İbrahim Çağlar otelleri

İbrahim Çağlar otelleri

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

İTO Başkanı Öztürk Oran oldu!

Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatının ardından odada yeni başkan için seçimler yapıldı.  İTO Başkanı Öztürk Oran oldu..

Eminönü'ne Milano çarşısı geliyor!

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, Eminönü'nde Milano çarşısı gibi bir yapılanma olduğunu açıkladı.

Mahmutbey’deki akaryakıt istasyonu projesi iptal!

Mahmutbey’de akaryakıt istasyonu yapmak için hazırlık yapan İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ın planı iptal oldu. Araziye konut ve ticari birim yapılacak.

Konutta KDV yerli alıcılar için de kaldırılmalı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, konutta KDV ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çağlar, yerli konut alıcıları için de KDV’nin kaldırılmasını istedi.

Müteahhitlere müjdeler geldi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve İTO Başkanı İbrahim Çağlar müteahhitlere müjdeler verdi. Özhaseki, müteahhitlere tapu harçlarının indirileceği belirtti.

İbrahim Çağlar'dan Bodrum'a Janna Bodrum Otel!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektörüne yöneldi. Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.

İbrahim Çağlar: 2017 yılı yatırımda seferberlik yılı olacak!

İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, kendi uçağını, tankını üreten, dünyanın enerji akışına yön veren, çevresindeki zulme ‘dur’ diyebilen, her koşulda büyüyen ve kenetlenen bir Türkiye gerçeği olduğunu belirterek, 2017’nin yatırım, üretim, ihracat ve turizm gibi her alanda seferberlik yılı ola

İFM'de SPK ve BDDK binalarının temeli yarın atılıyor!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, “Finans Merkezi ile İstanbul dünyada fon akımlarının ana yollarından biri olacak. Dünyanın parası İFM ile İstanbul'a akacak" dedi.

İbrahim Çağlar'dan Moody's kararı değerlendirmesi!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, "Türkiye artık aralarında Moody's'in de yer aldığı üçlü not çetesinin çıkar oyunlarıyla yatırımcıların gözünde gelgitler yaşayan bir ülke değil." değerlendirmesinde bulundu.

TOBB-İTO Sirkeci Prestij Projesi iptal edildi!

İTO'nun ağustos ayı meclis toplantısında konuşan İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, İTO Sirkeci projesini yapacak müteahhidin İTO’nun özel şartlarını kabul etmemesi nedeniyle projenin iptal edildiğini söyledi.

Konut kredisi faizlerindeki düşüş ilk adım olsun!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, kamu bankalarının konut kredileriyle başlattığı indirimleri özel bankaların da takip edeceğine inandıklarını belirterek, "Konut kredisi faizlerindeki düşüş ilk adım olsun" dedi.

Rusya ile yakınlaşma, iki ülke ekonomisine irtifa kazandıracak!

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, "Türkiye ve Rusya arasında ilişkiler uçak kriziyle irtifa kaybetmeye başlamıştı. Bugün açılan yeni sayfa, iki ülke ekonomisine yeniden irtifa kazandıracak" dedi.

İbrahim Çağlar'dan Türkiye'ye yatırım çağrısı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO), 47 ülkenin 69 temsilcisini, üyeleriyle buluşturdu. İTO Başkanı İbrahim Çağlar, Türk halkının terör olayları sırasında yabancı yatırımcıların Türkiye’deki yatırımlarını da koruyarak sahip çıktıklarına değindi.

İbrahim Çağlar otelleri

İbrahim Çağlar otelleri İbrahim Çağlar otelleri

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, iş dünyasının da yakından tanıdığı bir isim, iki dönem İTO Meclis Başkanlığı yapan çağlar, şu anda İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyor,

çağlar, çocuk denecek yaştan bu yana iş dünyasının içinde olan bir isim. Liseyi bitirir bitirmez ilk şirketi olan Nurtop A.Ş.'yi kurdu. Tekstilci kimliğiyle bilinen bir işadamı olmasına rağmen son yıllarda farklı sektörlerle öne çıkmaya başladı. Değişik sektörlerde peş peşe yeni şirket kuruluşları yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda enerji, haberleşme, teknoloji, gübre ve sağlık turizmi alanlarında şirketler kurdu ve kurmaya devam ediyor. Çağlar'ın son işi ise turizm sektörüne yönelik oldu. Çağlar burada yeni bir şirket kurmadı. 2014 yılında Vedat Dalkıran tarafından Suudi Arabistanlı yatırımcılarla ortak Bodrum'da kurulan Targets Investment'i satın aldı.


Böylece birkaç yıl önce sağlık turizmi...