ihlas inşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş

ihlas inşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş

İş merkezleri, hastane, tatil köyleri, televizyon stüdyoları, eğitim kompleksleri, konut ve villa siteleri inşa eden İhlas Holding İnşaat Grubu 2 yeni şirket kurdu

İnyoda İnşaat Proje Yönetimi Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnyoda İnşaat Proje Yönetimi Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Doruk ve Kübra Topçu ortaklığında kuruldu.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme 2019 faaliyet raporu!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. 1 Ocak 2019 - 31 Aralık 2019 dönemine ait faaliyet raporu, finansal tablo ve sorumluluk beyanını yayınladı...

Püren Mühendislik İnşaat Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Püren Mühendislik İnşaat Proje Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi  bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ülker Öncel tarafından kuruldu.

Hef Tasarım İnşaat Proje Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hef Tasarım İnşaat Proje Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli Esra Kaytan ve Fatma Kaytan tarafından kuruldu.

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Burak Peker ve Ural Ocak tarafından kuruldu. 

Zirvede Dizayn İnşaat Proje Uygulama Noktası Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Zirvede Dizayn İnşaat Proje Uygulama Noktası Ticaret Anonim Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Davut Demir tarafından kuruldu.

Mekinci Mühendislik İnşaat Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mekinci Mühendislik İnşaat Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Kocaoğlu tarafından kuruldu. 

Şenerler Mimarlık İnşaat Proje Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Şenerler Mimarlık İnşaat Mobilya Dekorasyon Proje Taahhüt Uygulama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Alican Şener tarafından kuruldu. 

SK Group Yapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SK Group Yapı İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Koç tarafından kuruldu.

İhlas Gayrimenkul ve İhlas İnşaat birleşti!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Ticaret A.Ş ile İhlas İnşaat Holding birleşme işlemlerine ilişkin açıklama yaptı.

Arcpro İnşaat Proje Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Arcpro İnşaat Proje Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Satı Şule Çelik ve Yasemin Akbal tarafından kuruldu.

İhlas Gayrimenkul ve İhlas İnşaat Holding birleşme raporu!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Ticaret A.Ş ile İhlas İnşaat Holding birleşme işlemlerine ilişkin rapor yayımladı.

İhlas Gayrimenkul ve İhlas İnşaat Holding birleşiyor!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Ticaret A.Ş ile İhlas İnşaat Holding birleşme işlemlerine ilişkin açıklama yaptı.

ihlas inşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş

ihlas inşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş ihlas inşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş

1990 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve bugüne kadar toplam 1,5 milyon metrekare kapalı alan inşaatı gerçekleştiren İhlas İnşaat Grubu bünyesine 2 yeni şirket daha kattı. 1 milyon sermaye ile kurulan şirketlerden İhlas İnşaat Proje Taahhüt Turizm ve Ticaret A.Ş 1 Ekim, İhlas Yalova
İnşaat A.Ş ise 18 Eylül'den itibaren faaliyet göstermeye başladı.

İhlas İnşaat'ın yönetim kurulu başkanlığında Halil Şeker, başkan vekilliğinde Mahmut Kemal Aydın, yönetim kurulu üyeliğinde ise Ali Tubay Gölbaşı görev alıyor.İhlas Yalova İnşaat A.Ş'de ise Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Akdağ, Başkan Yardımcılığına Osman Feyyaz Osmanağaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeliğine
ise Ercan Keten seçildi.

Edinilen bilgilere göre şirketlerin faaliyet alanları arasında her türlü inşaat tesisat ve taahhüt işleri yapmak, mühendislik, mimarlık, müşavirlik ve proje kontrollük hizmetleri vermek ve inşaat malzemelerinin imalatını...