ibrahim çağlar kimdir

ibrahim çağlar kimdir

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, Eminönü'nde Milano çarşısı gibi bir yapılanma olduğunu açıkladı.

Konutta KDV yerli alıcılar için de kaldırılmalı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, konutta KDV ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çağlar, yerli konut alıcıları için de KDV’nin kaldırılmasını istedi.

İbrahim Çağlar'dan Bodrum'a Janna Bodrum Otel!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

İbrahim Çağlar'dan Moody's kararı değerlendirmesi!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, "Türkiye artık aralarında Moody's'in de yer aldığı üçlü not çetesinin çıkar oyunlarıyla yatırımcıların gözünde gelgitler yaşayan bir ülke değil." değerlendirmesinde bulundu.

İbrahim Çağlar'dan YDA Group ile ortaklık açıklaması!

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "Bugün bazı basılı yayın kuruluşlarında yer alan YDA Group ile ortak olduğum ve bu ortaklıkla birçok proje aldığım iddiası tamamen asılsız ve uydurmadır." ifadesini kullandı.

İbrahim Çağlar: Türkiye'de KDV iadesi uygulanmalı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, Avrupa'nın birçok kentinde uygulanan KDV iadesi ülkemizde de önemle incelenmesi ve uygulanması gerektiğini belirtti.

Gayrimenkul sektörü dış pazara odaklanıyor!

Türkiye ekonomisinin en önemli büyüme motoru haline gelen inşaat ve gayrimenkul sektörü, dış pazara daha fazla odaklanıyor.

İbrahim Çağlar: Yıllık enerji tasarrufu ile 3 boğaz köprüsü yapılabilir:

Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar: "Enerjinin bir yıl tasarruflu kullanılması sonucu 3 bin 600 okul, 3 boğaz köprüsü, 3 havalimanı veya 738 tam donanımlı hastane yapılabilir" dedi.

Dev İstanbul maketi Tepebaşı'nda sergilenecek!

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, "MIPIM'deki o maketi İstanbul’a getiriyoruz. Tepebaşı'nda 500 metrekare özel bir çadır kuruyoruz. 3-4 ay içinde maketi de o özel çadırın içine koyacağız. Üzerine eklemeler de yapacağız." dedi.

İbrahim Çağlar kimdir?

29 Mayıs 2013 tarihinden itibaren İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten İbrahim Çağlar kimdir? İbrahim Çağlar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İbrahim Çağlar...

Yaşayan İstanbul Maketi İstanbul ruhunu Fransa'ya taşıdı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, “Gelişen şehirlerde önümüzdeki 20 yıl boyunca yılda ortalama 1 trilyon dolarlık altyapı yatırımı yapılacağı öngörülüyor” dedi.

Türkiye inşaat sektörü 2 milyon kişiye istihdam sağlıyor!

Dünyanın önemli gayrimenkul fuarları arasında anılan MIPIM'in, 93 ülkenin potansiyelleriyle, 5 bine yakın üst düzey yatırımcıyı buluşturdu.

İFM sadece bina demek değil özel teşvik getirilmeli!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, İstanbul Finans Merkezi’ne ( İFM ) pozitif ayrımcılık yapılması için çağrıda bulundu.

İbrahim Çağlar: Bundan sonra Cannes bizden sorulur!

Cannes’daki MIPIM Fuarı’nda 96 metrekarelik İstanbul maketini sergileyen İTO’nun Başkanı İbrahim Çağlar “Fuarın en görkemli katılımcısıyız. O kadar ki bundan sonra Cannes bizden sorulur” dedi.

İbrahim Çağlar: Enerjide tasarruf şart!

Enerji Verimliliği Derneği (ENVERDER) Genel Başkanı İbrahim Çağlar, Türkiye 'nin bütün enerji ihtiyacını ithal ederek karşıladığını, sadece güneş ve rüzgardan belli ölçüde istifade edebildiğini belirtti

İbrahim Kemal Tosun kimdir?

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kemal Tosun kimdir? İbrahim Kemal Tosun daha öcne nerelerde görev yaptı? İşte İbrahim Kemal Tosun'un biyografisi...

İbrahim Güler kimdir?

İbrahim Güler, 2019 yılı yerel seçimlerinde Ak Parti'den Hatay Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, İbrahim Güler kimdir? İbrahim Güler, hangi işlere imza attı?

Halil İbrahim Aşgın kimdir?

Halil İbrahim Aşgın, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Halil İbrahim Aşgın kimdir?

Uğur İbrahim Altay kimdir?

Uğur İbrahim Altay, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Peki, Uğur İbrahim Altay kimdir? Uğur İbrahim Altay bugüne kadar hangi işlere görev aldı?

İbrahim Ulusoy kimdir?

İbrahim Ulusoy'un 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Avcılar İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, İbrahim Ulusoy kimdir? İbrahim Ulusoy hangi alanda çalışıyor?

İbrahim Maasfeh kimdir?

Akzirve Gayrimenkul Yatırım ile Türkiye'de inşa sektöründe yatırımlarına devam eden İbrahim Maasfeh kimdir?

İTO Başkanı Öztürk Oran oldu!

Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatının ardından odada yeni başkan için seçimler yapıldı.  İTO Başkanı Öztürk Oran oldu..

Eminönü'ne Milano çarşısı geliyor!

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, Eminönü'nde Milano çarşısı gibi bir yapılanma olduğunu açıkladı.

Mahmutbey’deki akaryakıt istasyonu projesi iptal!

Mahmutbey’de akaryakıt istasyonu yapmak için hazırlık yapan İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ın planı iptal oldu. Araziye konut ve ticari birim yapılacak.

Konutta KDV yerli alıcılar için de kaldırılmalı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, konutta KDV ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çağlar, yerli konut alıcıları için de KDV’nin kaldırılmasını istedi.

Müteahhitlere müjdeler geldi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve İTO Başkanı İbrahim Çağlar müteahhitlere müjdeler verdi. Özhaseki, müteahhitlere tapu harçlarının indirileceği belirtti.

İbrahim Çağlar'dan Bodrum'a Janna Bodrum Otel!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

İbrahim Çağlar: 2017 yılı yatırımda seferberlik yılı olacak!

İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, kendi uçağını, tankını üreten, dünyanın enerji akışına yön veren, çevresindeki zulme ‘dur’ diyebilen, her koşulda büyüyen ve kenetlenen bir Türkiye gerçeği olduğunu belirterek, 2017’nin yatırım, üretim, ihracat ve turizm gibi her alanda seferberlik yılı ola

ibrahim çağlar kimdir

ibrahim çağlar kimdir ibrahim çağlar kimdir

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, beraberindeki heyet ile Özbekistan'a gerçekleştirdikleri ziyaret sonrasında soruları yanıtladı.


İTO Başkanı Çağlar, odanın arkasında yer alan Maliye Bakanlığı'na bağlı olan binayı almak istediklerini söyledi. 


Eminönü'nde Milano çarşısı gibi bir alan oluşturmak istediklerini belirten Çağlar, "Yalıboyu Caddesi'ni tamamen modernize edip, üzerini tonozlarla kapatıp Milano'daki çarşı gibi yapmak istiyoruz. Hemen yanımızda otoparkın arazisini de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) satın almayı düşünüyoruz. Onun yanında Liman Han var. İhalesine çıkacağız." şeklinde ifadelerde...