ipek mobilya

ipek mobilya

KAYSERİ Mobilya sektörünün markalarında biri olan İpek Mobilya, İSO 500 listesinde yer alan maden tesisi Çinkom gibi firmaları bünyesinde bulunduran İpek Grup, İpekar İnşaat şirketi ile inşaat sektörüne adım attı.

İpekar İnşaat Kayseri'de 1.100 konutluk iki proje yapacak!

Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından İpek Mobilya'yı bünyesinde bulunduran İpek Grubu, mobilyanın yanı sıra, faaliyet gösterdiği çinko, kurşun üretimi ve madencilik faaliyetlerine konut sektörünü de ekledi.

İpek Grubu, İpekar adıyla konut sektörüne giriyor!

İpek Mobilya ile adını duyuran İpek Grubu, İpekar İnşaat ile konut sektörüne giriyor. Kayseri'de bin 100 konutluk iki proje yapacak olan İpekar, İstanbul'da da projeler üretecek.

İpek Mobilya Rusya'da fabrika kuracak!

İpek Mobilya A.Ş'nin Rusya'da fabrika kuracağı bildirdi

Saffet Aslan: Krizin etkisi 2009 sonunda dip yapar

İpek Mobilya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Aslan, krizin açık pozisyondaki sanayicileri etkilediğini belirterek, krizin etkisinin yıl sonuna doğru dip yapacağını söyledi

Saffet Aslan: Kriz etkisini azaltıyor

İpek Mobilya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Aslan, "Sevinerek görüyoruz ki son 4 aydır kriz etkisini hızla azaltıyor" dedi

Kriz İpek Mobilya'yı durduramayacak

Hem ihracat hem de iç pazarda yüzde 20 büyümeyi hedefleyen İpek Mobilya, 2009'da yenilikleriyle cezbedecek.

İpek Mobilya süper teşvikle yeni bir tesis kuracak!

Proje Bazlı Teşvik Sistemi'nden yararlanacak 19 firma arasında bulunan İpek Mobilya (ÇİNKOM AŞ) alacağı teşvikle çinko metal üretecek bir tesis kurarak, yaklaşık 400 milyon dolarlık ithalatın önüne geçilmesini sağlayacak.

İpek Diamond konforlu yaşam alternatifi sunuyor!

Türkiye çapına yayılan mağazaları ve adı güvenle anılan marka kimliğiyle tanınan İpek Mobilya, farklı sektörlerdeki iştiraklerine devam ediyor.

İpek Grup nerelere konut yapacak?

İpek Mobilya’nın yanı sıra İSO 500 listesinde yer alan maden tesisi çinkom gibi firmaları bünyesinde bulunduran İpek Grup, İstanbul’da kurduğu İpekar İnşaat şirketi ile inşaat sektörüne adım attı.

İpek Diamond Kayseri'de farklı konsept oluşturdu!

Farklı konsepti ile cazibe merkezi olacak. İPEK Mobilya 'nın 2014 yılında Altınok Kardeşler'in sinerjisiyle oluşturdukları İpekar İnşaat 'ın ilk projesi İpek Diamond Kayseri oldu.

İpek Mobilya Kayseri'de 800 konutluk yeni projeye hazırlanıyor!

İpek Mobilya'nın iştiraklerinden İpekar İnşaat, Kayseri'de "İpek Diamond" projesini görücüye çıkardı. 13 katlı üç rezidans bloğunda 4+1 olarak tasarlanan daireler, 240 ve 280 metrekare büyüklükte.

Kayseri İpek Diamond'taki daireler satışta!

Gayrimenkul sektörüne 2006 yılında Kayseri'de inşa ettiği İpeksaray AVM ile giriş yapan İpek Mobilya şimdi de konut üretimine başladı. Grubun Altın Ok Kardeşler ile Kayseri'de geliştirdiği Diamond projesinin satışlarına başlandı.

Lazzoni'den sonra İpek Mobilya'da inşaat sektörüne adım attı!

KAYSERİ Mobilya sektörünün markalarında biri olan İpek Mobilya, İSO 500 listesinde yer alan maden tesisi Çinkom gibi firmaları bünyesinde bulunduran İpek Grup, İpekar İnşaat şirketi ile inşaat sektörüne adım attı.

İpek Diamond Projesi tanıtıldı!

İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, "İpek Mobilya'da çalışma hayatımızda da inşaat deneyimlerimiz var. Ama biz onunla yetinmeyip iyi bir kadroyla çok iddalı olmasa da kayda değer işler yapma arzusu ile yola çıktık" dedi

Kayseri İpek Diamond Evleri iletişim!

Farklı sektörlerdeki iştiraklerine devam eden İpek Mobilya, İpekar İnşaat imzası ile İpek Dİamond Evlerini hayata geçiriyor. Kayseri İpek Diamond Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

İpek Diamond Kayseri'de hayata geçiriliyor!

İpek Mobilya'nın iştiraklerinden İpekar İnşaat tarafından yapılacak "İpek Diamond" projesi vitrine çıktı. 13 katlı üç rezidans bloğunda 4+1 olarak tasarlanan daireler, 240 ve 280 metrekare büyüklükte olacak.

İpek Diamond görücüye çıktı!

İpek Mobilya'nın iştiraklerinden İpekar İnşaat tarafından yapılacak "İpek Diamond" projesi tanıtıldı. 13 katlı üç rezidans bloğunda 4+1 olarak tasarlanan daireler, 240 ve 280 metrekare büyüklükte...

İpek Diamond satışa çıktı!

Türkiye çapına yayılan mağazaları ve adı güvenle anılan marka kimliğiyle tanıdığımız İpek Mobilya, farklı sektörlerdeki iştiraklerine devam ediyor. İpekar İnşaat, bugünlerde ilk iddialı projesiyle Kayseri’yle buluşmaya hazırlanıyor.

İpekar İnşaat Kayseri'de 1.100 konutluk iki proje yapacak!

Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından İpek Mobilya'yı bünyesinde bulunduran İpek Grubu, mobilyanın yanı sıra, faaliyet gösterdiği çinko, kurşun üretimi ve madencilik faaliyetlerine konut sektörünü de ekledi.

ipek mobilya

ipek mobilya ipek mobilya

Daha önce yaptığı alışveriş merkezleri ile inşaat alanında tecrübe edinen İpek Grup inşaat sektöründe faaliyet gösteren Altınok Kardeşler ile ortaklık yaptı. Grup, İpekar İnşaat ile İstanbul, Ankara ve Kayseri'de yapacakları lüks konutları müşterilerine sunacak. 


İlk projelerinin lansman toplantısında konuşan İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, konut alanında ilk durak olarak Kayseri'yi seçtiklerini belirtti.' İpek Diamond' adlı projeleri hakkında bilgi veren Arslan , "Kayseri'nin Erciyesevler muhitinde yapılacak ilgili bütün planlarımızı ve tedarik sürecimizi tamamladık. Doğayla dost projeleri benimsiyoruz. Aslında proje önceliğimiz İstanbul'daydı. Kayseri'deki projelerimiz ön plana çıkınca İstanbul'daki şirketimizi Kayseri'ye getirdik. Diamond projemizle 130 konut inşaatını 2016 yılında bitireceğiz. Bu dairelerimiz 240 -280 metrekare alana sahip olacak. Konforlu yaşam alanlarından vale hizmetine kadar en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz projemizde daire...