet Apartmanı İBB'den 7 milyon 500 bin TL'ye satılıyor!

İBB Şişli'de yer alan Letafet Apartmanı'nı satışa çıkardı. Toplam bedeli 7 milyon 500 bin TL olarak belirlendi...

Etiler İnci Büfe 7 şubesini Nolina Gıda'ya devretti!

Etiler İnci Büfe İstanbul'daki 6 şubesi ve Bodrum'daki 1 şubesini Nolina Gıda San. ve Tic. LTD Şirketi'ne devretti...

ibb büfe kiraları

ibb büfe kiraları ibb büfe kiraları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), mülkiyetindeki gazete ve ürün satış büfeleri işletmecilerine sağladığı finansal desteklerde bazı yenilemelere gitti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, koronavirüs izolasyonunda işletmecilerin, ekonomik koşullardan olumsuz etkilenmemeleri için başlatılan çalışmalara normalleşme sürecinde de devam edilecek. İşletmecilere, kiralarında indirim desteği sağlanacak.

İzolasyon sürecinde İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis’inin kararıyla başlatılan çalışmanın amacı, 16 milyon İstanbullunun gereksinimlerinin geniş bir yelpazede, sağlıklı bir biçimde karşılanması; işletmelerin kazançlarının artması ve kent kimliğine değer katacak bir yapıya kavuşmalarıydı. Sokağa çıkma kısıtlamalarının konulduğu ve ekonominin durgunlaştığı o dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, işletmelerin 2020 yılı başından beri biriken kira borçlarında, Mart, Nisan ve Mayıs ayları için, enflasyon farkından başka herhangi bir artış yapmadı. Bu bedeller üzerinden de yüzde 75 indirim yaptı. Zor durumdaki esnaflar gözetildi.

BÜFELERE YÜZDE...