30 / 06 / 2022

icralık olan ege sağlık hastanesi kaç para

icralık olan ege sağlık hastanesi kaç para

İzmir’in ilk özel hastanesi olan Ege Sağlık Hastanesi icradan satışa konuldu. Bir bankanın icradan satışa koyduğu hastane 1997’den beri Universal Hospital Group bünyesinde yer alıyordu...

Kredi notu düşük olan ve gelir belgesi sunamayanların dikkatine! Bazı Bankalar bir süreliğine belgesiz kredi verecek!

Bilindiği üzere bankalardan kredi çekebilmenin en önemli şartlarının başında düzenli bir gelire sahip olmak geliyor. Bazı bankalar kredi notu düşük olan ve gelir belgesi sunamayanlar için bir süreliğine kredi verecek. Peki hangi bankalar ne şartlarla kredi verecek? işte detayları...

Türkiye'de 3 yılda 271 otel icralık oldu!

Kovid-19 algını sebebiyle bankalar kredi alacaklarını takibe alıp icra işlemi yapmamasına rağmen 271 otel icradan satışa sunuldu. 2019'da 90 adet otel icralık olurken, 2020 yılında sayı 96'ya yükseldi. 2021'de de 83 adet otelin icralık olduğu belirlendi.

BİS Enerji'ye 2 milyar dolarlık haciz!

Türkiye'nin en önemli enerji şirketlerinden biri olan BİS Enerji, kredi borcunu ödememesi nedeniyle icralık oldu. 2 milyar dolara ulaşan borç sebebiyle şirketin gayrimenkullerine el konuldu.

Ege Yapı 2022 hedeflerini 14 Aralık'ta açıklayacak!

Türkiye'nin güvenilir gayrimenkul markası olan Ege Yapı, 2021 yılının değerlendirmesini ve 2022 hedefleri dahilinde yeni yatırım planlarını 14 Aralık'ta gerçekleştireceği basın toplantısında paylaşacak.

Kiracılar dikkat! İcralık olabilirsiniz!

Bir dönem kiralık oturduğu evin 12 yıl sonra gelen abonelik borcu nedeniyle icralık olan tüketiciyle ilgili Yargıtay emsal niteliğinde olacak karar verdi.

Sosyetik dişçi Emek Külür aidat borcu nedeniyle icralık oldu!

Bir dönem iş insanı Saadettin Saran ile evli olan sosyetik diş hekimi Emek Külür'ün Bomonti'deki ofisinin aidatını 3 yıldır ödemediği için icralık olduğu ortaya çıktı. 

Ucuza konut sahibi olmak isteyenler dikkat! İcralık ev fırsatı!

Piyasanın altında fiyatlarla icradan satışa sunulan evlere talep gün geçtikçe artıyor. Son dönemlerde Kovid-19 sebebiyle zamlanan konut fiyatları vatandaşları icralık evlere yöneltti. Peki icradan ev nasıl alınır?

Ünal Aysal'ın otelinden sonra şirket merkezi de icradan satılık!

Eski Galatasaray Başkanlarından Ünal Aysal'ın icralık olan oteli 'Hotel Les Ottomans'ın ardından Akmerkez'deki şirket merkezi de icradan 33 milyon TL'ye satılıyor.

500 hastane icralık oldu!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 500 hastanenin tıbbi cihaz borcu nedeniyle icralık olduğunu açıkladı. Emir, tıbbi cihaz firmalarının 17 milyar TL dolayındaki alacakları için hastanelere haciz uygulamaya başladığını duyurdu.

Koronavirüse karşı yeni tatil tercihi: Kiralık villa!

Bayram sebebiyle sahillere akın eden yerli turistin tercihi bu yıl butik tatilden yana oldu. Villa, apart daire, butik otel ve yatlar yüzde 100 dolarken, açık olan büyük oteller de yüzde 60’a yaklaştı. Ege Bölgesi ise tatilin gözdesi oldu. 

İcradaki malı sahibi satabilecek!

Yeni yargı paketi kapsamında, icralık olan mal varlıkları, artık sahibi tarafından satılabilecek ve değer kaybının önüne geçilecek.

Hotel Les Ottomans'a Katarlılar talip oldu!

Ünal Aysal'ın şirketinin, banka borcu yüzünden icralık olan oteli 'Hotel Les Ottomans'a, Katarlılar talip oldu….

Samsun Büyükşehir Belediyesi icralık oldu!

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne müşavirlik hizmeti veren Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi 4 senelik alacağı olan 1 milyon 17 bin TL'yi tahsil edemeyince icraya başvurdu.

icralık olan ege sağlık hastanesi kaç para Haberi

icralık olan ege sağlık hastanesi kaç para


İzmir’in ilk özel hastanesi olan Ege Sağlık Hastanesi icradan satışa konuldu. Bir bankanın icradan satışa koyduğu hastane 1997’den beri Universal Hospital Group bünyesinde yer alıyordu. İcradan satışa konulan hastane için belirlenen değer 35 milyon lira seviyesinde.


Ege Sağlık Hastanesi 1969’da İzmir’in ilk özel hastanesi olarak kuruldu. 1997’ye gelindiği ise hastane Universal Hospital Group’a satıldı.


Son dönemlerde mali sorunları ile gündeme gelen grubun çok sayıda hastanesi satışa çıkarılmıştı.


Satış sonrası Özel Universal Ege Sağlık Hastanesi ise bankanın ödenmeyen kredisi nedeni ile icradan satışa konuldu. İcraburada.com sitesinde yer alan şartnameye göre hastanenin icradan satışı yarın yapılacak. Yarınki ihalede alıcı çıkmaması durumunda satış 20 Ocak 2014’te yenilenecek. 34 milyon 175 bin lira muhammen bedel belirlenen hastane İzmir Konak'ta bulunuyor.


ALACAK 130 MİLYON LİRA

Edinilen bilgilere göre, bankanın...