İpek İnşaat beyoğlu şubesi adres

İpek İnşaat beyoğlu şubesi adres

İpek İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi, 2 milyon TL sermaye ile 1 Haziran'da, Beyoğlu, Şehir Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi'nde açıldı.

İstiklalim Restoran Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstiklalim Restoran Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz İpek tarafından kuruldu.

Beyoğlu 34 Grup Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu 34 Grup Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Savaş Tan ve Zeynep Özer ortaklığında kuruldu.

Öztürk Hastane Turizm İnşaat Danışmanlık Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Öztürk Hastane Turizm İnşaat Danışmanlık Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi bugün Beyoğlu'nda 2 milyon TL sermaye bedeli ile Zeynel Öztürk tarafından açıldı.

İpek Polat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İpek Polat İnşaat Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İpek Polat tarafından kuruldu.

Beyoğlu'nda inşaat halindeki bina çöktü!

Beyoğlu Asmalımescid'te inşaat halindeki bina çöktü. Olay yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi.

Ünlü baklavacı Nadir Güllü inşaat sektörüne girdi!

Karaköy Güllüoğlu'nun patronu ünlü baklavacı Nadir Güllü, bugün Beyoğlu'nda yeni bir inşaat şirketi kurdu. Nadir Güllü İnşaat Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Beyoğlu Deniz Turizm Gıda İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Deniz Turizm Gıda İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Betül Aydın Top ve Duygu Kaçar ortaklığında kuruldu.

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı! 

Güray Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Anonim Şirketi Beyoğlu Şubesi Beyoğlu'nda 30 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Müteahhidi boş arsada ‘çay demleyerek’ protesto ediyor!

3 yıl önce Eskişehir'de konut inşaatına dahil olan 55 yaşındaki Behiye İpek, inşaat başlamayan arsada oturma eylemi yapıyor. 

Leo Taahhüt İnşaat Tarımcılık Limited Şirketi kuruldu!

Leo Taahhüt İnşaat Tarımcılık Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Süleyman İpek tarafından kuruldu. 

Efor Proje İhracat Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Efor Proje İhracat Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Efor İnşaat Dekorasyon Ve Aliminyum Doğrama Ticaret Sanayi Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Efor İnşaat Dekorasyon Ve Aliminyum Doğrama Ticaret Sanayi Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Beyoğlu 34 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu 34 İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 20 bin TL sermaye bedeli ile Sami Özgüneş tarafından kuruldu. 

İpek İnşaat beyoğlu şubesi adres Haberi

İpek İnşaat beyoğlu şubesi adres

İpek İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi, 2 milyon TL sermaye ile 1 Haziran'da, Beyoğlu, Şehir Muhtar Mahallesi, İstiklal Caddesi'nde açıldı.


İpek İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi adres: Beyoğlu, Şehit Muhtar Mah. İstiklal Cad. Mis Sok. Sentire Hotels Res....