04 / 12 / 2022

İş GYO Timur Gayrimenkul topkapı ne zaman satışa çıkacak

İş GYO Timur Gayrimenkul topkapı ne zaman satışa çıkacak

İstanbul'un en merkezi bölgelerinden Topkapı'daki eski fabrika alanları konut ve turizm projelerine dönüştürülüyor. İş GYO ve Timur Gayrimenkul, Türkiye Şişe ve Cam'ın Topkapı'daki eski fabrika binasını konut projesine dönüştürmek için kolları sıvadı.

Reysaş GYO Gebze'den 4.7 milyon TL'ye arsa aldı!

Reysaş GYO, İmpa Yapı Endüstri ve Ticaret A.Ş. ve Timur Alperen Adan'a ait Gebze'deki arsa üzerine lojistik merkezi kuracak. Şirket arsa için 4 milyon 796 bin 796,20 TL ödedi.

İnistanbul'da satışlar tamamlandı!

İş GYO Timur Gayrimenkul ile geliştirdiği İnistanbul projesindeki konutların satışını gerçekleştirdi. Projede kalan 29 adet konutun Timur Gayrimenkul ile paylaşılmasına karar verildi. 

Timur Gayrimenkul 50 milyonluk tahvilinin 2. kupon ödemesini yaptı!

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Timur GYO 50 milyonluk tahvilinin 2. kupon ödemesini yayınladı.

Timur GYO tahvillerini geri aldı!

Timur Gayrimenkul Geliştirme tahvillerinin toplam 29 milyon 500 bin TL nominal değerli kısmını geçtiğimiz dönemde geri aldı.

Timur GYO 100 milyonluk tahvilin 5. kupon ödemesini yaptı!

Timur GYO 27 Mayıs'ta halka arz edilen 100 milyon TL nominal değerli ve 728 gün vadeli değişken faizli tahvillere ilişkin 24 Ağustos tarihli 5. kupon ödemesini bugün yaptı.

Timur GYO 5. kupon ödemesini yaptı!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Timur GYO 5. kupon ödemesini yaptı.

Timur GYO 4. kupon ödemesini yaptı!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Timur GYO 4. kupon ödemesini yaptı.

Timur GYO 2. kupon ödemesini yaptı!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı TRSTIMG91714 ISIN kodlu 75 milyon TL nominal tutardaki tahvilin bugün 2. Kupon ödemesini 2 milyon 924 bin 999,99 TL olarak gerçekleştirdi.

Timur GYO'nun 3. kupon faizi yüzde 3,39!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı TRSTIMG91714 ISIN kodlu 75 milyon TL nominal tutarındaki tahvilin 1 Temmuz 2016 tarihli kupon faizini yüzde 3,39 olarak belirledi.

Timur GYO finansal yatırımlarına ilişkin durum raporu!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda Bağlı Ortaklıklar, Finansal Duran Varlıklar ile Finansal Yatırımlara İlişkin Bilgilerine ait bilgilerini yayınladı.

Timur GYO 3. kupon faizini yüzde 3,67 olarak belirledi!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı TRSTIMG51718 ISIN kodlu 100 milyon TL nominal tutarındaki tahvilin 24.02.2016 tarihli kupon faizi yüzde 3,67 olarak belirledi.

Timur GYO, 2. kupon ödemesini yaptı!

Timur Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı RSTIMG51718 ISIN kodlu 100 milyon TL nominal tutardaki tahvilin 25.11.2015 tarihli 2. Kupon ödemesi 3 milyon 859 bin 999,95 TL olarak gerçekleştirdi.

Timur Gayrimenkul ihraç belgesini yayınladı!

Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Kamu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yaptı. Timur GYO 2014 yılına ait olan ihraç belgesini yayınladı.

İş GYO Timur Gayrimenkul topkapı ne zaman satışa çıkacak Haberi

İş GYO Timur Gayrimenkul topkapı ne zaman satışa çıkacak

İstanbul'un en merkezi bölgelerinden Topkapı'daki eski fabrika alanları konut ve turizm projelerine dönüştürülüyor. İş GYO ve Timur Gayrimenkul, Türkiye Şişe ve Cam'ın Topkapı'daki eski fabrika binasını konut projesine dönüştürmek için kolları sıvadı. Davutpaşa Yıldız Teknik Üniversitesi Yerleşkesi'nin tam karşısındaki 80 bin 240 metrekare büyüklüğündeki eski fabrika arazisine 3 bin 565 adet konut, 16 ticari alan ve 85 adet sosyal ünite yapılacak. 


4 BLOKLU KONUT PROJESİ 

Toplam yatırım bedeli 288 milyon lira olan proje 4 bloktan meydana gelecek. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek projenin inşaat alanı da 411 bin 941 metrekare olarak belirlendi. Projede, açık-kapalı yüzme havuzları, konferans salonları, idari birimler, sinema salonları, müzik odaları, fitness, çocuk oyun alanları, kreş, futbol oyun alanı, basketbol oyun alanı sosyal olanaklar bulunacak. 


Zeynel...