inegöl mobilya ve dekorasyon fuarı

inegöl mobilya ve dekorasyon fuarı

Bu yıl 33.’sü düzenlenen İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı açıldı. Geçen yıl 183 firmanın katıldığı fuarda bu yıl 195 mobilyacı yer aldı.

MODEF EXPO 30’uncu kez kapılarını açtı!

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bu yıl 30’uncusu düzenlenen 30. MODEF EXPO 2013 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı. Açılış Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun katılımıyla gerçekleşti...

Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 4 Kasım'da başlıyor!

Bursa İnegöl'de düzenlenen "Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF EXPO 2013)", Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi' nde 4 - 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek....

Evra Mobilya Ve Kiralama Ticaret Limited Şirketi Evramob Şubesi açıldı!

Evra Mobilya Ve Kiralama Ticaret Limited Şirketi Evramob Şubesi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Topaloğlu tarafından açıldı.

Özşahinler Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya Ve Kuyumculuk Limited Şirketi kuruldu!

Özşahinler Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya Ve Kuyumculuk Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Şahin tarafından kuruldu.

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Arslan tarafından açıldı.

Çakırtaş İnşaat Elektrik Metal Mobilya Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çakırtaş İnşaat Elektrik Metal Mobilya Ve Reklam Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 350 bin TL sermaye bedeli ile Aşkın Yaldız tarafından kuruldu. 

Has Öztürk İnşaat Mobilya Ve Mermer Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Has Öztürk İnşaat Mobilya Ve Mermer Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Öztürk tarafından kuruldu.

Petra Mağazacılık Mobilya Ve Dekorasyon Limited Şirketi kuruldu!

Petra Mağazacılık Mobilya Ve Dekorasyon Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Üstün tarafından kuruldu. 

KDV indirimi mobilya sektörünü hareketlendirdi! 

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, mobilyadaki yüzde 10'luk KDV indiriminin yansımalarından mutluluk duyduklarını belirtti. Ayhan, "Geçen yılın iç pazar satışlarının yüzde 25 üzerine çıkarız" dedi...

Gülay Öztürk İnşaat Taahhüt Hafriyat Yıkım Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gülay Öztürk İnşaat Taahhüt Hafriyat Yıkım Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Gülay Öztürk tarafından kuruldu. 

Emay Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya ve Kuyumculuk Limited Şirketi kuruldu!

Emay Petrol İnşaat Turizm Otomotiv Mobilya ve Kuyumculuk Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Poyraz Berkay Çakar ve Yunus Çakar tarafından kuruldu.

Doğdu Yapı Malzemeleri Mobilya ve Temizlik Limited Şirketi kuruldu!

Doğdu Yapı Malzemeleri Mobilya ve Temizlik Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile İzzettin Gündoğdu tarafından kuruldu.

3MMM İnşaat Mobilya ve Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3MMM İnşaat Mobilya ve Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 3 milyon TL sermaye bedeli ile Zeynep Güdücü tarafından kuruldu.

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen yeni eşya baktılar!

Ayrıldıkları iddialarıyla gündeme gelen Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, Evirgen'in yeni açacağı mekan için mobilya ve aksesuar baktı.

ÖTV ve KDV indirimleri sona eriyor!

Başta mobilya ve beyaz eşya sektörlerinde uygulamaya konulan KDV ve ÖTV indirimleri 30 Haziran'da sona eriyor. 

inegöl mobilya ve dekorasyon fuarı

inegöl mobilya ve dekorasyon fuarı inegöl mobilya ve dekorasyon fuarı

Açılışa İnegöl Belediye Başkanı ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Metin Anıl, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, oda ve borsa başkanları, mobilya sanayicileri ve bürokratlar katıldı. 


Açılışta konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş; 30 bin metrekare kapalı alanda düzenlenen fuara bu yıl 195 mobilyacının katıldığını kaydetti. “Ancak mobilya kenti İnegöl olarak bütün katmanlarımızla bu fuardayız” diyen Aktaş, İnegöl’ün mobilya potansiyeliyle 365 gün açık mobilya fuarı konseptinde olduğunu söyledi. Ar-Ge ve inovasyona önem verilmesi gerektiğine vurgu yapan Aktaş, mobilyacılara “yatırımı işinize yapın” çağrısında bulundu. 


Alinur Aktaş, İnegöl’ün 2023 hedefi olan 1 milyar dolarlık mobilya hedefine 2023’ten önce ulaşılabileceğini ifade etti. Açılışta söz alan İTSO Başkanı Metin Anıl da İnegöl’ün her yıl artan ihracatının...