İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Kimin

İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Kimin

İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Nakliyat Gıda Limited Şirketi Erhan Kırmızıelma 60 bin TL seramaye ile bugün kuruldu.

Ades Elektrik İnşaat'ın merkez nakli yapıldı!

Ades Elektrik İnşaat Mühendislik Turizm Maden Temizlik Nakliye Gıda Eğitim Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Ades Elektrik İnşaat Mühendislik Turizm Maden Temizlik Nakliye Gıda Eğitim Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.'nin merkezi Bakırköy'de yapıldı.

Imperıal Enerji Elektrik Proje Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Imperıal Enerji Elektrik Proje Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Koşar tarafından kuruldu.

Eifen Elektrik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eifen Elektrik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Erdem İlkay Demir tarafından kuruldu.

Arem Elektrik Mekanik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arem Elektrik Mekanik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nihat Arasoğlu tarafından kuruldu.

Esc Group Mühendislik Elektrik Taahhüt Enerji Proje İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esc Group Mühendislik Elektrik Taahhüt Enerji Proje İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Yel tarafından kuruldu.

Narel Proje Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Narel Proje Mühendislik Elektrik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Nargöz ve Yalçın Nargöz ortaklığında kuruldu.

Safefield Mühendislik Elektrik Ve Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Safefield Mühendislik Elektrik Ve Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Vahdettin İbiş tarafından kuruldu.

Hiras Mühendislik Elektrik İnşaat Mimarlık Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hiras Mühendislik Elektrik İnşaat Mimarlık Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de kuruldu.

Fantek Havalandırma Mühendislik İnşaat Metal Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fantek Havalandırma Mühendislik İnşaat Metal Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Alıcı tarafından kuruldu.

KSF Mühendislik İnşaat Elektrik Mekanik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KSF Mühendislik İnşaat Elektrik Mekanik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Halid Kosif tarafından kuruldu.

Cesurlar Mühendislik İnşaat Elektrik Elektronik İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Cesurlar Mühendislik İnşaat Elektrik Elektronik İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Eriş Cesur tarafından kuruldu.

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sultanbeyli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Büyükyılmaz tarafından kuruldu.

Mast Elektrik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mast Elektrik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aykut Kızılyar ve Yunay Çakar tarafından kuruldu.

İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Kimin Haberi

İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Kimin


İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Nakliyat Gıda Limited Şirketi 60 bin TL seramaye ile bugün Erhan Kırmızıelma kuruldu.


İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Nakliyat Gıda Limited Şirketi iş konusu; Sirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak projeyöneticiligi ve ilgili resmi kurumlardan her türlü insaat ve iskan ruhsat islemleri yapmak. Çizmis oldugu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.İskay Mühendislik Elektrik İnşaat Nakliyat Gıda Limited Şirketi Adres; Kayabaşı Mah.Ulubatlı Hasan Cad.No.2 C/35...