inşaatta tasarruf

inşaatta tasarruf

İnşaat, tekstil, sanayi gibi birçok alanda kullanılan perlitin en az altın kadar değerli bir maden olduğunu belirten Erper Perlit Maden İşletmesi kurucusu Düzgün Ürün, perlit ile inşaatta çimento ve kireç tasarrufu sağlandığını kaydetti.

Perlit inşaatta yüzde 40 tasarruf sağlıyor!

İnşaat, tekstil, sanayi gibi birçok alanda kullanılan perlitin en az altın kadar değerli bir maden olduğunu belirten Erper Perlit Maden İşletmesi kurucusu Düzgün Ürün, perlit ile inşaatta çimento ve kireç tasarrufu sağlandığını kaydetti.

İMSAD 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi gerçekleşti!

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo Pompa Sistemleri A.Ş.'nin sponsorları arasında olduğu "6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi", Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.

İdris Güllüce İnşaatta Kalite Zirvesi'ne katıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nce ( İMSAD ) düzenlenen 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne katıldı..

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi gerçekleşti!

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 'nin de katıldığı zirvede, inşaat sektörünün 2015 yılı rotası çizildi. Türkiye'nin inşaat pazarının büyümesi ile ilgili konuşmalar yapıldı.

İbrahim Çağlar: İnşaatta hizmet ve ürün kalitesi arttı

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'nden konuşan İTO Başkanı Çağlar, Türkiye'de birçok alanda en kaliteli ürünlerin ürettildiğini belirterek, "tüketimde de yerli malı ön plana çıkmalı" dedi.

6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi yapıldı!

Wilo Pompa Sistemleri A.Ş.’nin sponsorları arasında olduğu “ 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi ”, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

Filli Boya, 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne sponsor oldu!

Zirvenin sponsoru Filli Boya oldu. Türk boya ve yalıtım sektörü markası Fiili Boya, İMSAD tarafından bugün düzenlenecek " 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi "ne sponsor oldu.

Filli Boya 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne sponsor oldu!

Türk boya ve yalıtım sektörünün lideri olan Filli Boya, İMSAD tarafından 04 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan “ 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” ne sponsor oldu.

Ekokredi ile yalıtım yaptırınca doğalgazdan yüzde 50 tasarruf ediliyor!

Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, "Apartman ve site yönetimlerine özel Türkiye'nin tek kredisi olan EKOkredi ile yalıtım yaptırarak elektrik ve doğalgaz giderlerinde yüzde 50'ye varan tasarruf elde ediliyor" dedi.

Türkiye İMSAD Uluslar Arası İnşaatta Kalite Zirvesi başlıyor!

Türkiye İMSAD Uluslar Arası İnşaatta Kalite Zirvesi başlıyor. Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), inşaat sektörünü bir kez daha Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde biraraya getiriyor.

Elektrik motorlarının değişmesiyle Marmaray'daki kadar tasarruf sağlanacak!

Her yıl bir Marmaray inşa etmeye yetecek kadar parayı boşa harcayan motorlar için harekete geçildi. Verimsiz elektrik motorları değişecek, Marmaray projesine harcanan tutar kadar tasarruf yapılacak.

6.İnşaatta Kalite Zirvesi İstanbul'da başlayacak!

İnşaatta Kalite Zirvesi Türkiye inşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği'nin ( İMSAD ) bu yıl 6. kez düzenleyeceği " Uluslararası inşaatta Kalite Zirvesi ", İstanbul'da başlayacak...

Artema Q-Line Blueco armatür ile enerjiden tasarruf!

Artema, sürdürülebilirlik anlayışını, maksimum su ve enerji tasarrufu sağlamaya yönelik olarak geliştirilen Q-Line Blueco armatürle ortaya koyuyor. Artema Q-Line Blueco armatür ile enerjiden tasarruf edebiliyorsunuz.

inşaatta tasarruf

inşaatta tasarruf inşaatta tasarruf

İnşaat, tekstil, sanayi gibi birçok alanda kullanılan perlitin (gözenekli camsı volkanik bir kayaç) en az altın kadar değerli bir maden olduğunu belirten Erper Perlit Maden İşletmesi kurucusu Düzgün Ürün, perlit ile inşaatta çimento ve kireç tasarrufu sağlandığını kaydetti. Perlitin, agrega olarak kullanıldığında yüzde 40'a varan çimento ve kireç tasarrufu sağladığım ifade eden Düzgün şu bilgileri verdi: "Perlit, sıvada, şapta, duvarda, su izolasyonunda, her çeşit beton yapı elemanlarında kullanıldığında ses, ısı ve yangın yalıtımı sağlıyor. Perlit kullanılan yapı elemanları bin alan yazın serin, kışın sıcak tutar. Yüksek ısıya dayanıklı bu ürün, özellikle nem oranının yüksek olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Asitler ve bazlardan da etkilenmeyen perlit, organik madde içermediği için yosun tutmamakta ve küf oluşturmamaktadır. Ayrıca hafif olması nedeni ile depreme...