ibrahim ekşi milliyet

ibrahim ekşi milliyet

Maket üzerinden satılan konut sitelerinde, proje bitmeden yapılan kaynak aktarımının riskli olduğunu belirten İbrahim Ekşi, bu tür sıkıntıların bütün konut satışlarını kötü etkileyeceğini söyledi.

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Sena Evleri Yapı Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar'da 12 milyon TL sermaye bedeli ile Mahmut Ekşi ve Harun Emirhan Ekşi ortaklığında kuruldu.

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Ahe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy’de   500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sait Ekşioğlu, Esra Ekşioğlu, Yasemin Ekşi Ve Yunus Emre Ekşioğlu tarafından kuruldu.

Memurlara müjde! Ek iş ile para kazanabilirsiniz!

Milyonlarca memur ek iş yaparak para kazanmak istiyor. Yasalar gereğince memurların ek iş yapmaları yasak olsa da bazı durumlarda farklı işlerde çalışmaları mümkün oluyor...

İdealist GYO'nun üst yönetiminde değişiklik!

İdealist GYO tarafından Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Mustafa Ekşi, Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Mehmet Akif Ekşi, İhale ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Muhammed Ali Demirci görevine getirildi.

Ekşioğlu Timya İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Timya İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Ekşi ve Eyüp Ekşi ortaklığında kuruldu.

Ekşi Limon Turizm Denizcilik Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Ekşi Limon Turizm Denizcilik Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Maltepe'de 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Esin Bender ve Serhat Fazlı Uzun ortaklığında kuruldu.

Şadi Çiçekçi, İhlas Gayrimenkul'ün Genel Müdürü oldu!

İhlas Gayrimenkul'ün Yönetim Kurulu toplantısında Mahmut Kemal Aydın'ın ve Şadi Çiçekçi'nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına, Şadi Çiçekçi'nin Şirket Genel Müdürü olarak görevlendirilmesine karar verildi. 

Ekşioğlu Uygar Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Uygar Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Emine Ekşioğlu ve Fazlı Ekşi ortaklığında kuruldu.

Emlak Konut GYO Florya Evleri için imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ihalesi'nin kazananı belli oldu. Yüklenici Mustafa Ekşi İnşaat ile imzalar atıldı. 

Ataşehir Modern Projesi A, B, C Blok konut, işyeri sosyal tesisleri 2022'de teslim!

“Ataşehir Modern Projesi A, B, C Blok konut, işyeri sosyal tesisler inşaatı” Mustafa Ekşi-İlkyapı İnşaat ortaklığında yapılacak... 

Melih Gökçek için suç duyurusu: Ankapark zararı tazmin edilsin!

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, kapatılan Ankara Ankapark'ın maliyetine ilişkin bir açıklama yapan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında suç duyurusunda bulundu.

İdealist GYO'nun pay devri işlemleri tamam!

İdealist GYO tarafından ortaklar arasında pay devri işlemleri tamamlandı. Ortaklar Mustafa Ekşi, Eyüp Ekşi ve Mehmet Akif Ekşi tarafından şirketin diğer ortakları için pay alım teklifi yapılması kapsamında SPK'ya başvuru yapılacak.

İzmit Belediyesi Meclisi’nden Ekşi ailesinin arazisi için imar değişikliği!

İzmit Belediye Meclisi Toplantısı’nda Ekşi ailesinin İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'ndeki arsa için imar planı değişikliği teklifi oy birliğiyle geçti. İmar planına göre;  Ekşi ailesinin arsasında dört kat olan imar izni sekiz kata çıkmış oluyor ve çatı katı yapılmasına ise izin verilmiyor.

ibrahim ekşi milliyet Haberi

ibrahim ekşi milliyet

Hektaş Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ekşi, maket üzerinden satışı yapılan projelerlerde elde edilen gelirin, proje bitmeden başka bir projeye aktarılmaması gerektiğini belirterek 'Böyle bir aktarım olduğu zaman projenin tamamlanması konusunda mutlaka sıkıntı olur. Bir sıkıntı olduğu zaman satıştaki bütün projelere yansır' dedi.

Türkiye'de her zaman, yükselen sektörlere diğer sektörlerden geçişler olabileceğini belirten İbrahim Ekşi, buna karşı olmadığını ancak bu firmaların başladıkları projeleri sorunsuz bitirmek zorunda olduğunu kaydetti. İbrahim Ekşi, şunları söyledi:

'Çok proje yapan riske giriyor'

'Biz herkesin kazanmasını istiyoruz ama kimsenin de mağdur olmasını istemiyoruz. Bu yüzden bütün firmalar aldıkları projeleri sorunsuz bitirmeliler. Bunun için de bu konutlar maket üzerinden satılırken alınan paralar, mutlaka bu projeye harcanmalı, sözkonusu proje bitmeden elde edilen kaynak başka bir...