İnanlar İnşaat yeni projeleri

İnanlar İnşaat yeni projeleri

İnanlar İnşaat Zekeriyaköy'de hayata geçirdiği projeler uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Projelerde 60 ay vade farksız ve 120 ay yüzde 0.42 kredi oranı ile ödeme yapılıyor.

İnanlar İnşaat'tan 7 yeni proje!

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan İnanlar İnşaat, İstanbul'un dört bir yanında her keseye uygun geliştirdiği insan odaklı projelere yenilerini ekliyor. İnanlar İnşaat, bu yıl devam eden 7 projeye ek olarak 7 yeni projeye daha başlıyor.

İnanlar İnşaat, lüks konut projeleriyle öne çıkıyor!

İnşaat sektörünün en eski markalarından biri olan İnanlar İnşaatın temelleri 1965'te Nurettin, Bahattin ve Alaaddin İnan tarafından İstanbul'da atıldı. 1969'da kardeşlere Erzincan'daki Kereste işini bırakıp İstanbul'a yerleşen Bedrettin İnan da katıldı...

Serdar İnan: Bu yıl altı yeni projeye başlayacağız!

İnanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan "bu yıl içerisinde altı yeni projeye başlıyoruz. Bunlar Halkalı, Esenyurt, Basın Ekspres, Kartal, Sanayi Mahallesi'nde, Sarıyer'de yükselecek" dedi.

Serdar İnan: Türkiye'nin petrolü gayrimenkul!

Seda Tabak Sabah Gazetesi'ndeki bugünki köşesinde İnanlar İnşaat'ın patronu mimar Serdar İnan ile yaptığı röportaja yer verdi. Serdar İnan, "Milli gelirimizi 10 binden 25 bin dolara çıkarmak için işlenebilecek tek cevher gayrimenkul" dedi...

İnanlar İnşaat'tan 600 milyonluk dev yatırım!

Teslim edilen projelerde satış oranının yüzde 80' e ulaştığını aktaran Serdar inan, inşaatı devam eden projelerde ise satış oranının yüzde 20 ile yüzde 40 arasında değiştiğini aktardı.

İstanbul'da 5 bölgede KDV avantajlı daire!

İstanbul'un gelişen lokasyonlarında hayata geçirdiği projelerde yüzde 1 KDV oranı ile satış yapıyor. Şirket, Halkalı/Atakent'ten Feriköy/ Şişli'ye, Zekeriyaköy'den Kartal'a ve Esenyurt'a, kadar değişlik lokasyonlardaki projelerde uygun ödeme planları...

Serdar İnan: Satışlarımızın yüzde 40'ını yabancılara yapıyoruz!

İnanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, piyasalardaki olumsuz gelişmelerin gayrimenkul sektörüne etkisini Sabah Gazetesi Yazarı Şelale Kadak'ın A Haber'de yayınlanan İş'te Hayat programında anlattı...

220 proje bitiren İnanlar İnşaat 49 yaşında!

1965 yılında İnan İnşaat adıyla İstanbul'da başlayan hikayesine; 220'nin üzerinde proje, sayısız uluslararası ödül ve sektörde birçok ilki sığdırmayı başaran İnanlar, 2014 yılı itibariyle 49. yılını kutluyor...

İnanlar İnşaat 49. yaşını kutluyor!

1965 yılında İnan İnşaat adıyla İstanbul'da başlayan hikayesine; 220'nin üzerinde proje, sayısız uluslararası ödül ve sektörde birçok ilki sığdırmayı başaran İnanlar, 2014 yılı itibariyle 49. yılını kutluyor...

İnanlar İnşaat'tan Zekeriyaköy ve Ambarlı'ya 2 yeni proje!

İnanlar İnşaat 2 yeni projeye hazırlanıyor. Terrace Elis ve Terrace Nill adındaki projelerin 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

İnanlar İnşaat 5. kupon ödemesini yaptı!

İnanlar İnşaat 22 Nisan 2015 tarihinde ihracı gerçekleştirilen TRSINANK1614 ISIN Kodlu 10 milyon TL nominal değerli 546 gün vadeli 5. kupon ödemesi gerçekleştirdi.

İnanlar İnşaat 5 milyonluk tahvilin 3. kupon ödemesi yapıldı!

İnanlar İnşaat tarafından 18 Kasım 2015 tarihinde ihracı gerçekleştirilen TRSINANK1622 ISIN kodlu 5 milyon TL nominal değerli 365 gün vadeli tahvilin 3. kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat 6. kupon ödemesini yaptı!

İnanlar İnşaat tarafından 6 Şubat tarihinde ihracı gerçekleştirilen TRSINAN81610 ISIN Kodlu 60 milyon TL nominal değerli 546 gün vadeli tahvilin 6.kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat 20 milyon TL'lik 3. kupon ödemesini yaptı!

İnanlar İnşaat TRSINAN91619 ISIN Kodlu 20 milyon TL nominal değerli 367 gün vadeli tahvilin 3. kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat 100 milyon TL'lik borçlanma senedi ihraç edecek!

İnanlar İnşaat 100 milyon TL tutara kadar, bir veya birden fazla defada ve yurtiçinde halka arz edilmeksizin tahsisli veya nitelikli yatırımcılara satılacak şekilde borçlanma aracı ihraç edecek.

İnanlar İnşaat 3. kupon ödemesini yaptı!

İnanlar İnşaat tarafından 18 Eylül 2015 tarihinde ihracı gerçekleştirilen TRSINAN91619 ISIN Kodlu 20 milyon TL nominal değerli 367 gün vadeli tahvilin 3.kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat genel kurul toplantı tutanağını yayınladı!

İnanlar İnşaat tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada İnanlar İnşaat genel kurul toplantı tutanağını yayınladı.

İnanlar İnşaat 4. kupon ödemesini gerçekleştirdi!

İnanlar İnşaat tarafından 22 Mayıs 2015 tarihinde ihracı gerçekleştirilen TRSINANK1614 ISIN Kodlu 10 bin TL nominal değerli 546 gün vadeli tahvilin 4.kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat 2'nci kupon ödemesini yaptı!

İnanlar İnşaat tarafından bugün ihracı gerçekleştirilen TRSINANK1622 ISIN Kodlu 5.000.000.- TL. nominal değerli 365 gün vadeli tahvilin 2.kupon ödemesi gerçekleştirildi.

İnanlar İnşaat Terrace Zen için ön talep topluyor!

İnanlar İnşaat, Terrace Zen projesi için ön talep topluyor. Zekeriyaköy'de inşa edilecek proje iki ay içerisinde satışa çıkacak. İnanlar Terrace Zen'in teslimleri 2018 yılı içerisinde gerçekleşecek.

İnanlar İnşaat sorumluluk beyanını yayınladı!

İnanlar İnşaat A.Ş tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platoformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İnanlar İnşaat sorumluluk beyanını yayınladı.

İnanlar İnşaat 2015 faaliyet raporu yayınlandı!

İnanlar İnşaat A.Ş tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platoformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre İnanlar İnşaat 2015 faaliyet raporu yayınlandı.

İnanlar İnşaat yeni projeleri Haberi

İnanlar İnşaat yeni projeleri

PRESTİJLİ konut sektörünün önemli aktörlerinden İnanlar'ın İstanbul Zekeriyaköy'de yaptığı yeni projeler özel fiyatlarla satışa çıktı. 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi mega projelerle değeri her geçen gün artan Zekeriyaköy'de, İnanlar'ın sunduğu 60 ay vade farksız ve 120 ay yüzde 0.42 kredi oranı seçenekleri, villa konforunda yaşamak ve kazançlı yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağı oldu. Kampanya dahilindeki avantajlar, satışları devam eden Terrace Hayat, Terrace Plus ve Terrace Vadi projelerinde geçerli. 


Sıfır villalarda yerini alanlar, evlerine hemen taşınabiliyor veya kiraya verebiliyor. Terrace Hayat, 19 bahçe dubleksi, 19 çatı dubleksi ve 52 seçkin tripleks villa ile toplam 90 yaşam alanından oluşuyor. Fitness center, sauna, güneşlenme terası, çok amaçlı salon, açık yüzme havuzu, 7/24 CCTV'li güvenlik ve daha birçok ayrıcalığı ile proje özellikle aileler...