29 / 06 / 2022

inanlar inşaat kozal

inanlar inşaat kozal

İnanlar İnşaat'ın Anadolu Yakası'nın gözde iş ve yaşam merkezi Kozyatağı'nda gerçekleştirdiği Kozal, eylül ayında sahiplerine teslim ediliyor.

İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor!

İnanlar İnşaat, Terrace Zen projesi için ön talep topluyor. Zekeriyaköy'de inşa edilecek proje iki ay içerisinde satışa çıkacak. İnanlar Terrace Zen'in teslimleri 2018 yılı içerisinde gerçekleşecek.

İnanlar İnşaat Terrace Su için ön talep topluyor!

İnanlar İnşaat, yeni projesi Terrace Su için ön talep toplamaya başladı. Halkalı Atakent'te yapılacak olan Terrace Su projesinde 160 adet daire yer alıyor...

İnanlar İnşaat Terrace Koru satış ofisi!

İnanlar İnşaat Terrace Koru satış ofisi irtibat için 444 2 002 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 2017 yılının sonunda teslim edilecek proje 3. köprüye yakın bir konumda inşa ediliyor.

İnanlar inşaat Fortune 500 listesinde 5. sırada!

İnanlar inşaat Fortune dergisi'nin ''Türkiye'nin en büyük 500 şirketi'' listesinde 305. ''Satışlarını en çok arttıranlar'' listesinde 5. sıradan güçlü bir giriş yaparak 2014 yılının performansı en yüksek şirketleri arasında yerini aldı.

İnanlar İnşaat projelerini hologram ile tanıtacak!

Projelerinin tanıtımı için bundan böyle hologram teknolojisini kullanacak İnanlar İnşaat, gayrimenkulde bir ilki gerçekleştirecek. Hologramlar, tüketiciye gayrimenkul projelerinin güzelliğini eksiksiz tanıma olanağı sunuyor..

İnanlar İnşaat'tan pazar günü etkinliği!

İnanlar İnşaat bu pazar nefis ikramları eşliğinde, kazançlı yatırım seçenekleriyle tanışmanız için Zekeriyaköy projesinin tanıtım ofisine bekliyor. Pazar etkinliği saat 13:00 ile 18:00 arasında gerçekleşecek.

İnanlar İnşaat Terrace Su ve Terrace Lotus projelerini inşa edecek!

işçi güvenliği jçin teknolojiden faydalanacaklarını söyleyen İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Halkalı Atakent'te 30 dönüm üzerine 160 ev-ofisi içeren Terrace Su, Avcılar'da ise Terrace Lotus projelerine başlayacaklarını söyledi...

İnanlar İnşaat'tan pazar günü etkinliği!

İnanlar İnşaat bu pazar nefis ikramları eşliğinde, kazançlı yatırım seçenekleriyle tanışmanız için Zekeriyaköy projesinin tanıtım ofisine bekliyor. Pazar etkinliği saat 11:30'dan itibaren başlayacak.

İnanlar İnşaat'tan 600 milyonluk dev yatırım!

Teslim edilen projelerde satış oranının yüzde 80' e ulaştığını aktaran Serdar inan, inşaatı devam eden projelerde ise satış oranının yüzde 20 ile yüzde 40 arasında değiştiğini aktardı.

İnanlar İnşaat Terrace Doğa satılık villa!

İnanlar İnşaat projesi olarak inşa edilen İnanlar İnşaat Terrace Doğa satılık villa tipleri hakkında bilgi için haberimizi okumanız yeterli. Projede villaların satışlarına devam ediliyor...

İnanlar İnşaat 4 yeni projeye başlıyor!

İnanlar inşaat, istanbul genelinde devam ettirdiği konut projelerine 2014 yılında yenilerini ekliyor, inanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar inan yeni projelerini Akit gazetesi yazarı Mehmet Canıtatlı'ya anlattı

İnanlar İnşaat 2014 yılında 2.400 konut yapacak!

6 projesinde inşaat çalışmalarına devam eden İnanlar İnşaat, İstanbul’daki 4 konut projesi için Halkalı, Kartal ve Beylikdüzü ilçelerini seçti. 2.400 konutluk 4 projenin satış değeri 960 milyon lirayı bulacak.

İnanlar İnşaat Terrace Mıx Projesinde Baymak kazanları tercih etti!

48 yıldan beri 220 den fazla projeye imza atan İNANLAR İNŞAAT‘ın İstanbul Esenyurt’ta yer alan son projesi TERRACE MIX ‘ in merkezi sistem ısıtma sistemlerinde üstün teknolojili BAYMAK LECTUS 115KW duvar tipi yoğuşmalı kazanları tercih etti

inanlar inşaat kozal Haberi

inanlar inşaat kozal

Kaba inşaatı tamamlanan ve şu anda iç dekorasyon çalışmaları devam eden Kozal'ın yapımına yapımına 2006 yılında başlandı. 2 bin 255 metrekarelik arsa alanına sahip Kozal, toplam 10 bin 180 metrekarelik inşaat alanına sahip bulunuyor. 135 ile 148 metrekare arasında değişen toplam 59 daireden oluşan proje, sosyal tesisleriyle de dikkat çekiyor. Kozal da dairelerin yüzde 60'nın satıldığını ifade eden İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, projede bulunan dairelerin metrekare fiyatının 2 bin-2 bin 500 dolar arasında değiştiğini...