inşaatta bayram kampanyası

inşaatta bayram kampanyası

Çeşitli sektörlerden iş dünyası temsilcilerinin Bayram tatili sonrası dönemdeki ekonomik performansa ilişkin beklentileri oldukça pozitif bir tablo ortaya koyuyor.

Garanti Bankası bayram kredisi kampanyası!

Garanti Bankası öncesinde ve bayramda yapılacak harcamalar için desteğe ihtiyaç duyan müşterilerine düşük faiz oranları ile bayram kredisi kullandırıyor. Garanti Bankası bayram kredisi faiz oranları ne kadar?

Deluxia Park'ta yüzde 10 indirimli bayram kampanyası!

Deluxia Park'ta yüzde 10 indirimli bayram kampanyası ile ödemeler yapılıyor.  İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilen proje 364 daire ve 34 adet ofisten meydana geliyor. 

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası!

Uplife Kadıköy'de bayram kampanyası konut alıcılarının yüzünü güldürüyor. Teknik Yapı tarafından İstanbul Kadıköy'de inşa edilen projede 830 lüks rezidans daire ve 25 adet mağaza bulunuyor. 

Elite Concept’te Bayram Kampanyası!

Elite Concept projesinde  yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Şua İnşaat tarafından inşa edilen proje eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde elit bir yaşam vadediyor. 

Elite Concept'te bayram kampanyası!

Toplam 785 konut, 26 ticari üniteden meydana gelen Elite Concept'te bayram kampanyası başladı. Projede kampanya kapsamında 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor...

Konutta çifte bayram!

Yüzde 20 indirim kampanyası 15 gün uzatıldı. Devam eden KDV, tapu harcı ve konut kredi faiz indirimi, ev almak isteyenlere önümüzdeki günlerde çifte bayram imkanı sunuyor. 

Babacan Holding'ten dev bayram kampanyası!

Babacan Holding'ten daire alan herkese 0 peşinat, yüzde 20 indirimin yanında 30 bin TL değerinde özel okul eğitimi bedava...

ONS İncek Bayram kampanyası!

ONS İncek Bayram kampanyası ile daire sahibi olmak çok kolay. Ankara İncek'te hayata geçirilen proje Ons İnşaat imzasını taşıyor.

Luxera projelerinde bayram kampanyası!

Luxera Gayrimenkul, Yenibosna ve Mahmutbey’de hayata geçirdiği iki projesinde bayrama özel kampanya başlattı. Firma, 120 ay vade ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkânının yanı sıra alternatifli ödeme seçenekleri de sunuyor.

LUX Bodrum Resort & Residences’ta bayrama özel kampanya!

Dünyanın en iyi resort işletmecisi seçilen LUX*ın Türkiye’deki ve Avrupa’daki ilk ve tek tesisi olan LUX* Bodrum Resort & Residences’ta, 25 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak ‘Bayram Kampanyası’nda, LUX* Bodrum misafirleri 4 günlük konaklama için 3 gün ücreti ödeyecek.

İnanlar Terrace Tema tek fiyat bayram kampanyası!

İnanlar Terrace Tema tek fiyat bayram kampanyasına göre ev fiyatları 375 bin TL ile 395 bin TL arasında değişiyor...

LUX Bodrum Resort & Residences’ta 4 kal 3 öde kampanyası!

LUX* Bodrum Resort & Residences, Kurban Bayramı’nda LUX* ayrıcalığını cazip fiyatlarla sunuyor. LUX* Bodrum Resort & Residences’ta, 25 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak ‘Bayram Kampanyası’nda, LUX* Bodrum misafirleri 4 günlük konaklama için 3 gün ücreti ödeyecek.

Avrupa Yakası'ndaki 8 konut projesinde bayram kampanyası!

Markalı konut üreticilerinin kampanya atağı bayramda da devam ediyor. Avrupa Yakası'ndaki 8 konut projesinde bayram kampanyası ile satışlar sürüyor.

inşaatta bayram kampanyası Haberi

inşaatta bayram kampanyası

İş adamları, yılın ilk çeyreğinde yüksek çıkan, küresel ekonomideki daralmanın da etkisiyle ikinci çeyrekte hız kesen büyümenin, olağan dışı gelişmelerin damgasını vurduğu üçüncü çeyrekte de bu eğilimi koruyacağı görüşünde. Ancak Bayram’dan sonra ticari hayat ve ekonomik faaliyetlerde canlanmanın başlayacağı ve son çeyrekte daha iyi bir büyüme performansı yakalanacağı öngörülüyor. İş dünyası temsilcileri, ekonomide başlayacak canlanmanın 2017 yılı boyunca da artarak süreceği beklentisinde. 
-“Üretim, yatırım ve istihdamın arttığı bir dönem kapıda”…

Barışkent B.A. Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın, ekonomik gelişmeleri değerlendirirken, revize verilere göre ilk çeyrekte yüzde 4.7 ile yüksek çıkan büyümenin, ikinci çeyrekte yüzde 3,1’e gerilemesinde, durağan seyreden küresel ticaret hacmi nedeniyle dış pazarlardaki talepte yaşanan düşüşün etkili olduğunu belirtti.  Küresel ekonomideki zayıflamaya rağmen Türkiye’nin ilk altı ay itibariyle...